PASĀKUMU ARHĪVS

Oktobris, 2017

28.okt
sestdiena

Art Of Keeping Secrets (alternatīvais roks)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
28.okt
sestdiena

B Optimist un Sub Scriptum at Tautas Harmonijas centrs

Tautas Harmonijas Centrs, Valmiera, L.Laicēna 2a
28.okt
sestdiena

Grupas "Doni Tondo" koncerts

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
28.okt
sestdiena

Johnny&The Burnouts / Zaķis / Beyond The Borders

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
28.okt
sestdiena

Baltic Drive Rock

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
28.okt
sestdiena

Vinila svētdiena

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
27.okt
piektdiena

Velnezers (black metal)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
27.okt
piektdiena
27.okt
piektdiena

FOQL [PL]

ONE ONE, Sarlotes iela 18A, Rīga
26.okt
ceturtdiena

Frailty (death metal) , Woe Unto Me (doom metal)

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
25.okt
trešdiena

Frailty (death metal) , Woe Unto Me (doom metal)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
25.okt
trešdiena

Sturle Dagsland

Kaņepes Kultūras Centrs, Skolas iela 15, Rīga
25.okt
trešdiena

The Lovers (Šveice/ CHE) + Silvia, Lūpas

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
22.okt
svētdiena

Mayhem (No) + guests

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
22.okt
svētdiena
22.okt
svētdiena

DYING FETUS, Beyond Creation, Psycroptic, Disentomb

ONE ONE, Sarlotes iela 18A, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
21.okt
sestdiena

Nova Koma @ Balerija

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
21.okt
sestdiena

Gené Kruppa + NEKAD

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
21.okt
sestdiena

Rock`N`Space Autumn Meeting

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
20.okt
piektdiena
19.okt
ceturtdiena

Oceanwake (FIN) + Catalepsia

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
18.okt
trešdiena

WILD Arrows [USA], Ette Enaka [CHE]

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
17.okt
otrdiena

Back Garden Light (FRA – heavy pop punk)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
16.okt
pirmdiena

Magnuson [USA] + Spokesman [uk/fin]

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
15.okt
svētdiena

Rotten Sunday

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga
14.okt
sestdiena

Reinis Young Trio

Tautas Harmonijas Centrs, Valmiera, L.Laicēna 2a
14.okt
sestdiena

Esazlesa (CZ)

Lokal House, Rīga, Skolas iela 35
14.okt
sestdiena

Dj Dambis

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
14.okt
sestdiena

Cripper Baltic Tour 2017

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
13.okt
piektdiena

The Creek (roks ar blues n jazz)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
13.okt
piektdiena

Vvorse & Nekad

Tautas Harmonijas Centrs, Valmiera, L.Laicēna 2a
13.okt
piektdiena

Ability & Pussy Rock

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
13.okt
piektdiena

Worst Gift [CAN], Low Sun [CAN], Plastic Dummy

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
13.okt
piektdiena

Piektdiena, 13tais

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
12.okt
ceturtdiena

Grupas "Mother" koncerts

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
12.okt
ceturtdiena

Nicumo [FIN]

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
12.okt
ceturtdiena

Super Besse - La Nuit* albuma atklāšana

ONE ONE, Sarlotes iela 18A, Rīga
9.okt
pirmdiena

NYOS [FIN] + Les Spectrales

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
8.okt
svētdiena

Parára + Lastryko

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga
7.okt
sestdiena

Urbix (tautas roks)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
7.okt
sestdiena

Leftover, Lureaway, Oceanpath, Emphasis [EE]

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
7.okt
sestdiena

Sutas Atbalss

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
6.okt
piektdiena

Once Upon (alternative / modern metal)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
6.okt
piektdiena

Denoi [CZE] + Terror Activator

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
6.okt
piektdiena

Through the Gates ov Oblivion

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
6.okt
piektdiena

KLANG Breakdown 2017

Latvijas Pirmā Rokkafejnīca, Mārstaļu iela 2/4
5.okt
ceturtdiena

Be Under Arms + The Mascaron

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
5.okt
ceturtdiena

Ekstrēmo vokālu meistarklase

Soundschool.lv/Dynamic Records, Maskavas 68 - 302
4.okt
trešdiena

Ploho | Riga

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
4.okt
trešdiena

Zemlika nāk \ Jarboe + Father Murphy

Ģertrūdes ielas teātris, Ģertrūdes iela 101a, Rīga
Biļetes: bezrindas.lv

JAUNUMI

PASĀKUMI

19.jūn
trešdiena

N0tinghila

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
20.jūn
ceturtdiena

Rash Decision (UK) / Johny & The Burnouts

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
21.jūn
piektdiena

Symbolic vasaras saulgriežos

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
26.jūn
trešdiena

Dragons/Doyle

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
27.jūn
ceturtdiena

SABER TIGER (サーベル・タイガーJapāna, heavy metal)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava

FORUMS