INTERVIJAS

Anthrax: Par Metal All Stars tūri un nākotnes plāniem

Ģirts Tauriņš
ĢIRTS TAURIŅŠ 19.12.2013. 11:35
Nesen Metal All Stars pievienoja tūrei Zaku Vaildu (Zakk Wylde), izziņoja papildus datumus citās valstīs un palaida mājas lapu www.metalallstars.com. Ar katru ziņu šaubas par pasākuma norisi lēnām tiek izkliedētas. Lai rastu skaidrību par 5. aprīļa šovu, alternative.lv sazinājās ar Anthrax solistu un vienu no Metal All Stars mūziķiem Džoiju Belladonnu (Joey Belladonna).

Ģirts: Labrīt! Kā jūties šodien?

Joey: Labrīt! Ļoti labi, lai gan esmu nedaudz noguris no vakardienas koncerta, taču pašreiz esmu ready to rock! 

Ģ: Lieliski! Šodien interneta plašumos parādījās jauni video no tevis un Ross The Boss, kur abi uzrunājāt Metal All Stars tūres pieturas vietas, tai skaitā arī Rīgu! Neskatoties uz to, daudziem cilvēkiem šīs tūres koncepts ir neskaidrs, vai tu varētu pastāstīt nedaudz vairāk?

J: Tas ir apmēram tā – daudzi labi mūziķi sanāk kopā un pavada lielisku vakaru. Vienkārši kopā spēlējot un radot mūziku. Es esmu to tā iztēlojies. Es esmu priecīgs par šo tūri, lai vai kā tā izvērstos.

Ģ: Vai ir jau kas zināms par dziesmām, ko jūs spēlēsiet?

J: Par pārējiem es nezinu, bet es biju tieši tēmējis uz oldschool metāla dziesmām. Var teikt visu laiku populārākās metāla dziesmas. Protams, arī dziesmas, kas man pašam ļoti iet pie sirds.

Ģ: Pastāsti par labdarību Ride For Dime, kas noritēs paralēli šovam. Anthrax ir ļoti tuvu šai tēmai, jo albumā Worship Music jums bija dziesma In The End, kas bija veltīta Daimbegam Darelam (Dimebag Darell) un Ronijam Džeimsam Dio (Ronnie James Dio)!

J: Jā, In The End, tā ir ļoti emocionāla dziesma. Ja tu raksti dziesmu par kādu citu, tu to izjūti katru reizi, kad tu viņu spēlē.

Ģ: Vai tu varētu pastāstīt par šova labdarības pusi ko vairāk?

J: Es neesmu īsti drošs, varbūt tu varētu man paskaidrot kaut ko vairāk par šo labdarību. Es neesmu neko dzirdējis par to un nezinu kā tas notiks.

Ģ: Tā ir organizācija Ride For Dime, kuru dibināja Daimbega ģimenes locekļi un draugi.

J: Ā, jā, to es zinu. Amerikā ir viena, kura darbojas jau vairākus gadus, vai ne?

Ģ: Jā, manuprāt, no 2005.gada!

J: Skaidrs, bet tāpat diemžēl neko nevarēšu pastāstīt vairāk, kā tas notiks. Līdzīgs ir arī Ronija Džeimsa Dio ļaundabīgo audzēju labdarības fonds Stand Up And Shout. Bet man nav nekādas informācijas par to vai Ride For Dime ir daļa no Metal Allstars.

Ģ: Jā, tā ir daļa no šova. Tas ir rakstīts visās prese relīzēs.

J: Tātad tā ir daļa no šova, skaidrs.

Ģ: Anthrax nekad nav spēlējuši Latvijā, 2009.gadā koncertu atcēla Dena Nelsona (Dan Nelson) dēļ, jo viņš pameta grupu! Turpretim 2010.gadā kinoteātros pārraidīja BIG 4 šovu, kurā spēlēja arī Anthrax. Ko jūs zināt par Latviju un Austrumeiropu vispār?

J: Es nevaru saigaidīt šo tūri! Man ir vienmēr paticis spēlēt vietās, kur vēl neesam spēlējuši. Nesen mēs spēlējām Dienvidamerikā, kas bija ļoti jautri. Tieši tādēļ ar nepacietību gaidu, kad varēšu spēlēt pie jums.

Ģ: Runājot par Roba aiziešanu no grupas šogad, viņu nomainīja ģitārists Džonatans Donais (Jonathan Donais) no Shadows Fall. Kā zināms, viņš spēlēs arī Metal All Stars tūrē, bet kādas ir sajūtas grupā?

J: Džons ir ļoti labs ģitārists. Protams, mēs visi mīlējām Robu, kurš ir arī ir lielisks. Mēs ļoti novērtējām viņa iesaistīšanos grupā Volbeat. Ar Shadows Fall esam uzturēšu kontaktu jau labu laiku, un Džonu mēs zinām ļoti labi! Līdz šim viss ir noritējis kā plānots.

Ģ: Izcili! Kā sokas ar jauno Anthrax albumu?

J: Ļoti labi! Strādājām ļoti aktīvi pie tā. Esam jau pabeiguši pāris dziesmas, kopumā izskatās patiešām labi. Pie šī albuma strādājām soli pa solim, netaupām laiku, liekot mūziku kopā.

Ģ: Vai ir zināms konkrēts laiks, kad albums varētu tikt izdots?

J: To ir ļoti grūti paredzēt. Noteikti nākamajā gadā tas tik izdots. To tiešām ir grūti teikt! Protams, mēs to varētu izdot jau rīt, bet tāpat gribās to sagatavot pēc iespējas labāku.

Ģ: Kas tiek plānots pēc Metal All Stars tūres?

J: Visupirms būs jāizdod DVD. Un pēc tam dosimies atkal tūrē!

Ģ: Un noteikti plānā ir arī atgriešanās Latvijā.

J: Es ļoti ceru atgriezties!

Ģ: Bija patiess prieks sarunāties. Paldies Tev!

J: Nav par ko! Tiksimies Rīgā un parunāsimies vēl.

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.