PASĀKUMU ARHĪVS

Aprīlis, 2019

13.apr
sestdiena

Small Depo [UKR] - Another Lips [BLR]

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
13.apr
sestdiena

NeimoM un Plenērs

Tautas Harmonijas Centrs, Valmiera, L.Laicēna 2a
13.apr
sestdiena

Harta / The Vale / Nuside

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
12.apr
piektdiena

NeimoM (indie rock) "Sniegpulkstenīšu Tūre''

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
12.apr
piektdiena

VANADZIŅA TRIO un Viesturs Polikarps (RŪSA) & draugi

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
12.apr
piektdiena

Pavasara Metalurģija - jaudīgs metāla vakars bārā ''Republika''

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
12.apr
piektdiena

Garāžgārs - garāžroka vakars THC

Tautas Harmonijas Centrs, Valmiera, L.Laicēna 2a
10.apr
trešdiena

Septicflesh {Gr} Krisiun {Br} + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
6.apr
sestdiena

The Coco'nuts

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
5.apr
piektdiena

Kurt Cobain day

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
5.apr
piektdiena

"Mark In Red"

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
5.apr
piektdiena

«Pūķa Gars» mūzikas video prezentācija un koncerts

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
4.apr
ceturtdiena

Pink Turns Blue

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
2.apr
otrdiena

Deathcult [CH], Lucifericon [NL] + Mūžamežs

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050

Marts, 2019

31.mar
svētdiena
31.mar
svētdiena

Vinila svētdiena

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
30.mar
sestdiena

Saturn's Husk [LV] un Hellhookah [LT]

Lokal House, Rīga, Skolas iela 35
30.mar
sestdiena

Construct / Destruct • Rookas & Undveld (LT)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
30.mar
sestdiena

Trna[RU]//Show me a dinosaur[RU]//A Farewell to words [LV]

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
30.mar
sestdiena

Indygo un B Optimist

Tautas Harmonijas Centrs, Valmiera, L.Laicēna 2a
30.mar
sestdiena

Minifests Russian Rock Party

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
29.mar
piektdiena

Strapon (rock)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
29.mar
piektdiena

Barren Womb (NOR), Nikto, A Farewell To Words

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
29.mar
piektdiena

Stūrī Zēvele

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
29.mar
piektdiena

Have No Heroes

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
28.mar
ceturtdiena

The Vale & A Farewell To Words [at] Studya

Studya, Baldones iela 34B, Ogre, Latvia
28.mar
ceturtdiena

NYOS (FIN)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
28.mar
ceturtdiena

Crimson Day (Melodic Heavy Metal, Somija)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
27.mar
trešdiena

gniter [FI] un Grinding Fear [FI]

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
23.mar
sestdiena

Bloody Heels (hard rock/glam)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
23.mar
sestdiena

Jūdas Graši

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
23.mar
sestdiena

Wckd Nation (SI) - Smooth Jazz/Neo-Soul/R&B

Tautas Harmonijas Centrs, Valmiera, L.Laicēna 2a
22.mar
piektdiena

U.D.O Steel Factory Tour 2019 | Melnā Piektdiena

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
22.mar
piektdiena

Inokentijs Mārpls

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
22.mar
piektdiena

Ansamblis Manta

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
22.mar
piektdiena

So Lucid Electric Feel un Purple Negative

Tautas Harmonijas Centrs, Valmiera, L.Laicēna 2a
21.mar
ceturtdiena

Apofeoz Orkestra

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
20.mar
trešdiena

Big Eye Bee

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
20.mar
trešdiena

20 minūtes slavas

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
19.mar
otrdiena

Eddie Dove Band akustiskais koncerts

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
17.mar
svētdiena

AVO [RU] // Podruga [LV] // Plenērs [LV]

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
16.mar
sestdiena

Have No Heroes (skate punk)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
16.mar
sestdiena
16.mar
sestdiena

Tempest Rising (Australia) + support

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
15.mar
piektdiena

Dzelzs Vilks

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
15.mar
piektdiena

Nale (deathnroll, Zviedrija)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
15.mar
piektdiena

7 Dēli

Tautas Harmonijas Centrs, Valmiera, L.Laicēna 2a
15.mar
piektdiena

Besides (Post Rock, Poland)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
15.mar
piektdiena

Sutas Dampis

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
14.mar
ceturtdiena

NALE (SWE) + The Vale,.M158

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga

JAUNUMI

PASĀKUMI

19.jūn
trešdiena

N0tinghila

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
20.jūn
ceturtdiena

Rash Decision (UK) / Johny & The Burnouts

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
21.jūn
piektdiena

Symbolic vasaras saulgriežos

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
26.jūn
trešdiena

Dragons/Doyle

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
27.jūn
ceturtdiena

SABER TIGER (サーベル・タイガーJapāna, heavy metal)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava

FORUMS