ĀRZEMĒS

Black Label Society savdabīgais video, Maksa Kavaleras projekts, R. Flinna pārdomas par Avenged Sevenfold un vēl

Ģirts Tauriņš
ĢIRTS TAURIŅŠ 12.09.2013. 17:01
Šoreiz nedaudz vairāk apskatīsim jaunumus, kurus mums sagādājušas, iespējams, ne tik ļoti dzirdētas grupas no tādām valstīm kā Spānija, Zviedrija, Francija utt.

Svaigie video:

Black Label Society prezentē videoklipu dziesmai Ain’t No Sunshine When She’s Gone. Jāsaka atklāti, diezgan savdabīgs/interesants/citāds video, noteikti nebijām gaidījuši kaut ko tādu! Starp citu, video redzams arī ex-Pantera bundzinieks Vinnijs Pols (Vinnie Paul), kurš pilda ģitārista funkcijas.

Spāņu death metal meistari Avulsed dod iespēju mums nobaudīt video Dead Flesh Awakened no sava pēdējā veikuma Ritual Zombi, kas tika izlaists 1.septembrī. 

Norvēģu thrash pārstāvji Dead Trooper atrāda jauno video Fat Horny Beast

Jauns video no Butcher Babies ar nosaukumu Magnolia Blvd. Kā soliste vēsta, ka grupas biedriem katram patīk savs virziens smagajā mūzikā, kas arī ļoti atspoguļojas pēdējā albuma dažādajās dziesmās.

Grandžisti Alice In Chains parāda jaunu klipu Voices. Interesanti tas, ka Sietlā, kur filmēja videoklipu, tika izvietoti neona uzraksti ar dziesmas tekstiem. Cilvēki tika aicināti atrast un nofotografēt uzrakstus, lai pēc tam grupa varētu izvēlēties un augšupielādēt labākos attēlus savā mājaslapā. Jāpiemin, ka Alice In Chains ļoti aktīvi ir izmantojusi sociālos tīklus, reklamējot pēdējo albumu, kas arī ir izpelnījies lielu fanu atsaucību. 

Albumu svaigumi:

Thrash grupa Death Angel publicē treileri savam jaunajam albumam, kas iznāks 11.oktobrī.

Jauns projekts ar Max Cavalera (Soulfy), Greg Puciato (The Dilinger Escape Plan) un Troy Sanders (Mastodon), kurš pagaidām ir bez nosaukuma, bet albums solās iznākt nākamgad. Grupas sastāvs jau liecina par projekta grandiozumu.

Jauns treileris no Sepulturas albuma.

Zviedru death metal entuziasti Demonical dod ieskatu savā jaunajā albumā Darkness Unbound.

Hardcore veterāni Earth Crisis uzsākuši rakstīt albumu, kuram būtu jāiznāk jau nākamā gada sākumā.

Savukārt citi hardcore pārstāvji Pro-Prain savu albumu The Final Revolution izlaidīs jau 25.novembrī.

Franču death/ black metal banda Temple Of Baal izlaiž treileri jaunajam albumam Verses Of Fire. 

Progressive metal grupa Varga no Kanādas ir sagatavojuši albumu Enter The Metal, kurš tiks atrādīts pasaulei jau 30. oktobrī. 

Makss Kavalera (Max Cavalera) ziņo, ka nākamais albums no Cavalera Conspiracy būs gaidāms nākamgad, un tas būs ieturēts standarta grindcore tradīcijās (protams, arī dziesmu garums būs aptuveni minūte). Cik nopietni ir tas, nav vēl zināms, bet noteikti būs interesanti sekot albuma attīstībai. Vairāk informācijas šeit: http://www.live-metal.net/interviews_max-cavalera-2013

Albumu straumēšanas:

Carcass jaunais albums dzirdams šeit

Svaigie koncerti:

Fear Factory uzstājas bez solista veikalā Maskavā. Kaut kā Dino Kazāres (Dino Cazares) neizskatās vairs tik pārliecinošs. 

Iespēja iemest aci Filipa Anselmo (Philip Anselmo) nesenajā koncertā 

Par, ap un no grupām:

Laikam pēdējā laikā visbiežāk mūzikas ziņās ir dzirdēts tieši par Avenged Sevenfold topu iekarošanu visā pasaulē (pirmā vieta ASV, Apvienotajā Karalistē, Kanādā, Īrijā, Meksikā, Brazīlijā, nemaz neņemot vērā valstis, kurās grupa atrodas otrajā vietā).

Grupa albuma iznākšanu atzīmēja ar bezmaksas koncertu Losandželosā. Jebkurā gadījumā interesanti ir tas, ka neilgi pēc albuma iznākšanas Robs Flinns (Robb Flynn) no Machine Head savā blogā THE GENERAL JOURNALS: DIARY OF A FRONTMAN... AND OTHER RAMBLINGS diezgan kritiski, bet pamatoti, izsakās par jauno albumu, nodēvējot to par cover albumu.

Iespējams, varētu likties, ka jebkuram mūziķim būtu grūti pieņemt faktu, ka citam cīņu biedram ir vairāk paveicies nekā pašam, tomēr Machine Head solistam ir jāpiekrīt – dziesmas ļoti sasaucas ar viņu iedvesmotāju darbiem, piemēram, Metallica –Sad But True un Avenged Sevenfold līdzinieks This Means War vai arī Megadeth – Symphony Of Destruction būtu salīdzināms ar darbu Heretic. Būs interesanti pasekot, kā uz to atbildēs Avenged Sevenfold! Pats bloga ieraksts atrodams šeit.

Lasi vēl

Komentāri

Rekur M. Shadows jau atbildēja:
http://www.metalsucks.net/2013/09/12/m-shadows-responds-to-robb-flynn/
šībrīža un vecais A7X ir nesalīdzināmas grupas
"Hail To The King" tiešām ir sliktākais viņu albums.
Varbūt The Rev bija atbildīgs par visām interesantajām niansēm un fīčām, kuru ļoti pietrūkst šajā relīzē.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.