ALTERNATIVE.LV KOMANDA

Ģirts Tauriņš

Intervijas un ieskats ārzemju skatuvē

Interese par alternatīvo skatuvi ir bijusi jau no bērnības. No sākuma patērēts tikai vietējās kabeļkompānijas piedāvātais ārzemju smagās mūzikas kanāls, bet pēc tam, masu medijiem attīstoties, uzsākta padziļināta mūzikas krājumu izpēte internetā. Pēc dabas neesmu skops, tāpēc dalos ar savu viedokli, cerot uz atgriezenisko saiti, portālā alternative.lv.

Šī bilde uz sienas pil uz manām smadzenēm, Nova Koma, Idus Abra, Edavārdi

Šī bilde uz sienas pil uz manām smadzenēm, Nova Koma, Idus Abra, Edavārdi 4

Pašmāju rokgrupa Nova Koma 9.septembrī publicēja jaunu albumu “Vismaz 9 reizes” ar reperu Edavārdi un Idus Abra līdzdalību. Grupa pēc trīs gadu slīpēšanas ir gatava atrādīt plašākai sabiedrībai šo ierakstu, kurā sapludina robežas starp dažādiem žanriem, apvienojot latviešu repa skanējumu ar daudzpusīgu instrumentālo mūziku.
Židrūns - Kovārņu mazbērniem: Vai šis nav tas laiks, ko paredzējām?

Židrūns - Kovārņu mazbērniem: Vai šis nav tas laiks, ko paredzējām? 12

30. oktobrī ar koncertu vokāli instrumentālais kvartets, kas ar Židrūna nosaukumu darbojas jau kopš 2003.gada, izdos savu ceturto albumu "Židrūns - Kovārņu mazbērniem". Kā pats grupas basģitārists Ulvis Urtāns saka: "Albums ir iespēja nodot nākošajām paaudzēm (lai Dievs tās svētī!) pašiem patīkamās skaņās iekapsulētas sajūtas un vīzijas no mūsu tagadnes." Šajā gadījumā iekapsulēts ir ticis šis, pārsteidzošais gads ar visām saistītajām emocijām.
Ceturtdaļgadsimts metāla. Sanctimony jubilejas svinības Melnajā Piektdienā

Ceturtdaļgadsimts metāla. Sanctimony jubilejas svinības Melnajā Piektdienā 11

23.novembrī Melnajā Piektdienā notika Sanctimony 25 gadu jubilejas svinības, kurās piedalījās Terror Activator, Flaying un Rebel Riot. Alternative.lv piedāvā nelielu apskatu par aizvadīto pasākumu.
Savādais auglis - intervija ar Zeal & Ardor

Savādais auglis - intervija ar Zeal & Ardor 1

3.oktobrī koncertzālē "Palladium" uzstāsies viena no slavenākajām black metal grupām “Behemoth”, kurus iesildīs salīdzinoši jauna apvienība “Zeal & Ardor”, kuri pēdējo gadu laikā ir pienesuši daudz svaigu ideju metāla žanrā. Grupas līderis Manuels Gaņjē (Manuel Gagneux) stāsta par grupas rašanos, tagadni un mīļākajām brokastīm.
Bandcamp piedāvās vinila spiešanas servisu

Bandcamp piedāvās vinila spiešanas servisu 5

Interneta mūzikas platforma "Bandcamp" šogad piedāvās iespēju iespiest un pārdot vinila ierakstus.
1, 3, 4, DIE, FISH EYE, FISH EYE: Norvēģu Shining koncerts Melnajā Piektdienā

1, 3, 4, DIE, FISH EYE, FISH EYE: Norvēģu Shining koncerts Melnajā Piektdienā

Vakar, 11. februārī, klubā Melnā Piektdiena varēja novērot ļoti savdabīgu un, iespējams, pat vienreizēju skatu, proti, bariņš smagās mūzikas piekritēju pirmdienā klausās saksofonistu, kurš stāv pie liela neona tīģera plakāta. Vai tā bija kāda džeza improvizācija? Nē, tie bija Norvēģu Shining, kas nesen izdevuši savu jauno albumu Animal, un tagad dodas otrajā Eiropas tūrē!
Video apskats: Saintorment - Defective Mind

Video apskats: Saintorment - Defective Mind

Ar nelielu aizkavēšanos, bet vēl pirms gada izskaņas, thrash metālisti Saintorment ir gatavi mums atrādīt savu jauno ierakstu Defective Mind. Piedāvājam alternative.lv viedokli par jauno albumu.
Video apskats: Undusted - Method To Madness

