PASĀKUMU ARHĪVS

Jūnijs, 2016

10.jūn
piektdiena

Wacken Metal Battle Latvia FINAL

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
10.jūn
piektdiena

The Factor, Green Novice, Bloody Heels

ONE ONE, Sarlotes iela 18A, Rīga
9.jūn
ceturtdiena

Doni Tondo

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
7.jūn
otrdiena
4.jūn
sestdiena

Hanzel un Gretyl (Industrial metal, USA)

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
3.jūn
piektdiena

MORĀLĀ ATEJA + GATERIS

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga

Maijs, 2016

31.mai
otrdiena

Circlepit Shows piedāvā: CRUDE BUSTER (Krievija - hardcore/punk), GATERIS

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
28.mai
sestdiena

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
28.mai
sestdiena

"Skābeņu Lietus `16"

Kaņepes Kultūras Centrs, Skolas iela 15, Rīga
27.mai
piektdiena

APĒDĀJS - albuma "Sēras" prezentācij

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
26.mai
ceturtdiena

FLESHGOD APOCALYPSE + HATE

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
25.mai
trešdiena

RAVGGON (Somija - folk rock)

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
21.mai
sestdiena

Pirmais Kurss

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
20.mai
piektdiena

La Familia (DEU), Cacophonics + SILVIA

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
20.mai
piektdiena

Partybreaker ,The Bojarski, Apache.

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
19.mai
ceturtdiena

Industriālais Hipijs + Juris Kaukulis

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
19.mai
ceturtdiena

IF I DIE TODAY (Itālija - hardcore)

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
19.mai
ceturtdiena

JARS / Maskava + SALT WOUND / Rīga

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
14.mai
sestdiena

DEAD BY APRIL (ATCELTS)

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
13.mai
piektdiena

Kluba "Melnā Piektdiena" 10 gadu jubilejas lielkoncerts

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
10.mai
otrdiena

Stūrī Zēvele, Bērnības milicija

Kaņepes Kultūras Centrs, Skolas iela 15, Rīga
8.mai
svētdiena

PND Cover Band

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
8.mai
svētdiena

LACERATED AND CARBONIZED (Brazīlija - death), SLAUGHTERED LAMBS, NYCTICORAX, UNAVED

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
7.mai
sestdiena

Latvijas punk/hc#7 raudzības

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
6.mai
piektdiena

OGHRE

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
6.mai
piektdiena

KLANG! Grupu konkurss: PUSFINĀLS

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
4.mai
trešdiena

Koala Kamaji, Jaunt, Chomsky Chess Club

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
2.mai
pirmdiena

BLAZE BAYLEY, STAGE OF REALITY

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
1.mai
svētdiena

Doom Metal Koncerts

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija

Aprīlis, 2016

30.apr
sestdiena

Salt Wound + Les Attitudes Spectrales

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
30.apr
sestdiena

Rīgas Modes

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
30.apr
sestdiena

Wolfredt (Igaunija), The Black Pockets, Cotton Island

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
29.apr
piektdiena

PIENVEDĒJA PIEDZĪVOJUMI, CELLAR CAT

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
27.apr
trešdiena

Pigpride (HU) / Oytö / Batra

Fukušima, Rīga, Matrožu iela 9
26.apr
otrdiena

INCANTATION (ASV)

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
23.apr
sestdiena

The Underwhelmed (Zviedrija)

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
23.apr
sestdiena

Lost Harbours un Waterflower

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
23.apr
sestdiena

CANNIBAL CORPSE (USA) / KRISIUN (BRA) / HIDEOUS DIVINITY

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
22.apr
piektdiena

SunSuns

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
22.apr
piektdiena

LAIKA SUNS, NĒ + DJ z:le

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
22.apr
piektdiena

Wacken Metal Battle Latvia 2016 1. pusfināls

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
21.apr
ceturtdiena

Re-Drum (drone / electroacoustic, Krievija)

Chomsky, Lāčplēša iela 68
20.apr
trešdiena

ZERO TALENT (Francija - ska/punk), FREELANCERS, BEWOND THE BORDERS

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
17.apr
svētdiena

David Blair

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
17.apr
svētdiena
16.apr
sestdiena

Gené Kruppa

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
16.apr
sestdiena

"Zobens un Lemess" ieskandināšana - seno Baltu karavīru turnīrs

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
15.apr
piektdiena

JĀNIS BUKUMS, APĒDĀJS + DJ Muzadrive

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
12.apr
otrdiena

DEATH DTA Melnajā Piektdienā

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga

JAUNUMI

PASĀKUMI

18.okt
piektdiena

Chester: Voice Of A Generation

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
18.okt
piektdiena

ILY Rec 10 - Laika Suns + Kabloonak (LT)

K.K. fon Stricka villa, Aristida Briāna iela 9
18.okt
piektdiena

Zārka Nagla 2.0 @Ādmiņu 4

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
18.okt
piektdiena

APēdājs

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
18.okt
piektdiena

Marianas Rest (FIN)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga

FORUMS