INTERVIJAS

Rainis un death metal. Intervija ar projektu Velna Rats

Rainis un death metal. Intervija ar projektu Velna Rats 1

„Velna Rats” - projekts, kas aizgājušā gada beigās publiskoja nesliktu death/black metal albumu latviešu valodā, nevarēja neraisīt interesi – kas, kāpēc, no kurienes. Saruna ar projekta idejas autoru un ģitāristu Edgaru.
Jebkura valoda var būt muzikāla - Intervija ar igauņu metālistiem Kannabinõid

Jebkura valoda var būt muzikāla - Intervija ar igauņu metālistiem Kannabinõid 1

Piektdien, 6. martā, Rīgā atgriezīsies viena no kaimiņu smagākajām grupām “Kannabinõid”, šoreiz iesildot eksperimentālās mūzikas projektu “Nadja”. Koncerta gaidās uzdevām pāris jautājumus, lai nedaudz vairāk iepazītu grupu un tās pēdējo albumu “3”.
TORO BRAVO: pacel savu pakaļu un nāc uz koncertu!

TORO BRAVO: pacel savu pakaļu un nāc uz koncertu! 1

Šo sestdien Vecrīgas klubā "Depo" Sid Vicious Day ietvaros uzstāsies lietuviešu pankroka vecmeistari TORO BRAVO.
Vienaldzīgais ciemiņš - intervija ar jauno pankroka grupu Baltais ciemiņš

Vienaldzīgais ciemiņš - intervija ar jauno pankroka grupu Baltais ciemiņš 3

Pavisam drīz, 1. februārī klubā Depo notiks gadskārtējais panku iekštelpu festivāls "Sid Vicious Day". Kā viena no grupām, kura kāps uz skatuves ir punk/hc apvienība "Baltais ciemiņš". Kas viņi ir? Ko viņi domā un, ko pie velna nozīmē šis savādais nosaukums?
Postbleķis, Neurosis, Devilstone un Harakiri - intervija ar grupu Devlsy

Postbleķis, Neurosis, Devilstone un Harakiri - intervija ar grupu Devlsy 3

Ceturtdien, 30. janvārī, Ģertrūdes Ielas teātrī savu pirmo koncertu Latvijā spēlēs Austrijas post black metal grupa “Harakiri For The Sky” . Koncerta iesildošā grupa – lietuviešu post black metal grupa “Devlsy” . Koncerta gaidās – saruna ar grupas ģitāristu Giedriusu, kurš arī viens no festivāla “Devilstone” rīkotājiem.
Sanctimony 25. Iepazīsti grupas dalībniekus - Jānis Boļšaks

Sanctimony 25. Iepazīsti grupas dalībniekus - Jānis Boļšaks

23. novembrī klubā "Melnā Piektdiena" metāla apvienība "Sanctimony" svinēs 25. gadu jubileju. iepazīsties ar grupas dalībniekiem - vokālists Jānis Boļšaks.
Sanctimony 25. Iepazīsti grupas dalībniekus - Deniss Denisenko

Sanctimony 25. Iepazīsti grupas dalībniekus - Deniss Denisenko

23. novembrī klubā "Melnā Piektdiena" metāla apvienība "Sanctimony" svinēs 25. gadu jubileju. Turpinām iepazīties ar grupas dalībniekiem - basģitārists Deniss Denisesnko.
Sanctimony 25. Iepazīsti grupas dalībniekus - Viesturs Grīnbergs

Sanctimony 25. Iepazīsti grupas dalībniekus - Viesturs Grīnbergs

23. novembrī klubā "Melnā Piektdiena" metāla apvienība "Sanctimony" svinēs 25. gadu jubileju. Turpinām iepazīties ar grupas dalībniekiem - ģitārists Viesturs Grīnbergs
Sanctimony 25. Iepazīsti grupas dalībniekus - Jānis Aizkalns

Sanctimony 25. Iepazīsti grupas dalībniekus - Jānis Aizkalns

23. novembrī klubā "Melnā Piektdiena" metāla apvienība "Sanctimony" svinēs 25. gadu jubileju. Turpinām iepazīties ar grupas dalībniekiem - ģitārists Jānis Aizkalns
Sanctimony 25. Iepazīsti grupas dalībniekus - Jēkabs Zemzaris

Sanctimony 25. Iepazīsti grupas dalībniekus - Jēkabs Zemzaris 4

23. novembrī klubā "Melnā Piektdiena" metāla apvienība "Sanctimony" svinēs 25. gadu jubileju. Piedāvājam iepazīties ar katru no grupas dalībniekiem. Kā pirmais kameras priekšā - bundzinieks Jēkabs Zemzaris!
Pazudušie miesnieki - intervija ar grupu Flaying

