ĀRZEMĒS

Deicide albums rudenī, Bila Varda jaunais soloalbums, Lamb Of God īsfilma un citi jaunumi

Ģirts Tauriņš
ĢIRTS TAURIŅŠ 28.08.2013. 11:08
Alternative.lv sniedz nelielu ieskatu par to, kas notiek ārpus Latvijas robežām alternatīvajā skatuvē. Šoreiz pārsteigumus sagādājuši tādi meistari kā Pearl Jam, Kyuss jaunais projekts, Metalchurch un vēl.

Svaigie video:

Grunge klasiķi Pearl Jam izlaiž videoklipu Mind Your Manners. Grupas jaunais albums solās iznākt 15.oktobrī, un pie tā ir ticis strādāts jau divus gadus. Pearl Jam jaunā tūre sāksies 11.oktobrī un noslēgsies 6.decembrī ar koncertu pašu mājās Sietlā.

Albumu svaigumi:

Vieni no thrash metal pamatlicējiem  Metalchurch izlaidīs albumu Generation Nothing šajā rudenī. Lai gan grupa ir piedzīvojusi lielas sastāva pārmaiņas un tomēr sanākusi kopā pēc izjukšanas 2009.gadā, jaunajā albumā tiek solīta atgriešanās pie grupas saknēm ar jaunu skanējumu. Divu dziesmu paraugi diemžēl īpašu priekšstatu par albumu nedod.

Velsas regejmetālisti/metālregejisti Skindred atrāda savu jauno veikumu Ninja no nākamā albuma Kill The Power.

Svarīgi pieminēt, ka Bils Vards (Bill Ward) gatavo klausītājiem solo albumu Accountable Beasts. „Albums ir jau gandrīz pabeigts, un tam būtu jāiznāk ļoti, ļoti drīz,” stāsta Vards. Diez vai albums tiek taisīts, lai pierādītu bijušajiem kolēģiem no Black Sabbath savas spējas vēl joprojām spēlēt bungas. Jebkurā gadījumā iesaku iemest aci arī Varda nesen veidotajā mākslas projekta mājas lapā billwarddrumart.com.


Floridas death metal veterāni Deicide izziņo, ka jaunais albums In The Minds Of Evil tiks izdots šī gada rudenī. Savdabīgi, ka grupa vēlas arī atgriezties pie senāko albumu skanējuma sajaukumā ar jaunām idejām. 


Vista Chino debijas albums Peace pasauli redzēs jau 3.septembrī. Teorētiski šo varētu saukt par debijas albumu, tomēr grupas sastāvā ir divi biedri no leģendārās stoner rock grupas Kyuss. Grupa atkal apvienojās jau 2010.gadā (toreiz sastāvā trīs oriģināldalībnieki - Džons Garsija (John Garcia), Brants Bjorks (Brant Bjork) un Niks Olivērī (Nick Oliveri)) ar nosaukumu Kyuss Lives!, taču pēc tiesu procesiem nosaukums bija jāmaina. Ar nosaukumu nebija apmierināts arī Džošs Homme (Josh Homme), kurš arī bija no Kyuss oriģinālā sastāva, tad nu galu galā radās Vista Chino. Jebkurā gadījumā gaidīsim albumu!

Svaigie koncerti:

Ar 2694 apsargu palīdzību mierīgi ir aizvadīts Metallica koncerts Džakartā, Indonēzijā. Koncertam tika pievērsta īpaša uzmanība, jo tieši pirms 20 gadiem Metallica uzstājās Indonēzijas galvaspilsētā, kad pēc koncerta izcēlās masu nekārtības. Grupas mājas lapā savukārt minēts, ka šīgada koncerts esot bijis iespaidīgs un ka skatītāji esot bijuši lieliski. Vai gadījumā tas netiek teikts par katru apmeklēto koncertu?

Megadeth pagājušā gada nogalē iemūžināja koncertus, kuros tika atskaņotas visas dziesmas no Countdown To Extinction albuma, un nu grupa ir gatava šos koncertus atrādīt ar DVD Countdown To Extinction: Live 24.septembrī.

Par, ap un no grupām:

Izrādās, ka atdarināt Gojira plurkšinot (taisot to purkšķu skaņu izmantojot plaukstas) nav nemaz tik sarežģīti. Atliek tik nedaudz piestrādāt, un albums būs gatavs!

Lamb Of God solists Rendijs Blaits (Randy Blythe) izlaiž īsfilmu Prague: The Devil Is The Details. Blaits šo īsfilmu uzņēma tiesas prāvas laikā. Viņš tika apsūdzēts par kāda 19 gadus veca jaunieša nogalināšanu Lamb Of God koncerta laikā pirms trīs gadiem. Lai gan Blaitam draudēja pat 10 gadu cietumsods, tiesa lēma, ka solists nav vainīgs. Filmu var noskatīties šeit: http://randonesia.tumblr.com/post/59045921115/this-is-a-movie-i-made-in-prague-during-my-trial


Tiks uzņemta dokumentālā filma par Sīrijas death metal grupu Netherion. Pašreizējie notikumi Sīrijā ir radījuši vēlmi Ņujorkas ierakstu uzņēmumam After Hours Films palīdzēt grupai īstenot savu sapni – doties tūrē un dalīties savā pieredzē. Šis varētu būt interesants stāsts par to, kā smagā mūzika atkal ir palīdzējusi izteikt cilvēku protestu caur mūziku.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.