ĀRZEMĒS

Ārvalstu notikumu apskats

Ģirts Tauriņš
ĢIRTS TAURIŅŠ 12.08.2013. 13:30
Alternative.lv piedāvā jaunu rubriku - ieskatu notikumos un aktualitātēs arī ārpus Latvijas robežām.

Starptautiskajā festivālā Comic Con (tas pats festivāls, kura laikā paziņoja par Avengers 2 un Man of Steel 2), kas norisinās jau vairāk kā 40 gadus Sandjego, thrash lielmeistari Metallica atrādīja skatītājiem savas koncertfilmas Through The Never treileri un izziņoja filmas soundtracku, kuru veidos dziesmas no pagājušā gada koncertiem Edmontonā un Vankūverā. Kā stāstīja pats Lars Ulrihs (Lars Ulrich) no Metallica, ka notikumi koncertā un notikumi ārpus koncerta būs kā divas paralēlas pasaules, kurās kādā momentā savīsies.


Grupas Ministry solists Als Jorgensens (Al Jourgensen) izdod grāmatu Ministry: The Lost Gospels According to Al Jourgensen. Tas ir industriālās mūzikas krusttēva bez robežu memuārs. Grāmata ir aizraujoša, tai pašā laikā neglīta un valdzinoša, atklājot Jorgensena grūto bezkompromisu dzīvi. Solists, tā sakot, ir izdzīvojis pēc 22 gadu narkotiku un citu apreibinošo vielu atkarības un uzsācis jaunu mērķu meklējumus dzīvē. Svarīgi arī pieminēt, ka Ministry plāno izdot savu jauno, pēc kārtas 13. albumu From Beer To Eternity 6. septembrī.


Slipknot un Stone Sour solists Korijs Teilors (Corey Taylor) laiž klajā jaunu grāmatu A Funny Thing Happened On The Way To Heaven (Or, How I Made Peace With The Paranormal And Stigmatized Zealots And Cynics In The Process).

Grāmatas nosaukums jau vien ir dīvains, bet tajā ir dokumentēts kā Teilors tiecas atrast iemeslu tam, kāpēc viņš ir pieredzējis tik daudz paranormālu gadījumu, un kas tos ir izraisījis. 

Interesanti, ka solists Comic Con festivāla laikā atrādīja savu komiksu mini – sēriju House Of Gold & Bones, kas ir balstīti uz diviem Stoune Sour albumiem ar tādu pašu nosaukumu.


Stone Temple Pilots solistu Skotu Veilandu (Scott Weiland) nomaina Linkin Park Česters Beningtons (Chester Bennington). Veilands nesen paziņoja par solo tūres uzsākšanu. Savukārt bijušie grupas biedri vēsta, ka solista nomaiņu jau varēja paredzēt.


Thrash metal  leģendas, veterāni, pionieri Overkill izlaidīs albumu 2014. gada martā. Albumam pagaidām gatavas ir sešas dziesmas.


Comedy rock, thrash metal grupa Gwar (tā pati grupa, kuras sastāvā ir starpplanētu kareivji, kuri ar savu kosmosa kuģi nolaidušies Antarktikā ar mērķi seksuāli paverdzināt un iznīcināt cilvēci) plāno izlaist albumu Battle Maximus 17. septembrī.
Machine Head solists Robb Flynn, atzīmējot savu aizgājušo un Rockstar Energy Drink Mayhem festivāla organizatora dzimšanas dienu, svinīgajā pasākumā ierodas pārģērbies par 70 gadīgu ielasmeitu.


System Of A Down vokālista Serža Tankiana (Serj Tankianjaunais videoklips no simfonijas Orca Symphony No. 1Limp Bizkit un Lila Vejna (Lil Wayne) savdabīgais kopprojekts Ready To Go

Grupa tagad strādā pie albuma Stampede Of The Disco Elephants pabeigšanas.


 

Tuvojas progressive metal gigantu Dream Theater jaunais albums Dream Theater


15. oktobrī iznāks Monster Magnet jaunais albums Last Patrol.
Voivod bundzinieks Mičels „Away”  Langevins (Michel „Away” Langevin) izlaiž solo albumu Cities. Albums ietver sevī ceļojumu pieredzi caur skaņu, notverot apmeklēto vietu ģeogrāfiju un mūziku. Give it a try!

Deivs Masteins (Dave Mustaine) gatavs izpildīt Metal Militia kopā ar Džeisonu Ņūstedu (Jason Newsted). Pirms kāda laika Masteins sava tvitera kontā lietotājiem lika izvēlēties, kuru viņa sacerētu dziesmu no Metallica, ja viņam būtu tāda iespēja nospēlēt,viņam vajadzētu nospēlēt Gigantour tūres laikā. Izvēle krita par labu Metal Militia, tāpēc jāgaida vien būs tūres noslēguma koncerti, kuros tad abi augstākminētie ex-Metallica mākslinieki varētu apvienoties uz skatuves šai vienai dziesmai.


Soulfly izziņo, ka jaunais albums Savages būs veikalu plauktiņos 4.oktobrī. Albumā ir pieaicināti viesmākslinieki no ievērojamām grupām, piemēram,  Napalm Death un Clutch.


Korn jaunais albums The Paradigm Shift sagaidāms 8.oktobrī. Šis būs pirmais albums kopš 2003.gada albuma Take A Look In The Mirror, kad grupai palīdzēs Braiens „Head” Velčs  (Bryan „Head” Welch).

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.