Video apskats: Undusted - Method To Madness 2

Alternative.lv turpina albumu video apskatus, un šoreiz ieskatīsimies Undusted jaunajā veikumā Method To Madness.
Eschatos - MÆRE

Eschatos - MÆRE 1

Latviešu eksperimentālā blekmetāla apvienība Eschatos savu ierakstu MÆRE laidīs klajā 1.decembrī. Iepriekšējo divu albumu pozitīvo atsauksmju dēļ Eschatos jaunais veikums ir viens no gaidītākajiem šogad Latvijas smagās mūzikas pasaulē. Alternative.lv piedāvā ielūkoties nelielā apskatā par nelielo ierakstu MÆRE.
Video apskats: Morālā Ateja, Kapakmens, Nova Koma, Oghre

Video apskats: Morālā Ateja, Kapakmens, Nova Koma, Oghre 10

Otrajā albumu apskatu sērijā vērtēsim uzreiz četrus albumus no vietējiem censoņiem Morālā Ateja, Kapakmens, Nova Koma un Oghre.
Relicseed - Ideoloģija

Relicseed - Ideoloģija 14

Pēc trīs gadu pārtraukuma vietējie metāla kalēji Relicseed atgriežas ar mini albumu Ideoloģija. Neizmērojamu pieredzi grupa smēlusi braucot tūrē, un tagad beidzot ir gatavi atrādīt visu uztrenēto četru dziesmu veidolā.
Video apskats: Frailty - Ways of the Dead

Video apskats: Frailty - Ways of the Dead 4

Vieni no Latvijas smagās mūzikas skatuves ilgdzīvotājiem Frailty ar pēdējo albumu Ways of the Dead veikuši nelielas izmaiņas savā iesāktajā doom metal maršrutā.
Sociālais manifests: The Factor

Sociālais manifests: The Factor 2

"Ej ārā un raksti labu mūziku, sūdīgu mūziku tiešām nevienam nevajag," ar šādu pārliecību varētu raksturot The Factor. Grupa, kura jau pietiekami apliecinājusi savu spēju funkcionēt gan Latvijā, gan arī aktīvi ārzemēs, kas atkārtoti pierāda to, ka Latvijā ar rokmūziku viss ir kārtībā.
Crowbar par tūri, jauno albumu un bārdu

Crowbar par tūri, jauno albumu un bārdu 2

Īsi pirms koncerta Nabaklab 27. martā tūres nogurdinātais "Crowbar" līderis Kirks Vindšteins atvēlēja alternative.lv pāris minūtes īsai un vieglai sarunai par aizvadītajiem un nākamajiem koncertiem, pēdējo albumu "Serpent Only Lies" un bārdas kopšanas noslēpumiem.
Rebel Riot: Ja nespēlē kotletes, tad no mūzikas dzīvot nevari!

Rebel Riot: Ja nespēlē kotletes, tad no mūzikas dzīvot nevari! 2

Rebel Riot pagājušā gada izskaņā izdeva savu trešo studijas albumu, tagad, nospodrinājuši ādas jakas, izmazgājuši džinsus, uzasinājuši ģitāras, grupa ir gatava uzsākt maršēt pretī nākamajai dekādei.
Laba Daba 2016: Die Krupps - 36 gadu ilgā metāla dinastija

Laba Daba 2016: Die Krupps - 36 gadu ilgā metāla dinastija

Šogad festivāla "Laba Daba" uzstāsies viena no EBM un industriālās mūzikas spilgtākajām grupām "Die Krupps". Sarunā ar alternative.lv grupas ideju līderis Jurgens Englers dalījās atmiņās par karjeras pirmsākumiem, nedzīvošanu Vācijā un sadarbību ar Kristīnu Agileru.
10 rituāli ar Rotting Christ

10 rituāli ar Rotting Christ

Strauji tuvojas viens no svarīgākajiem alternatīvās skatuves festivāliem šovasar - "Zobens un Lemess", kur starp uzaicinātajiem viesiem ir arī leģendārie grieķu ekstrēmmetālisti "Rotting Christ". Alternative.lv piedāvā sarunu ar grupas līderi Sakis Tolis.
Varenais un radikālais Al-Namrood

