ZIŅAS

Rīgā notiks Brālīgo tautu sadraudzības koncerts

Pizdets I Meyk the Hevi Metāls 22.09.2021. 11:03
25. septembrī plkst. 20:00 Totaldobže koncertzāle notiks "Pizdets I Meyk the Hevi Metāls" rīkotais "Brālīgo tautu sadraudzības koncerts".

Grupu “Pizdets I Meyk the Hevi Metāls” no Plovdivas Bulgārijā, Minhenes Vācijā un Rīgas Latvijā veido skotu-bulgāru komponists-pianists Aleksandrs Tomass Metjusons (Александър Томас Матюсън) un laviešu-vācu diriģents un rokmūziķis Linards Kalniņš. Grupa izpildīs enerģisku vācu tehno kā arī latviešu komponistu solodziesmas un bulgāru romances.Koncertu iesildīs vokāli instrumentālais ansamblis "Шумилов Бор" no Ventspils, Latvijas. Ansamblis spēlē senkrievu tautasdziesmas trīsbalsīgos dziedājumos ar modernu elektronsisko pavadījumu. Pirmais singls “Куда летишь ты, кукушечка...” no grupas topošā otrā albuma.Pasākuma rīkotājiem brālīgā un māsīgā grupa “DJ Krankenwagen” svētku koncerta laikā nāks klajā ar ļoti svarīgu paziņojumu.

Lai nodrošinātu koncertā svinīgu un pacilātu gaisotni, apmeklētājiem jāierodas ar ziediem un 5€. Koncerta apmeklētāji bez puķēm pie ieejas tiks maigi sodīti ar dubultu ieejas maksu 10€. Mākslas centra Totaldobže koncertzāle atrodas Viskaļu ielā 36, bijušajā Rīgas tehniskās universitātes kinozālē. Nokļūšana ar 9. autobusu līdz krustbaznīcas ielai.

Pasākuma vakarā tiks organizēts viens reiss Aleponija-Totaldobže plkst. 19:15 Aleponijas pastāvīgajiem apmeklētājiem un nejaušiem līzbraucējiem. Brauciena cena 4€. Braucējus ceļā ar zinātnisko priekšlasījumu par melnās jūras piekrastes valstu ģeopolitisko situāciju aukstā kara laikā izglītos Latvijas Universitātes jauno mūziķu konkursa “Hadrons 2021” uzvarētāja Keitija Bārbale. Vietu skaits autobusā ierobežots.

Vairāk informācijas, kā arī autobusa biļešu rezervācija https://www.facebook.com/pimthm.

Koncertu un braucienu iespējams apmeklēt uzrādot derīgu COVID-19 sertifikātu. No 1. jūnija ikvienam ir iespēja vietnē www.Covid19sertifikats.lv iegūt digitālu sertifikātu, kas apliecina vakcinācijas vai Covid-19 pārslimošanas faktu. Sertifikātu var izdrukāt vai saglabāt savā viedierīcē.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.