ZIŅAS

Rīgā koncertēs grupa Wolfredt no Igaunijas

NOASS 21.09.2021. 13:02
25. septembrī Rīgā, mākslas galerijā NOASS koncertu sniegs Igaunijas instrumentālās ģitārmūzikas kolektīvs Wolfredt.

Wolfredt ir mūzikas apvienība no Tallinas, kura šogad atzīmē savas pastāvēšanas desmitgadi. Sākotnēji tā radusies kā grupas līdera, ģitārista un dziesmu autora, pazīstamo deviņdesmito gadu kolektīvu Pia Fraus un Dreamphish dalībnieka Margusa Volpreta (Margus Voolpriit) soloprojekts, koncertos aicinot talkā pavadošo grupu un savus domubiedrus, tomēr gadu gaitā pāraugusi par pilnasinīgu kvartetu.

Wolfredt savā mūzikā apvieno postroka, šūgeiza un elektroniskās mūzikas estētiskos elementus, veidojot savu mūzikālo rokrakstu un izpelnoties salīdzinājumus ar Russian Circles, We Lost the Sea un Caspian daiļradi. Mūziķi snieguši koncertus Baltijas valstīs un Krievijā, piesaistot daudzu klausītāju un profesionāļu atzinību.

Pagājušā gada septembrī klajā nāca Wolfredt jaunākais studijas albums Tides, kuru izdeva tādas pazīstamas ierakstu kompānijas kā Moment of Collapse Records (Vācija) un Somewherecold Record (ASV). Tā priekšteči, albumi Lullabies to Vilhelmine un Neverno, izdoti cienījamās Igaunijas ierakstu izdevniecības Seksound paspārnē.

Koncerta īpašie viesi – elektroniskās mūzikas duets Āres no Salacgrīvas.

Biļetes uz koncertu 25. septembrī mākslas galerijā NOASS (AB dambī 2) nopērkamas elektronisko biļešu tirdzniecības vietā internetā – TicketShop.lv. Pirmās 15 biļetes par īpašu cenu – EUR 8. Pārdošanā ierobežots skaits biļešu. Koncerts vakcinētai un COVID-19 pārslimojušai publikai, pie ieejas spējot uzrādīt atbilstošu digitālo sertifikātu.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.