Varenais un radikālais Al-Namrood 2

"Īsi pēc bērna piedzimšanas viņam tiek piešķirts vārds, izvēlēta reliģija, tautība un sabiedrība. Pēc tam viņš visu savu dzīvi bezjēdzīgi cīnās un aizstāvas par lietām, kuras pats nav izvēlējies. Esi brīvs!" vēsta Saūda Arābijas blekmetāla grupas Al-Namrood ieraksts sociālajos tīklos, kas netieši raksturo valsts pašreizējo situāciju. Spēlēšana šajā grupā ir viens sasodīti bīstams un nāvīgs hobijs.
Sanctimony - Unholy Five

Sanctimony - Unholy Five

Īsi pirms Sanctimony ilgi gaidītā albuma Unholy Five iznākšanas, alternative.lv piedāvā Ģirta viedokli par jauno materiālu.
Metālkontinents Lo!

Metālkontinents Lo! 3

„Pēdējās dekādes laikā austrāliešu metālgrupu skaits ir divkāršojies,” tā vēsta vietējā metālmūzikas enciklopēdija, kurai būtu grūti nepiekrist, jo aizvien biežāk ik pa brīdim medijos parādās vārds „Austrālija” smagās mūzikas kontekstā. Tā arī notika ar Lo!, nesen, rokoties pa video arhīviem, tika uziets viņu pēdējais video meistarojums "Orca". Alternative.lv aicināja uz sarunu austrāliešu grupas "Lo!" ideju ģeneratoru Karlu Vitbredu, lai rastu nelielu skaidrību par to, kas notiek viņu metāla skatuvē.
Alternative.lv 2015. gada ārzemju video TOP10

Alternative.lv 2015. gada ārzemju video TOP10 1

Jaunais gads vienmēr nāk ar neskaitāmiem sarakstiem un dažādiem statistikas datiem, kurš un ko ir izdarījis pērn. Arī šoreiz piedāvāšu ieskatīties pagājušā gada videoklipos, kuri piesaistījuši mūzikas pasaules uzmanību. Varbūt daži no tiem izceļas ne tik ļoti ar kvalitāti, bet gan tieši ar stāstu, kā tas radies.
Nostalģijas blieziens - intervija ar Sanctimony

Nostalģijas blieziens - intervija ar Sanctimony 5

Runa šoreiz būs par ilgdzīvotājiem. Latvijā vidējais ilgdzīvotāja vecums ir no pieciem līdz desmit gadiem. 10 gadi tiek jau uzskatīts par kaut ko ļoti vērā ņemamu. Ir arī izņēmumi, kuri ir sasnieguši jau vecumu no 20 līdz 25 gadiem. Globālā mērogā skaitlis sasniedz pat 40 gadus. Protams, šoreiz uzmanība tiek pievērsta smagās mūzikas apvienību ilgdzīvošanai, un Latvijā vieni no līderiem ir Sanctimony. Alternative.lv aicināja uz sarunu grupas vokālistu Jāni Boļšaku, lai kopīgi patītu atpakaļ veco melnbalto filmu.
Slayer - Repentless

Slayer - Repentless 4

Ja kādam radās šaubas par to, vai Slayer spēs turpināt un radīt jaunu materiālu pēc pamatsastāva dalībnieka un galvenā ideju ģeneratora Džefa Hanemana nāves, tad jaunais grupas veikums Repentless skaidri visiem parāda, ka tas ir iespējams!
Acrassicauda: Irākas metāla melnais skorpions

Acrassicauda: Irākas metāla melnais skorpions 3

Pasaulē valda nevienlīdzība, un tas jau visiem ir sen zināms fakts. Kamēr kāds cieš badu, cits dzīvo cepuri kuldams; kāds nevar izdomāt kādos vāciņos likt jauno metālalbumu, cits prāto, vai vispār drīkst spēlēt metālu. Vārds Acrassicauda Irākā pirmo reizi saistībā ar metālmūziku izskanēja 2001.gadā. Nu, pēc 14 gadiem, Acrassicauda, kuru veido Marwan Jassam, Faisal Talal Mustafa, Firas Al-Lateef, Muhammed “Moe” Al Ansari, laiž klajā savu pirmo un ilgi gaidīto albumu Gilgamesh. Alternative.lv piedāvā ieskatīties Irākas pirmās smagās mūzikas apvienības Acrassicauda iespaidīgajā vēsturē.
Skyforger albuma Senprūsija prezentācijas koncerts: Ja reiz ciemiņi klātu, tie jāsaņem godam!

