ZIŅAS

Metal All Stars tuvojas Rīgai

Ģirts Tauriņš
ĢIRTS TAURIŅŠ 27.03.2014. 13:48
Pēdējā laika skaļākais metāla pasākums Metal All Stars jau pavisam drīz ieradīsies Latvijas galvaspilsētā.

Iztēlojies – tu aizej uz savu iemīļoto picēriju, un tu esi ļoti liels fans picai ar vistas gaļu. Nu tāds, kuram nav divu domu, ja redz unikālu piedāvājumu internetā par ļoti saprātīgu cenu, turklāt ar tavām mīļakajām piedevām – tomātiem un ananāsiem! Tu aizej uz to savu iemīļoto vietu, samaksā par savu picu, kuru tu jau esi iztēlojies sev rokās, un dodies uz norādīto vietu, lai gaidītu norādīto laiku. Kad laiks ir pienācis, tev tiek atnesta pica, kurā nav nekā no solītā, ananāsu vietā ir kādi Polijas dārzeņi, bet par vistu vispār nevar runāt.

Ja spējat šo vizualizēt, tad var iedomāties kāds aplauziens ir visiem, kuri bija plānojuši redzēt Metal All Stars tūrē gan Filu Anselmo, gan Cronos, gan Niku Menza un kuri iegādājās biļeti uz šo pasākumu tikai šo mākslinieku dēļ. MAS organizatori īsi pirms tūres pirmā koncerta Rumānijā paziņoja, ka tūrē nepiedalīsies Anselmo, bet kā vēlāk to varēja novērot arī Cronos nepagodināja ar savu klātbūtni. Niks Menza gan jau paspēja ātrāk atcelt savu dalību vērienīgajā pasākumā.

Pēc šī paziņojuma viņu Facebook lapā, kas ir galvenais viņu komunikācijas kanāls, sekoja ļoti daudz komentāru un necenzētu vārdu. Kāds vīrietis no Zviedrijas raksta, ka bija speciāli paņēmis divas brīvdienas, lai tikai tiktu ar vilcienu uz koncertu, kurā galvenais bija redzēt Anselmo (izņemti visi necenzētie vārdi). Tāpat komentāros parādījās baumas, ka Venom solists Cronos arī nebūs koncertos, bet uz visu šo Metal All Stars organizatori neatbildēja.

Neilgi pēc šīs bēdu vēsts fani tika nedaudz nomierināti ar paredzēto setlisti, lai gan bieži vien tas pats patīkamākais ir tieši nezināt, kas būs sagaidāms koncertā. Savdabīgi liekas, ka atvainošanos par Anselmo neesamību uzņēmās paši MAS dalībnieki pēc pirmā koncerta.

Turpretim par Cronos nepiedalīšanos informācija parādījās tikai nesen. Kā vēsta Metal All Stars Facebook lapa: „Iemesls kāpēc Cronos nav līdz šim bijis Metal All Stars koncertos ir tāds, ka viņš ir ļoti slims, un ārsts nav atļāvis ceļot vai arī uzstāties. Cronos ļoti cer pēc iespējas ātrāk pievienoties nākamajiem MAS koncertiem.”

Metal All Stars organizatori, protams, cenšas publicēt savā Facebook lapā pēc iespējas vairāk pozitīvo lietu un visus labumus, lai parādītu, ka nav tik slikti, tomēr nedaudz kuriozi ir tas, ka pie katra jaunuma noteikti būs kāds komentārs ar tekstu „Give Us Phil back”.

Tas viss nedaudz atgādina jau alternative.lv ziņoto par līdzīgiem pasākumiem Metal Open Air un Rock ‘N’ Roll Allstars (www.alternative.lv/zinas/metal-all-stars-utopisks-fanu-sapnis-574/), kuros māksliniekiem netika samaksāts un no kuriem daudzi pasākumi tika atcelti. Fani par mūziķiem, kuri neuzstāsies, uzzināja tikai tajā pašā dienā vai arī koncerta laikā. Tāpat interesanti, ka organizatori ir iesūdzēti tiesā par vienu no šiem pasākumiem (www.blabbermouth.net/news/lawsuit-filed-over-canceled-rock-n-roll-allstars-concert-in-venezuela/) vai arī par Motley Crue organizēto tūri (blogs.dallasobserver.com/dc9/2011/08/dallas-based_concert_promoter.php)  

Vienīgā iespēja, kas mums paliek ir ēst to picu, kāda tā ir. Gan jau tie Polijas dārzeņi būs garšīgi vai vismaz ēdami kopā ar visu pārejo.

 

Lasi vēl

Komentāri

kad man vairs nebūs 16it
youtube.com/cH10TxExYZU

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.