PASĀKUMU ARHĪVS

Marts, 2019

29.mar
piektdiena

Stūrī Zēvele

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
29.mar
piektdiena

Have No Heroes

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
28.mar
ceturtdiena

The Vale & A Farewell To Words [at] Studya

Studya, Baldones iela 34B, Ogre, Latvia
28.mar
ceturtdiena

NYOS (FIN)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
28.mar
ceturtdiena

Crimson Day (Melodic Heavy Metal, Somija)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
27.mar
trešdiena

gniter [FI] un Grinding Fear [FI]

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
23.mar
sestdiena

Bloody Heels (hard rock/glam)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
23.mar
sestdiena

Jūdas Graši

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
23.mar
sestdiena

Wckd Nation (SI) - Smooth Jazz/Neo-Soul/R&B

Tautas Harmonijas Centrs, Valmiera, L.Laicēna 2a
22.mar
piektdiena

U.D.O Steel Factory Tour 2019 | Melnā Piektdiena

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
22.mar
piektdiena

Inokentijs Mārpls

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
22.mar
piektdiena

Ansamblis Manta

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
22.mar
piektdiena

So Lucid Electric Feel un Purple Negative

Tautas Harmonijas Centrs, Valmiera, L.Laicēna 2a
21.mar
ceturtdiena

Apofeoz Orkestra

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
20.mar
trešdiena

Big Eye Bee

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
20.mar
trešdiena

20 minūtes slavas

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
19.mar
otrdiena

Eddie Dove Band akustiskais koncerts

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
17.mar
svētdiena

AVO [RU] // Podruga [LV] // Plenērs [LV]

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
16.mar
sestdiena

Have No Heroes (skate punk)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
16.mar
sestdiena
16.mar
sestdiena

Tempest Rising (Australia) + support

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
15.mar
piektdiena

Dzelzs Vilks

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
15.mar
piektdiena

Nale (deathnroll, Zviedrija)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
15.mar
piektdiena

7 Dēli

Tautas Harmonijas Centrs, Valmiera, L.Laicēna 2a
15.mar
piektdiena

Besides (Post Rock, Poland)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
15.mar
piektdiena

Sutas Dampis

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
14.mar
ceturtdiena

NALE (SWE) + The Vale,.M158

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
14.mar
ceturtdiena

Awakening Sun [NL,LT]//LegacyID//Intense

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
13.mar
trešdiena

Awakening Sun (LT,NL) un Intense

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
9.mar
sestdiena

NUVO (instrumental metal) un Sv. Bērtuļa Nakts

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
9.mar
sestdiena

REBEL RIOT, RoadKill (LT), Blind Shapes

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
9.mar
sestdiena

Game Zero (IT) un Rusted Wheel

Tautas Harmonijas Centrs, Valmiera, L.Laicēna 2a
8.mar
piektdiena

Have No Heroes (Skate Punk)

Tautas Harmonijas Centrs, Valmiera, L.Laicēna 2a
8.mar
piektdiena

Absolut Brass Band (Auce, instrumental)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
8.mar
piektdiena

RŪSA - Lai dzīvo 8. marts!

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
7.mar
ceturtdiena

Amorālā Psihōze

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
3.mar
svētdiena

Uratsakidogi [RU]: black hop Rīgā!

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
1.mar
piektdiena

So Lucid Electric Feel / Melno Cepurīšu Balerija

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
1.mar
piektdiena

Alfa Collective un Quartet of Five

Tautas Harmonijas Centrs, Valmiera, L.Laicēna 2a
1.mar
piektdiena

Alestorm / Skálmöld / Bootyard Bandits - Skálstorm'19 - Riga

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga

Februāris, 2019

26.feb
otrdiena

Sturle Dagsland

Kaņepes Kultūras Centrs, Skolas iela 15, Rīga
23.feb
sestdiena

Alis P (Zviedrija/Latvija, blūzroks)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
23.feb
sestdiena

Grupas Sigma koncerts Republikā

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
23.feb
sestdiena

Dominanz un Darrva

Tautas Harmonijas Centrs, Valmiera, L.Laicēna 2a
22.feb
piektdiena

TAAKE (black metal, Norvēģija)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
Biļetes: ticketshop.lv
19.feb
otrdiena

Lord of the Lost (De) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
16.feb
sestdiena

Oranžās Brīvdienas (turbofolk)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
16.feb
sestdiena

Troll Bends Fir [RU] + Fireproven [FIN]

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
16.feb
sestdiena

Koncerts // Polifauna w/ Purple Negative

Kaņepes Kultūras Centrs, Skolas iela 15, Rīga
16.feb
sestdiena

InnerFade Fest 12 Years at Melnā Piektdiena w/ SEVER

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga

JAUNUMI

PASĀKUMI

18.okt
piektdiena

Chester: Voice Of A Generation

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
18.okt
piektdiena

ILY Rec 10 - Laika Suns + Kabloonak (LT)

K.K. fon Stricka villa, Aristida Briāna iela 9
18.okt
piektdiena

Zārka Nagla 2.0 @Ādmiņu 4

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
18.okt
piektdiena

APēdājs

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
18.okt
piektdiena

Marianas Rest (FIN)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga

FORUMS