Skyforger albuma Senprūsija prezentācijas koncerts: Ja reiz ciemiņi klātu, tie jāsaņem godam! 4

Pagājušajā piektdienā, 15. maijā, Skyforger sniedza jaunā albuma Senprūsija prezentācijas koncertu Sapņu Fabrikā. Alternative.lv piedāvā nelielu pasākuma apskatu.
Skyforger Senprūsija: Tik daudz pūliņu pielikts, tik daudz izdarīts

Skyforger Senprūsija: Tik daudz pūliņu pielikts, tik daudz izdarīts

Katra Skyforger albuma iznākšana ir ļoti nozīmīgs brīdis Latvijas mūzikā. Viņu albumi varētu kalpot pat kā atskaites punkti latviešu metālmūzikā, un katrs no tiem ir pievērsis plašu uzmanību gan Latvijā, gan arī ārpus tās robežām. Pēc piecu gadu aktīvas strādāšanas Skyforger ir pabeiguši darbu pie albuma Senprūsija.
Urbix: Es biju vienkārši piemirsis, cik Huskvarn prasa daudz enerģijas, spēka un laika

Urbix: Es biju vienkārši piemirsis, cik Huskvarn prasa daudz enerģijas, spēka un laika 5

Gaidot leģendārās pašmāju metāla grupas Huskvarn pēdējo koncertu, piedāvājam interviju ar grupas līderi Normundu Štafenhagenu.
Metālmūzikas vēstures stunda ar Edgaru no Skyforger

Metālmūzikas vēstures stunda ar Edgaru no Skyforger 12

Gatavojoties Alternative.lv mūzikas gada balvai, piedāvājam ieskatīties alternatīvās skatuves veidošanā un attīstībā. 1991.gads iezīmējās ne tikai ar Latvijas neatkarības atjaunošanu, bet gan arī ar metālmūzikas skatuves rašanos. Krītot dzelzs priekškaram, Latvijas smagajā mūzikā notika lielais sprādziens, kurā Edgars “Zirgs” Grabovskis no Skyforger atradās tieši centrā.
Alternative.lv 2014.gada video TOP10

Alternative.lv 2014.gada video TOP10

Pienācis laiks atskatīties uz pagājušā gada interesantākajiem, savdabīgākajiem, unikālākajiem un visādi citādi īpašākajiem video klipiem no ārzemju grupām 2014.gadā.
CLUTCH: Mūziku vislabāk pārbaudīt uz skatuves

CLUTCH: Mūziku vislabāk pārbaudīt uz skatuves 2

Neskatoties uz saspringto tūres grafiku un svētku laiku, Clutch solists Neils Fallons (Neil Fallon) atvēlēja laiku īsai sarunai par gaidāmo albumu, iepriekšējo albumu un muguras traumām.
Red Fang par jaunajiem plāniem un Rīgas šprotēm

Red Fang par jaunajiem plāniem un Rīgas šprotēm 3

Neilgi pirms Red Fang uzstāšanās Brutal Assault 2014 festivālā vokālists Ārons Bīms (Aaron Beam) un ģitārists Deivids Salivans (David Sullivan) sniedza alternative.lv nelielu ieskatu nākotnes plānos, kā arī nedaudz pastāstīja par savas dzīvesvietas Portlendas latviešiem.
Upe iet un upe klusē - Elkupe

Upe iet un upe klusē - Elkupe 3

Ir nepieciešama gandrīz četru stundu pastaiga pa Siguldas meža takām, ielienot pāris alās, apskatot Gaujas mestos līkumus un, visbeidzot, aizejot līdz Paradīzes kalnam, lai kaut nedaudz saprastu, kas īsti ir Elkupe.
Skyforger: Senprūsija tuvojas!

Skyforger: Senprūsija tuvojas! 6

Īsi pirms Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja 90. jubilejas koncerta Alternative.lv aicināja grupas līderi Pēteri Kvetkovski uz nelielu sarunu par jauno albumu, izmaiņām sastāvā un vasaras plāniem.
Apskats: Nine Inch Nails Arēnā Rīga

Apskats: Nine Inch Nails Arēnā Rīga 10

6. maijā Arēna Rīga Nine Inch Nails sniedza savu pirmo koncertu no Eiropas un Apvienotās Karalistes tūres.
Atskats uz Nine Inch Nails tūri Tension

Atskats uz Nine Inch Nails tūri Tension

Alternative.lv turpina sagatavot cilvēkus Nine Inch Nails koncertam. Šoreiz piedāvāsim apskatīt iepriekšējās tūres Tension dokumentālo filmu par aizskatuvē notiekošo.
Nine Inch Nails jau pavisam drīz Rīgā!

