ZIŅAS

Smagais vakars Fonoklubā ar Mindesign un Stagnant Project

15.09.2021. 16:54
Piektdien, 17. septembrī Cēsu Fonoklubā pēc ilgāka laika pārtraukuma atgriežas smagais vakars, kurā viesosies divas pašmāju grupas – Mindesign un Stagnant Project.

Mindesign šo vasaru ir aizvadījuši gana aktīvi. Grupa ir iespējusi gan piedzīvot sastāva izmaiņas, gan izdot divus jaunus singlus “Abigail” un “(III)usions”, kā arī nospēlēt vairākus koncertus, kuru skaitā arī “Nemiera festivāls 2021”. 

Tāpat vasara bijis darbīgs laiks grupai “Stagnant Project”, kuri vēl tikai augustā publicēja videoklipu dziesmai “Бес”.

Sagaidāms, ka koncerts durvis vērs pulksten 21:00, savukārt grupas uz skatuves secīgi kāps 22:00 (Stagnant Project) un 23:00 (Mindesign). Par ballīti pēc pasākuma gādās kluba rezidents dīdžejs DidzisKO.

Saskaņā ar valstī esošajiem ierobežojumiem, koncerts "Fonoklubā" norisināsies tā sauktajā "zaļajā zonā", kas nozīmē – to varēs apmeklēt tikai personas, kas varēs uzrādīt derīgu vakcinācijas pret Covid-19 vai pārslimošanas sertifikātu. 

Pēc teju gadu ilga klusuma brīža, jūlijā "Fonoklubs" atsāka darbību drošajā režīmā, kas paredz neierobežotu darba laiku bez papildu ierobežojumiem. Šajā laikā Cēsu koncertvietā ir viesojušās tādi mūziķi un mākslinieki kā "Oranžās brīvdienas", Juris Kaukulis, Rūdolfs Kugrēns, "Indygo", Čipsis un Dullais, "Transleiteris", Miks Dukurs un daudzi citi.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.