PASĀKUMU ARHĪVS

Marts, 2014

20.mar
ceturtdiena

GRUPU KONKURSS 2014

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
19.mar
trešdiena
19.mar
trešdiena

RUFUS WAINWRIGHT

Palladium, Marijas iela 21, Rīga
15.mar
sestdiena

AC/DC Tribute (LT), THE HIGHLIGHTS

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
15.mar
sestdiena

Rikši (post-folk)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
15.mar
sestdiena

DEPO 12. Dzimšanas dienas ballīte 2. Diena

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
15.mar
sestdiena

THE ПАУКИ (Krievija), BLOCK OF FLATS (Somija)

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
15.mar
sestdiena

GRUPU KONKURSS 2014

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
14.mar
piektdiena

COLT

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
14.mar
piektdiena

Pūķa Gars (hard rock), Green Novice (latgaliešu folkrock/metal)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
14.mar
piektdiena

DEPO 12. Dzimšanas dienas ballīte 1. diena

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
14.mar
piektdiena

AC/DC PROJECT (Lietuva)

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
14.mar
piektdiena

Karmafree @ Vieta

Vieta, Kr. Valdemāra iela 61, Rīga
8.mar
sestdiena
8.mar
sestdiena

Anhedonia Tour 2014

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
7.mar
piektdiena

Funcoolio (funk / fusion)

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47
7.mar
piektdiena

Rīgā viesojas "Neurosis" dibinātājs Skots Kellijs

Kinogalerija K-Suns, Elizabetes 83/85, Rīga
2.mar
svētdiena

SCAR SYMMETRY (Zviedrija - metal)

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
1.mar
sestdiena

BONAFIDE (isr – electro/dance)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
1.mar
sestdiena
1.mar
sestdiena

This Is Riga 2014

Bārs "Route 66" Sapņu Fabrikā, Lāčplēša 101

Februāris, 2014

28.feb
piektdiena

S.B.S. (lit - hard rock)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
28.feb
piektdiena

BALTIC BALKAN (Lietuva)

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
28.feb
piektdiena
28.feb
piektdiena

Firecane un Mojo Radio (Somija, grunge)

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
25.feb
otrdiena

ULVE AGENCY piedāvā

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
22.feb
sestdiena

JACK’S RESIDENCE (swe - rock), ALIS P

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
22.feb
sestdiena

CAPTAIN JACOBS (Itālija), REBEL RIOT

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
22.feb
sestdiena

Latvijas Metal Mūzikas Gada balva

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
21.feb
piektdiena

CAPTAIN JACOBS (ita - rock/rock'n'roll) + DJ Enkurs

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
21.feb
piektdiena

Bonafide3000 (Izraēla)

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47
21.feb
piektdiena

TESA (LV – post metal)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
21.feb
piektdiena
21.feb
piektdiena

CARDIAC ARREST (Alternative Punk/AUSTRIA) + KUMOSIŅŠ

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
21.feb
piektdiena

MILITARY PARTY

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
20.feb
ceturtdiena

Stūrī Zēvele

Vieta, Kr. Valdemāra iela 61, Rīga
20.feb
ceturtdiena

Electric boogaloo

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
19.feb
trešdiena
19.feb
trešdiena

BONOBO

Palladium, Marijas iela 21, Rīga
15.feb
sestdiena

Pedal to the Metal

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
15.feb
sestdiena

MILITARY PARTY

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
15.feb
sestdiena

TORIA albuma prezentācija

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
15.feb
sestdiena

LOVE EMULATION, ECHO

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
15.feb
sestdiena

InnerFade Fest. 7 Year Anniversary

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
14.feb
piektdiena

Valentīndienas ballīte

Latvijas Pirmā Rokkafejnīca, Mārstaļu iela 2/4
14.feb
piektdiena

BALOŽU PILNI PAGALMI, ČIPSIS un DULLAIS

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
14.feb
piektdiena

Tumšais Valentīns

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
13.feb
ceturtdiena

ECHO, SUNHENGE

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
13.feb
ceturtdiena

Leborio (progressive metal, Alūksne)

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4

JAUNUMI

PASĀKUMI

18.okt
piektdiena

Chester: Voice Of A Generation

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
18.okt
piektdiena

ILY Rec 10 - Laika Suns + Kabloonak (LT)

K.K. fon Stricka villa, Aristida Briāna iela 9
18.okt
piektdiena

Zārka Nagla 2.0 @Ādmiņu 4

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
18.okt
piektdiena

APēdājs

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
18.okt
piektdiena

Marianas Rest (FIN)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga

FORUMS