INTERVIJAS

7 no 70: Vilnis Bekmanis no Ghettozloba

Jānis Andersons
JĀNIS ANDERSONS 18.04.2018. 13:30
Alternative.lv turpina mini interviju sēriju ar nosaukumu “7 no 70”, kuras ietvaros Latvijā zināmi un ar mūziku saistīti cilvēki atbild uz septiņiem, ne pārāk nopietniem jautājumiem no 70 jautājumu gara saraksta, pašiem nezinot, kādi šie jautājumi būs.

Šoreiz uz jautājumiem atbild Vilnis Bekmanis.

Vilnis Ghettozloba vokāls kopš grupas dibināšanas brīža 2002.gada rudenī. No mūzikas un darba brīvajā laikā Vilnim patīk dzenāt bumbu pa zālāju vai dēļu grīdu un skatīties, kā to dara citi.

Izvēlies septiņus skaitļus no 1 līdz 70.

Vilnis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.

1. Vai tu vari nosaukt visas Spice Girls?

- Hā, šīs dāmītes ļoti regulāri skanēja pamatskolas laika diskotēkās, tādēļ kaut kas atmiņā ir aizķēries. Mēģināšu. Kā vārdā bij' Bekhemam sieva, Viktorija? Tad vēl tur figurēja Melānija ar kaut kādu burtu pseidonīmā, Džerija un… Hmm, kas vēl? Ā, vēl viņām bija kaut kādi pašu piešķirtie tituli "Posh" un "Sporty". Cik viņas bija vispār?

2. Pankūkas vai omlete?

- Kā kurā ēdienreizē un kāds garastāvoklis.

3. Ja tev pēkšņi priekšā izlektu citplanētietis un teiktu: "Iedod man vienu lietu, kas raksturo planētu zeme!" - ko tu viņam iedotu?

- Iedotu eiro. Diemžēl...

4. Kura ir tava mīļākā pop dziesma?

- Kantrī radies Smiltenē! Bet Pašu pēdējo romantiķu izpildījumā, nevis kaut kādas apšaubāmas versijas, kas uzpeldējušas internetā!

 

 

5. Vai kādreiz kāds no koncertu apmeklētājiem ir tevi sasmīdinājis?

- Koncertos ir gadījies pa kādam asprātim, jā! Vēl ir bijuši dažādi atjautības jautājumi saistībā ar grupu, konkursiņi no mūsu puses ar iespēju nopelnīt CD, piemēram, un tad nu tur ir dažādi brīnumi nākuši no publikas ārā.

6. Ko tu bērnībā ļoti vēlējies, bet vecāki tev neļāva?

- Laikam vislielākā cemme bija reizēs, kad draugi devās uz Gauju peldēties, bet es biju spiests palīdzēt dārza darbos, vai mājās izciest kādu sodu! Tad, lai tomēr panāktu savu, bija jāliek lietā fantāzija savienojumā ar alpīnistu spējām!

7. Kas tu gribēji būt, kad biji maziņš?

- Pirmais, kas nāk prātā, šķiet, bija helikoptera pilots! Diemžēl vai par laimi nezinu, bet šai profesijai neesmu pat tuvumā!

 

21. aprīlī Ghettozloba viesosies Jelgavā, uzstājoties Alternative.lv Mūzikas balvas 2018 koncertā dalot skatuvi ar Rebel Riot, bet jau maijā grupa plāno doties studijā, lai dzīvajā ierakstītu, kā arī uzfilmētu video divām dziesmām, no kurām viena būs pavisam jauna, otra - labi aizmirsta vecā, kas tiks ierakstīta akustiski. Tas būs pirmais akustiskais ieraksts grupas pastāvēšanas laikā!

Savukārt vasaras nogalē Ghettozloba plāno ķerties klāt otrā studijas albuma ierakstam.

Lasi vēl

Komentāri

Uz 3. jautājumu skarba, bet patiesa atbilde.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.