PASĀKUMU ARHĪVS

Maijs, 2019

22.mai
trešdiena

20 minūtes slavas

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
18.mai
sestdiena

Legendary flower punk (RU)

Lokal House, Rīga, Skolas iela 35
18.mai
sestdiena

The Black Pockets - Autentika

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga
18.mai
sestdiena

Nostra + A Farewell To Words | Dubultkoncerts Nemierā

Nemiers, Rīga, Aristīda Briāna iela 9A
18.mai
sestdiena

Madred [fin] + Rebel Riot

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
18.mai
sestdiena

Quartet of Five un Rubīna Kubs // Melno Cepurīšu Balerija

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
18.mai
sestdiena

IMANTS DAKSIS Pārdaugavas svētkos

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
18.mai
sestdiena

RŪSA kroga "Zobens un lemess" pagalmā

Zobens un Lemess / Tavern, Aristida Briāna iela 10 Riga, Latvia
17.mai
piektdiena

CanZone un Mark In Red

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
17.mai
piektdiena

Strapon + Cyan Red

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
17.mai
piektdiena

Apēdājs (alternative rock/metal)

Live Art, Valmiera, L.Laicēna 2a
17.mai
piektdiena

Blankenberge [RU] + Life on Venus [RU]

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
17.mai
piektdiena

Valters Big Band (soundscape / drone / instrumental)

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
17.mai
piektdiena

Indygo albuma "The Result Of Everything" atklāšanas svētki.

Spīķeri - radošais kvartāls, Maskavas iela 6 Riga
17.mai
piektdiena

Sonntags Legion / eschatos. / Pamirt

Ziemeļblāzma, Ziemeļblāzmas iela 36, Riga
17.mai
piektdiena

Heaven Grey atgriešanās koncerts

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
16.mai
ceturtdiena

HARTA un Have No Heroes Autentikā

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga
15.mai
trešdiena

SUMA (stoner doom, Zviedrija)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
11.mai
sestdiena

Nemiera Blice 2019 - Final Round 2

Nemiers, Rīga, Aristīda Briāna iela 9A
11.mai
sestdiena

Blind Shapes koncerts

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
11.mai
sestdiena

Rons / Kas Tev Par Daļu / Black Bird

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
10.mai
piektdiena

Dekonstruktor [RU] // Thy Grave [RU] // The Vale. [LV]

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
10.mai
piektdiena

DODO un Čaplins vienā vakarā

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
9.mai
ceturtdiena

Khroma, Medeia & DJ Oculus Noise, Republika, Riga

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
5.mai
svētdiena

Jāņa Ruņģa Klātbūtne (indie rock)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
4.mai
sestdiena

AlisP koncerts bārā Republika

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
3.mai
piektdiena

Double Faced Eels

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
3.mai
piektdiena

Twin Peaks motīvos balstīts tematiskais vakars

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
3.mai
piektdiena

Latviešu blūzroka leģenda - grupa "AlisP"

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
3.mai
piektdiena

03/05 Minifestivāls Jam-Fest 4 (spring)!

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
2.mai
ceturtdiena

Greybeards[SWE] Silvia [LV] Everyone's Hero [RU]

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
2.mai
ceturtdiena

Avots + Jam Session at Brūklene // TRU FIX KRU HQ

Brūklene shop, Krišjāņa Barona iela 104, Riga, Latvia
1.mai
trešdiena

Süngehel - The Beast Shall Desecrate Tour

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
1.mai
trešdiena

Pirmais maijs Ādmiņu ielā

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
1.mai
trešdiena

Harm Done(Francija) + Līdz Pēdējam

Brūklene shop, Krišjāņa Barona iela 104, Riga, Latvia
1.mai
trešdiena

Aprīlis, 2019

27.apr
sestdiena

I Am A Preacher [BY] + Sv. Bērtuļa Nakts [LV]

Lokal House, Rīga, Skolas iela 35
27.apr
sestdiena

Ashes Collide (RUS) / Mark In Red / Tornhill

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
26.apr
piektdiena

Grupa "Lietotas Mēbeles No Holandes"

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
26.apr
piektdiena

Autism (post rock/metal) +ha:ze

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
23.apr
otrdiena

Tanator (RU) + support

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
22.apr
pirmdiena

Ceremony (USA)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
20.apr
sestdiena

A Farewell To Words Daugavpilī

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
20.apr
sestdiena

4/20 Tallinas Pagalmā

Tallinas Pagalms, Tallinas iela 10-19
20.apr
sestdiena

Omertà un Four Minute Man

Live Art, Valmiera, L.Laicēna 2a
20.apr
sestdiena

Stoned Jesus (Ua) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
20.apr
sestdiena

Vapahtaja [FI] // U-13 [LV]

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
19.apr
piektdiena
19.apr
piektdiena

Who Are You un U-13

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
18.apr
ceturtdiena

Manzana[FI]/Dorothy Polonium[FI]/Seira[LV]

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050

JAUNUMI

PASĀKUMI

12.dec
ceturtdiena

Eluveitie, Lacuna Coil, Infected Rain

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
12.dec
ceturtdiena

Mortons

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga
13.dec
piektdiena

Piektdiena, '13.

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
13.dec
piektdiena

Tesa un Židrūns

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
13.dec
piektdiena

Pūķa Gars

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia

FORUMS