PASĀKUMU ARHĪVS

Jūlijs, 2019

20.jūl
sestdiena

Apofeoz Orkestra

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
20.jūl
sestdiena
20.jūl
sestdiena

GAN JAU Minifest

Gan/Gan, Highlights info row image Ganību dambis 20A, Riga
19.jūl
piektdiena

TOUNS & Tape Electro

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
18.jūl
ceturtdiena

Ghettozloba akustiskais Nemierā

Nemiers, Rīga, Aristīda Briāna iela 9A
16.jūl
otrdiena

Insonika (Stoner / Doom, SWE) + Eyrth

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
15.jūl
pirmdiena

Ministry un Dying Fetus koncerts Rīgā

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
14.jūl
svētdiena

Narcosatanicos (DK)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
12.jūl
piektdiena

Two Wize Guys // Oskars Bērziņš

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
12.jūl
piektdiena

TEMPUS at Kursas Putni

Kultūrvieta Kursas Putni, Kuģinieku iela 5 Liepaja
11.jūl
ceturtdiena

So Lucid Electric Feel

Lokal House, Rīga, Skolas iela 35
11.jūl
ceturtdiena

Imants Aurora Daksis (akustisks koncerts)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
11.jūl
ceturtdiena

Pinkshinyultrablast (RU/ USA)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
11.jūl
ceturtdiena

Pamirt

Tu jau zini Kur., Tallinas iela 10-3 Riga
8.jūl
pirmdiena

Corrosion of Conformity (USA) / Sanctimony

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
6.jūl
sestdiena

TESA

Tu jau zini Kur., Tallinas iela 10-3 Riga
6.jūl
sestdiena

TEMPUS - H A : Z E

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
3.jūl
trešdiena

20 minūtes slavas

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
3.jūl
trešdiena

Concert of Action (Vietinghoff / Jacques B. G. / Grīns)

Tu jau zini Kur., Tallinas iela 10-3 Riga
3.jūl
trešdiena

Velns Viņu Zin

NOASS, AB dambis 2, Rīga

Jūnijs, 2019

30.jūn
svētdiena

Vinila svētdiena

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
29.jūn
sestdiena

Careless afterlife

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
29.jūn
sestdiena

Riga Reggae

Tautas Harmonijas Centrs, Valmiera, L.Laicēna 2a
29.jūn
sestdiena

Specific Moments(NO)

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
27.jūn
ceturtdiena

SABER TIGER (サーベル・タイガーJapāna, heavy metal)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
26.jūn
trešdiena

Dragons/Doyle

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
22.jūn
sestdiena

Beyond Forgiveness // Everlust

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
22.jūn
sestdiena

The Big Idea (FR) + Suns Skrien 1

Tautas Harmonijas Centrs, Valmiera, L.Laicēna 2a
21.jūn
piektdiena

Beyond Forgiveness (metal/ASV) , pēc tam DJ Dzintars

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
21.jūn
piektdiena

SYMBOLIC (folkrock)

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
20.jūn
ceturtdiena

Rash Decision (UK) / Johny & The Burnouts

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
19.jūn
trešdiena

N0tinghila

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
15.jūn
sestdiena

Carry The Weight + Viimeinen Virhe (FIN, Hc/punk)

Tautas Harmonijas Centrs, Valmiera, L.Laicēna 2a
15.jūn
sestdiena

Metal United World Wide

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
14.jūn
piektdiena

TEMPUS - NOSTRA at Depo

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
14.jūn
piektdiena

Advanced Blue // Avots

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
14.jūn
piektdiena

Inokentijs Mārpls

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
13.jūn
ceturtdiena

Carry The Weight (Hardcore,Somija)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
13.jūn
ceturtdiena
12.jūn
trešdiena

Stūrī Zēvele

NOASS, AB dambis 2, Rīga
10.jūn
pirmdiena

Ssmmuut, Traashboo, I Am The Main Character

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
8.jūn
sestdiena

Octopoulpe [KR /mathcore] un Eke Buba [HR /garage punk]

Tallinas Pagalms, Tallinas iela 10-19
8.jūn
sestdiena

All Day Long un Zaķis

Tautas Harmonijas Centrs, Valmiera, L.Laicēna 2a
8.jūn
sestdiena

Bob Malmström (Fin) + Rebel Riot

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
7.jūn
piektdiena

Bfnl + Grupa Jānis

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
7.jūn
piektdiena

Slepenais koncerts

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
7.jūn
piektdiena

grupa SUTAS DAMPIS

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
7.jūn
piektdiena

PĒC 6 KARIEM

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
7.jūn
piektdiena

Zobens un Lemess 2019

Bauskas pilskalna parka estrāde, Pilskalna iela, Bauska, Bauskas nov.
Biļetes: ticketshop.lv
6.jūn
ceturtdiena

Full Of Dust

Lokal House, Rīga, Skolas iela 35

JAUNUMI

PASĀKUMI

26.jūl
piektdiena

Grupas HRPS koncerts

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
27.jūl
sestdiena

Combichrist (No/USA) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
27.jūl
sestdiena

HRPS (pank roks, Norvēģija)

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
29.jūl
pirmdiena

The Ocean + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
31.jūl
trešdiena

D.R.I [USA] + Terror Activator [LV]

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050

FORUMS