Nine Inch Nails jau pavisam drīz Rīgā! 3

Alternative.lv autors Ģirts Tauriņš dalās pārdomās par gaidāmo Nine Inch Nails koncertu 6.maijā Arēnā Rīga.
Eksluzīvi! Makss Kavalera par Metal All Stars, Killer Be Killed, Cavalera Conspiracy

Eksluzīvi! Makss Kavalera par Metal All Stars, Killer Be Killed, Cavalera Conspiracy 1

Neskatoties uz Metal All Stars organizatoru pastāvīgajām ķibelēm, sarunu ar ikonisko solistu Maksu Kavaleru (Max Cavalera) nācās pārcelt nedaudz vēlāk. Intervijā ar alternative.lv Makss dod unikālu ieskatu Metal All Stars aizskatuvē kā arī sniedz lielāku ieskatu savos nākotnes plānos
Metal All Stars Rīgā

Metal All Stars Rīgā 1

5. aprīlī hallē Arēna Rīga notika metāla lielzvaigžņu Metal All Stars koncerts.
Metal All Stars tuvojas Rīgai

Metal All Stars tuvojas Rīgai 1

Pēdējā laika skaļākais metāla pasākums Metal All Stars jau pavisam drīz ieradīsies Latvijas galvaspilsētā.
Ekskluzīva intervija! Metal All Stars dalībnieki Kobra And The Lotus

Ekskluzīva intervija! Metal All Stars dalībnieki Kobra And The Lotus 1

Tuvojoties Metal All Stars koncertam, alternative.lv uz sarunu par pašu tūri, sievietēm metālā un grupas plāniem aicināja Kobra And The Lotus līderi Kobru Peidžu (Kobra Paige).
Ekskluzīvi! Fils Anselmo: Sveiciens maniem latviešu brāļiem un māsām!

Ekskluzīvi! Fils Anselmo: Sveiciens maniem latviešu brāļiem un māsām! 4

Alternative.lv turpina iepazīstināt ar māksliniekiem, kuri kāps uz skatuves Arēnā Rīga Metal All Stars šova ietvaros. Šoreiz uz interviju aicinājām Pantera leģendāro solistu Filipu Hansenu Anselmo (Philip Hansen Anselmo), kura ieguldījumu smagās mūzikas attīstībā būtu lieki atkārtot.
Radio Naba un pieci.lv – beigu sākums?

Radio Naba un pieci.lv – beigu sākums? 7

Alternative.lv sniedz nelielu ieskatu Radio Naba un pieci.lv apvienošanā, ko drīzumā zināsim ar nosaukumu Latvijas Radio 5.
2013. gada video TOP 10

2013. gada video TOP 10 1

Alternative.lv piedāvā nelielu ieskatu pagājušā gada interesantākajos video
Alternative.lv īsā saruna ar Kvelertak

Alternative.lv īsā saruna ar Kvelertak

Alternative.lv piedāvā īsu sarunu ar Norvēģijas apvienības "Kvelertak" pārstāvi Erlendu Hjelviku.
Anthrax: Par Metal All Stars tūri un nākotnes plāniem

Anthrax: Par Metal All Stars tūri un nākotnes plāniem

Nesen Metal All Stars pievienoja tūrei Zaku Vaildu (Zakk Wylde), izziņoja papildus datumus citās valstīs un palaida mājas lapu www.metalallstars.com. Ar katru ziņu šaubas par pasākuma norisi lēnām tiek izkliedētas. Lai rastu skaidrību par 5. aprīļa šovu, alternative.lv sazinājās ar Anthrax solistu un vienu no Metal All Stars mūziķiem Džoiju Belladonnu (Joey Belladonna).
Silencer: No Denveras līdz Padomju Savienībai

Silencer: No Denveras līdz Padomju Savienībai

Politika ir viens no aktuālākajiem tematiem, kas tiek izmantots (smagajā) mūzikā. Caur mūziku bieži vien tiek pasniegtas konkrētas idejas, domas par vai pret pastāvošo iekārtu. Mūzika ir kā universālā valoda viedokļa izteikšanai. Tāpat mūziķi neslinko ar konkrētu vēsturisku posmu izmantošanu savos albumos.
Metal All Stars: utopisks fanu sapnis?

