PASĀKUMU ARHĪVS

Maijs, 2014

2.mai
piektdiena

GRUPU KONKURSS 2014

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
1.mai
ceturtdiena

GRUPU KONKURSS 2014

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
1.mai
ceturtdiena

Kritiskās Masas pēcballīte

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga

Aprīlis, 2014

30.apr
trešdiena

Valpurģu nakts karnevāls 2014

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
29.apr
otrdiena

Den Arkaiska Rösten

Chomsky, Lāčplēša iela 68
26.apr
sestdiena

Martas Asinis

309. kabinets, Rūjienas iela 3e, Valka
26.apr
sestdiena

GRUPU KONKURSS 2014

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
25.apr
piektdiena

Metal 2 The Masses 3. atlase

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
25.apr
piektdiena

SERPICO (Somija), RUST'N'RAGE (Somija), PRINCESS (Somija), BLOODY HEELS

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
24.apr
ceturtdiena

ZE PIKNIKS band

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
24.apr
ceturtdiena

GRUPU KONKURSS 2014

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
23.apr
trešdiena

SMAGĀ ARTILĒRIJA 4 / HEAVY ARTILLERY 4

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
23.apr
trešdiena

Drom (post-hardcore / post-metal, Čehija) + Līdz Pēdējam (post-hardcore / screamo, Latvija)

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
20.apr
svētdiena
19.apr
sestdiena

Karmafree @MCB

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
19.apr
sestdiena

STACHE (FIN – pop/ rock)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
19.apr
sestdiena

Klusā sestdiena. Eschatos / 9horizon

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
19.apr
sestdiena

GRUPU KONKURSS 2014

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
18.apr
piektdiena

SOUND RELIGION, UN-REAL (Igaunija)

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
18.apr
piektdiena

GRUPU KONKURSS 2014

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
18.apr
piektdiena
17.apr
ceturtdiena

Karmafree bārā HHC

HHC, Peldu iela 21, Rīga
17.apr
ceturtdiena

TOTALLY OBNOXIOUS (Igaunija), HASTA LA VISTA SOCIAL CLUB (Somija), KONSERVĒTIE STRINGI

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
17.apr
ceturtdiena
17.apr
ceturtdiena

GRUPU KONKURSS 2014

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
16.apr
trešdiena

BONDAGE FAIRIES (Zviedrija)

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
16.apr
trešdiena
16.apr
trešdiena

TURISAS (Fin) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
12.apr
sestdiena

Slippery Slope (EST), Neon Saturdays

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47
12.apr
sestdiena

GRUPU KONKURSS 2014

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
11.apr
piektdiena

Slippery Slope (EST), Kirov (RU), Toria, Neon Saturdays

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
11.apr
piektdiena

Metal 2 The Masses 2. atlase

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
10.apr
ceturtdiena

Slippery Slope (EST) akustiskais koncerts

I Love You, Aldaru iela 9, Rīga
10.apr
ceturtdiena

Awakening Sun - /Modern Death Groove/ [LT/UK]

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
10.apr
ceturtdiena

HARLEY’S ROYAL WHORES (fin - rock)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
10.apr
ceturtdiena

ALL DAY LONG, BAND MANGO, SMOKEY PUNCH (IT)

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
10.apr
ceturtdiena

Slippery Slope (EST) koncerts Rīga Radio

Rīga Radio, Mūkusalas iela 29
10.apr
ceturtdiena

GRUPU KONKURSS 2014

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
7.apr
pirmdiena

Father Murphy (folk / indie / post-rock, Itālija)

Kaņepes Kultūras Centrs, Skolas iela 15, Rīga
6.apr
svētdiena

WE ARE NOT AFRAID (Itālija), THE GREAT ATTRACTOR

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
5.apr
sestdiena

KURT COBAIN DAY 2014

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
5.apr
sestdiena

Enhet 13 gadu jubileja

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47
5.apr
sestdiena

Circlepit Shows piedāvā

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
4.apr
piektdiena

ENHET 13 year anniversary show

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
4.apr
piektdiena

NABAKLAB 4 gadu jubileja

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija

JAUNUMI

PASĀKUMI

19.jūn
trešdiena

N0tinghila

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
20.jūn
ceturtdiena

Rash Decision (UK) / Johny & The Burnouts

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
21.jūn
piektdiena

Symbolic vasaras saulgriežos

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
26.jūn
trešdiena

Dragons/Doyle

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
27.jūn
ceturtdiena

SABER TIGER (サーベル・タイガーJapāna, heavy metal)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava

FORUMS