Pazudušie miesnieki - intervija ar grupu Flaying 1

Pēc 8 gadu pauzes ar koncertu "Sanctimony" jubilejas svinībās atgriezīsies brutal death metal grupa "Flaying". Sarunā uzzinām vairāk par muzikālo miesnieku ģimeni, grupas pēkšņo uzplaukumu un pazušanu, kā arī ko gaidīt nākotnē.
Mūziku nevar ielikt rāmjos - intervija ar grupu Morne

Mūziku nevar ielikt rāmjos - intervija ar grupu Morne

9. oktobrī Jelgavā, “Melno Cepurīšu Balerijā”, pirmoreiz Baltijā uzstāsies smagās mūzikas grupa “Morne”. Gaidot šo notikumu, piedāvājam interviju ar grupas līderi Miłosz Gassan.
Savādais auglis - intervija ar Zeal & Ardor

Savādais auglis - intervija ar Zeal & Ardor 1

3.oktobrī koncertzālē "Palladium" uzstāsies viena no slavenākajām black metal grupām “Behemoth”, kurus iesildīs salīdzinoši jauna apvienība “Zeal & Ardor”, kuri pēdējo gadu laikā ir pienesuši daudz svaigu ideju metāla žanrā. Grupas līderis Manuels Gaņjē (Manuel Gagneux) stāsta par grupas rašanos, tagadni un mīļākajām brokastīm.
Skeneraator – dari pats, bet dari

Skeneraator – dari pats, bet dari

Šajā nedēļas nogalē, no 16. līdz 18. augustam, Igaunijā norisināsies neatkarīgais mūzikas festivāls „Skeneraator”. Piedāvājam interviju ar festivāla galveno rīkotāju Sanderu Lūku.
5 jautājumi grupai Once Upon

5 jautājumi grupai Once Upon

Savulaik viena no aktīvākajām un aktuālākajām pašmāju metāla grupām "Once Upon" pēc ilgākas pauzes sniegs savu pirmo uzstāšanos jaunā sastāvā, iesildot amerikāņu metalcore leģendas "Unearth" .
Sinusoīdā kopiena, tādā nestandarta līknē. Intervija ar grupu Purple Negative

Sinusoīdā kopiena, tādā nestandarta līknē. Intervija ar grupu Purple Negative 4

Džoanas Džetas rockabilly tverto skaņu pavadījumā mēs ieskatījāmies grupas pirmsākumos, iedvesmās, mākslas uztverē un arī šī gada iecerēs - intervija ar jauno grupu "Purple Negative".
Pankroka vecmeistari GBH - saruna ar grupas vokālistu

Pankroka vecmeistari GBH - saruna ar grupas vokālistu

Šovakar klubā "Depo" uzstāsies pankroka vecmeistari "GBH" no Lielbritānijās. 20. novembra vakarā GBH vēl bija ceļā uz Latviju un kādā no brauciena pauzēm grupas vokālists Colin Abrahall piekrita īsai telefona intervijai.
Frenks Tērners: Mums vienam ar otru ir jārunā, it īpaši tad, ja viedokļi nesakrīt

Frenks Tērners: Mums vienam ar otru ir jārunā, it īpaši tad, ja viedokļi nesakrīt

Atmiņas par Latviju un Cēsu katapultu, šī brīža situācija pasaulē un tās ietekme uz mūziku, un kā mūzika ietekmē pasauli un cilvēkus? Intervija ar Latvijā labi zināmo mūziķi Frenku Tērneru.
Hārdroks tā labākajās tradīcijās – somi Temple Balls viesojas Rīgā

Hārdroks tā labākajās tradīcijās – somi Temple Balls viesojas Rīgā

Pagājušās nedēļas ceturtdienā, 19. aprīlī, Rīgā, klubā “Depo” koncertu sniedza hārdroka grupa no Somijas – “Temple Balls”.
7 no 70: Vilnis Bekmanis no Ghettozloba

7 no 70: Vilnis Bekmanis no Ghettozloba 1

Alternative.lv turpina mini interviju sēriju ar nosaukumu “7 no 70”, kuras ietvaros Latvijā zināmi un ar mūziku saistīti cilvēki atbild uz septiņiem, ne pārāk nopietniem jautājumiem no 70 jautājumu gara saraksta, pašiem nezinot, kādi šie jautājumi būs.
Lapas: 12345678