PASĀKUMU ARHĪVS

Novembris, 2019

11.nov
pirmdiena

Lācplēša dienas koncerts

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
9.nov
sestdiena

Band Versus Music

Nemiers, Rīga, Aristīda Briāna iela 9A
9.nov
sestdiena

Rusted Wheel un Harta

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
9.nov
sestdiena

Ziedu Vija

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
8.nov
piektdiena

Age of Stones

Live Art, Valmiera, L.Laicēna 2a
8.nov
piektdiena

JĀNIS IRBE

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
8.nov
piektdiena

Necrofilia [SM], Alcotopia [LT], Terror Activator[LV] + Grunts

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
7.nov
ceturtdiena

Pacific K

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
Biļetes: ticketshop.lv
5.nov
otrdiena

Xarah Dion

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
2.nov
sestdiena

FUTURE JETS

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
2.nov
sestdiena

Baložu Pilni Pagalmi

Nemiers, Rīga, Aristīda Briāna iela 9A
2.nov
sestdiena

Eyrth un Tempus Balerijā

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
2.nov
sestdiena

Amatory (RUS)

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
1.nov
piektdiena

Pasosh (RU)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
1.nov
piektdiena

RŪSA

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
1.nov
piektdiena

VEĻU NAKTS Karnevāls

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
1.nov
piektdiena

Horror Halloween @ Melnā Piektdiena

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga

Oktobris, 2019

28.okt
pirmdiena

RA Duo "Experimental Mood Vol.2"

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
27.okt
svētdiena

A Farewell To Words // Spiritvale // Take Me Far Away

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
26.okt
sestdiena

Iron Wings (Heavy/thrash metal)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
26.okt
sestdiena

Nesen

Nemiers, Rīga, Aristīda Briāna iela 9A
26.okt
sestdiena

So Lucid Electric Feel

Tallinas Pagalms, Tallinas iela 10-19
26.okt
sestdiena

The Lowest /pl/, NEKAD /lv/, Plastic Dummy /lv/.

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga
26.okt
sestdiena

Nostra albuma "Nemoralis" prezentācija

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
26.okt
sestdiena

Baltic DRIVE ROCK

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
25.okt
piektdiena

The Protest

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
25.okt
piektdiena

N0tinghila

Tallinas Pagalms, Tallinas iela 10-19
25.okt
piektdiena

Martas Asinis // Tempo Bay (BY)

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
25.okt
piektdiena

S.A.D.

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
25.okt
piektdiena

La Casa Fantom un Tesa

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
25.okt
piektdiena

Aborted [Be] Entombed A.D. [Se] Baest

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
24.okt
ceturtdiena

The Protest

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
23.okt
trešdiena

MMMM

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
21.okt
pirmdiena

Alexander Markvart / Andrey Popovsky duo

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
20.okt
svētdiena

Петля Пристрастия

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
19.okt
sestdiena

The Rivet (FIN)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
19.okt
sestdiena

Grupas Mēnessputni koncerts

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
19.okt
sestdiena

Nostra // Asaru Lāsts // Pigeon Is My Friend // Zeistencroix

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
18.okt
piektdiena

Veliu Namai (dark folk,Lietuva)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
18.okt
piektdiena

Marianas Rest (FIN)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
18.okt
piektdiena

APēdājs

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
18.okt
piektdiena

Zārka Nagla 2.0 @Ādmiņu 4

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
18.okt
piektdiena

ILY Rec 10 - Laika Suns + Kabloonak (LT)

K.K. fon Stricka villa, Aristida Briāna iela 9
18.okt
piektdiena

Chester: Voice Of A Generation

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
16.okt
trešdiena

Lea Porcelain (DEU)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
12.okt
sestdiena

Methane (Sweden) in Riga

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
12.okt
sestdiena

Fonokluba dzimšanas diena – Oranžās brīvdienas

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47
12.okt
sestdiena

TEMPUS Artilērijas Pagrabos

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
12.okt
sestdiena

Methane (Sweden) in Riga

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
11.okt
piektdiena

Future Jets

Kultūrvieta Kursas Putni, Kuģinieku iela 5 Liepaja

JAUNUMI

PASĀKUMI

15.nov
piektdiena

KUMOSIŅŠ

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
15.nov
piektdiena

NUVO un Simia Sapiens (Šveice)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
15.nov
piektdiena

Evergreen Mars / Kafkaesque / Burning Dawn

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
15.nov
piektdiena

Evergreen Mars | Kafkaesque

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
16.nov
sestdiena

Amenra (BE), E-L-R Ylva

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS