INTERVIJAS

Sanctimony 25. Iepazīsti grupas dalībniekus - Jēkabs Zemzaris

Sanctimony 08.11.2019. 13:28
23. novembrī klubā "Melnā Piektdiena" metāla apvienība "Sanctimony" svinēs 25. gadu jubileju. Piedāvājam iepazīties ar katru no grupas dalībniekiem. Kā pirmais kameras priekšā - bundzinieks Jēkabs Zemzaris!Pašmāju skatuves enerģiskākā grupa, kas savu muzikālo karjeru sākusi 1994. gadā. Sākotnēji death metal žanrā, laika gaitā muzicēšanas stils transformējies uz to, kāds tas ir šobrīd - death'n'roll. Grupas kontā seši albumi, viens ep, vairākas pašmāju metālmūzikas gada balvas un enerģiska koncertēšana gan Latvijā, gan ārpus tās robežām.

XXV jubilejas koncerta programmā, kuras garums aptuveni 2h, izskanēs grupas muzikālās daiļrades dažādie posmi un zelta fonds, viesi un pārsteigumi. Gan muzikāli, gan tehniski.

Sanctimony 25 gadu jubilejas koncerts notiks 23. novembrī klubā "Melnā Piektdiena". Kā īpašie viesi uz skatuves kāps, "Flaying", "Rebel Riot" un "Terror Activator". Koncerta sākums 19:00, klubs vaļā no 18.00

Biļetes iepriekšpārdošanā ticketshop.lv.


Lasi vēl

Komentāri

Flaying ir labāks par Saktimony 10.11.2019. 14:49
Es varu kļūdīties, bet man šķiet, ka Sanktimoni te Latvijā neko neizsaka, kaut ko spēlē, nespēlē, pofig. Es neesmu no Liepājas, tāpēc zinu, ko runāju.
Tā arī ir.
pīzdu kvalitātes kontrole 17.11.2019. 01:03
Piekrītu.
Kad man ārzemnieki prasa kas mums labs ir, es tā arī saku, ka mums nekā nav.
Tikai lēts alus, smukas pīzdas un lohi. Muzonu visi klausās ārzemju, uz festiem braucam uz Lietuvu un Čehiju.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.