Metal All Stars: utopisks fanu sapnis? 1

Alternative.lv piedāvā nelielu ieskatu nu jau skandalozajā Metal All Stars turnejas izziņošanā, ieskatu koncerta organizatoru reputācijā un pasākumos ar līdzīgu pieredzi.
Red Fang par vaļiem un dēlēm

Red Fang par vaļiem un dēlēm 2

„Ir plkst. 10.00 no rīta, pēc divām stundām ir jādodas uz koncertu Sakramento, Kalifornijā, kas būs mūsu sešu mēnešu garās tūres otrais koncerts. Tomēr rīta plānos ir vēl arī Skype zvans no kādas vietas ar nosaukumu Latvija.” Tādas, iespējams, bija domas salīdzinoši agrajā rīta stundā ģitāristam Deividam Salivanam (David Sullivan) no Portlendas censoņiem Red Fang.
Sepultura un/vai Soulfly?

Sepultura un/vai Soulfly? 1

Mūžsenā diskusija, kas ir labāks balts vai melns, punk vai HC, Klifs Bērtons vai Džeisons Ņūsteds, alus vai viskijs utt. Teorētiski varētu izvēlēties arī abas puses, bet it sevišķi smagās mūzikas pasaulē fani bieži vien nostājas vienā vai otrā pusē.
Sepultura jaunais singls, Queen albums, Kvelertak svaigais video un citi.

Sepultura jaunais singls, Queen albums, Kvelertak svaigais video un citi.

Tā vien šķiet, ka ar septembri iestājusies jaunā smagās mūzikas sezona, jo pagaidām septembris ir bijis pilns ar neskaitāmiem jauniem veikumiem un ziņām par topošajiem albumiem, piemēram, kā Sepultura, Scar The Martyr, Monster Magnet un citiem.
Neskati grupu pēc bildes jeb jautrie grupu un albumu foto

Neskati grupu pēc bildes jeb jautrie grupu un albumu foto 3

Daži no interesantākajiem, savādajiem un jautrākajiem albumu vāciņiem un grupu bildēm.
Black Label Society savdabīgais video, Maksa Kavaleras projekts, R. Flinna pārdomas par Avenged Sevenfold un vēl

Black Label Society savdabīgais video, Maksa Kavaleras projekts, R. Flinna pārdomas par Avenged Sevenfold un vēl 3

Šoreiz nedaudz vairāk apskatīsim jaunumus, kurus mums sagādājušas, iespējams, ne tik ļoti dzirdētas grupas no tādām valstīm kā Spānija, Zviedrija, Francija utt.
Clutch jaunais video, Sepultura nākamais albums, Avenged Sevenfold topa iekarošana un citi

Clutch jaunais video, Sepultura nākamais albums, Avenged Sevenfold topa iekarošana un citi 2

Šī nedēļa atnesusi daudz jaunu ziņu no tādiem alternatīvās skatuves pārstāvjiem kā Judas Priest, Entombed, Devin Townsend un citiem censoņiem.
Deicide albums rudenī, Bila Varda jaunais soloalbums, Lamb Of God īsfilma un citi jaunumi

Deicide albums rudenī, Bila Varda jaunais soloalbums, Lamb Of God īsfilma un citi jaunumi

Alternative.lv sniedz nelielu ieskatu par to, kas notiek ārpus Latvijas robežām alternatīvajā skatuvē. Šoreiz pārsteigumus sagādājuši tādi meistari kā Pearl Jam, Kyuss jaunais projekts, Metalchurch un vēl.
Slayer Bloodstock festivālā, IWrestledABearOnce jaunais video, Black Sabbath turneja un daudz kas cits

Slayer Bloodstock festivālā, IWrestledABearOnce jaunais video, Black Sabbath turneja un daudz kas cits

Alternative.lv piedāvā ieskatu svaigākajos un aktuālākajos ārzemju skatuves notikumos no tādām grupām kā IWrestledABearOnce, Ministry, Devildriver, Kreator, Black Label Society, Cult Of Luna, Metallica un daudzām citām
Ārvalstu notikumu apskats

Ārvalstu notikumu apskats

Alternative.lv piedāvā jaunu rubriku - ieskatu notikumos un aktualitātēs arī ārpus Latvijas robežām.