ĀRZEMĒS

Sepultura jaunais singls, Queen albums, Kvelertak svaigais video un citi.

Ģirts Tauriņš
ĢIRTS TAURIŅŠ 23.09.2013. 11:31
Tā vien šķiet, ka ar septembri iestājusies jaunā smagās mūzikas sezona, jo pagaidām septembris ir bijis pilns ar neskaitāmiem jauniem veikumiem un ziņām par topošajiem albumiem, piemēram, kā Sepultura, Scar The Martyr, Monster Magnet un citiem.

Svaigie video:

Norvēģu jaunās zvaigznes Kvelertak (interneta plašumos pat izskanēja viedoklis, ka šī grupa ir otra labāka norvēģu grupa aiz A-ha) izlaiž videoklipu dziesmai Evig Vandrar no albuma 

Meir. Starp citu, albuma producents bija Kurts Balou (Kurt Ballou) no Converge

Kanādas meistari Cancer Bats laiduši klajā R.A.T.S. video no pagājušā gada albuma Dead Set On Living. 

Savukārt citi Kanādas smagās mūzikas pārstāvji Annihilator atrāda mums jauno veikumu No Way Out video formātā. Sākums jau ar pienācīgiem rifiem un soliņu. Iesaku!

Franču progresīvie metālisti Eryn Non Dae prezentē klipu dziesmai Hidden Lotus. Laikam jau francūžiem šis sarežģītais metālvirziens tuvs sirdij.

„Kas notiek, ja vienā video apvieno 100 alus, pāris asiņainus aitu galvaskausus un piecus mataiņus?” retorisku jautājumu uzdod metālmeistari Skeletonwitch, skaidrojot jaunā videoklipa I Am Of Death (Hell Has Arrived) tematiku. Nu, video paskaidros vairāk.

Diezgan kvalitatīvu sniegumu ir sagatavojuši Scar The Martyr ar veikumu Blood Host no albuma ar pašas grupas nosaukumu, kas iznāks 1.oktobrī. Ja nu gadījumā palaists garām, tad galvenais virzītājspēks ir Slipknot bundzinieks Džoijs Džordisons (Joey Jordison).

Albumu svaigumi:

Britu thrash veterāni Onslaught prezentē dziesmu 66 F**king 6 no grupas sestā albuma ar nosaukumu VI. Jāatzīst, ļoti unikāls un revolucionārs nosaukums gan dziesmai, gan arī albumam. 

Sepultura beidzot dod iespēju apmēram nojaust kāds būs nākamais albums ar jaunu dziesmu The Age Of The Atheist. Noklausoties dziesmu, tiešām rodas iespaids, ka jaunais bundzinieks(un šajā gadījumā tiešām jaunais, jo puisim ir tikai 22 gadi) ir devis jaunu grūdienu Sepulturai, jo dziesma ir krietni savādāka un sarežģītāka nekā jebkas no pagājušā albuma Kairos

Grupa, veidojot albumu, ietekmējās no 1927.gada filmas Metropolis, bet tomēr šis nebūs konceptalbums kā A-Lex vai Dante XXI. Jebkurā gadījumā, tā vien šķiet, ka grupai labāk pieturēties pie kāda konkrēta koncepta, jo iepriekšminētie konceptalbumi bija tiešām izcili, turpretim 2011.gada veikums Kairos ir drīzāk solis atpakaļ nekā uz priekšu. 

Stoner rock leģendas Monster Magnet atkal nedaudz pakārdina klausītājus ar jaunu veikumu Mindless Ones no nākamā albuma Last Patrol.

Filips Anselmo (Philip Anselmo) no Down vēsta, ka jaunajai grupas platei ir sarakstīta jau viena dziesma. Spriežot pēc pēdējo 12 mēnešu Anselmo veikuma (trīs izdoti albumi), albumu varēsim sagaidīt jau ļoti drīz.

Albumu straumēšanas:

Dream Theater jaunais veikums pilnībā noklausāms šeit

Svaigie koncerti:

Nedaudz romantiskāku video Spoke In The Wheel no sava DVD Unblackened piedāvā Black Label Society. Nedaudz nepierasti redzēt mežoni Zaku Vaildu (Zakk Wylde), spēlējot pie klavierēm.

Vieni no BIG 5 thrash metal pārstāvjiem... nē,nē, gribēju teikt, vienkārši thrash metal veterāni Testament sagatavojuši koncerta video Rise Up no DVD Dark Roots Of Thrash. 

Black Sabbath 26.novembrī izlaidīs DVD ar nosaukumu Live...Gathered In Their Masses, kas tika ierakstīts 29.aprīlī un 1.maijā Melburnā, Austrālijā.

Par, ap un no grupām:

Onkulis Als (Al Jourgensen) reiz kādā dziesmā teica, ka mūziķis ir vērtīgāks miris nekā dzīvs, jo tad viņu var izpārdot pilnībā. Šajā saistībā gribētos pieminēt runas, kas izskanēja pagājušajā nedēļā.

Braiens Mejs (Brian May) izteicās, ka ir pietiekami daudz demo materiāla ar Frediju Merkūriju (Freddie Mercury) priekšgalā, lai izdotu Queen albumu. Materiālos atrodams arī kopdarbs ar Maiklu Džeksonu (Michael Jackson). Tas viennozīmīgi būs ļoti dīvaini dzirdēt tādu albumu, bet kā zināms tā nebūs pirmā reize, kad tiks izdots albums pēc Merkūrija nāves, jo 1995. gadā iznāca Made In Heaven, kurā arī tika iekļauti demo ieraksti ar Merkūrija vokālu. 

Nedaudz padomājot, var teikt, ka mums, klausītājiem, nevajadzētu īpaši uztraukties, ja kāds no mūsu mīļākajiem solistiem/ģitāristiem/bundziniekiem utt. aiziet mūžībā, jo tāpat agrāk vai vēlāk tiks uzrakts kāds demo ieraksts.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.