PASĀKUMU ARHĪVS

Jūlijs, 2016

30.jūl
sestdiena

Rusted Wheel, IRON WINGS

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
30.jūl
sestdiena

Summer Rock Party:

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
29.jūl
piektdiena

Braincoats, Lack of Loud + Gateris

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
29.jūl
piektdiena

DELAY MY INNOCENCE, SLAUGHTERED LAMBS, DIRTY LANE

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
23.jūl
sestdiena

LABA DABA NABA KLAB: HARALDS SĪMANIS, HELĒNA KOZLOVA

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
22.jūl
piektdiena

Fono Cēsis

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47
22.jūl
piektdiena

KLANG!

Klaņģu Kalns, +56° 49' 5.20", +24° 16' 41.57"
21.jūl
ceturtdiena

Baložu Pilni Pagalmi

Nemiers, Rīga, Aristīda Briāna iela 9A
21.jūl
ceturtdiena

THE STATIC AGE, LĪDZ PĒDĒJAM

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
20.jūl
trešdiena

The Pink Elephant

NOASS, AB dambis 2, Rīga
20.jūl
trešdiena

Ava Freddy (Norvēģija)

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
18.jūl
pirmdiena

DOPETHRONE

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
16.jūl
sestdiena

MULTFILMY

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
15.jūl
piektdiena

B Optimist un Nation Vibe.

Zunda dārzs, Ūdens iela 6, Rīga
14.jūl
ceturtdiena

Devilstone

Devilstone, Lithuania, Anyksciai
13.jūl
trešdiena
12.jūl
otrdiena

Ulve Agency piedāvā: BLAAK HEAT

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
9.jūl
sestdiena

Headline / Yungphuture / Terpkore

Zunda dārzs, Ūdens iela 6, Rīga
8.jūl
piektdiena

Cotton Island

NOASS, AB dambis 2, Rīga
8.jūl
piektdiena

Zunda Dārza dziesminieku vakars

Zunda dārzs, Ūdens iela 6, Rīga
8.jūl
piektdiena

Zobens un Lemess

Viesītes novads, Saukas dabas parks, Lone, "Bincāni", Lone, Viesīte
7.jūl
ceturtdiena

Eschatos / NĒ / OGHRE / Omertà

Zunda dārzs, Ūdens iela 6, Rīga
2.jūl
sestdiena
1.jūl
piektdiena

Les Attitudes Spectrales / So Lucid Electric Feel

Zunda dārzs, Ūdens iela 6, Rīga
1.jūl
piektdiena

Hard Rock Laager 2016

Vana-Vigala, Vana-Vigala, Igaunija

Jūnijs, 2016

30.jūn
ceturtdiena

DZIESMINIEKU VAKARS

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
30.jūn
ceturtdiena

TESTAMENT (USA)

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
29.jūn
trešdiena

Čipsis un Dullais

NOASS, AB dambis 2, Rīga
23.jūn
ceturtdiena

Kilkim Žaibu

Varniai, Lietuva, Coast of lake Lūkstas, Varniai, Lithuania
22.jūn
trešdiena

CRAZY TOWN (US) - ATCELTS

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
20.jūn
pirmdiena

ULVE Agency piedāvā: JUCIFER (ASV - sludge/doom)

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
18.jūn
sestdiena

Nova Koma + Rūdolfa un Didža eksistenciālais piedzīvojums

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
17.jūn
piektdiena
15.jūn
trešdiena

TESA

NOASS, AB dambis 2, Rīga
15.jūn
trešdiena

Roberts Gobziņš un Resnie Putni

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga
12.jūn
svētdiena

Dmitriy "Feo" Porubov (PSYCHEA) akustiskais koncerts

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
11.jūn
sestdiena

Gatis Ziema un Karaliskā Dekadence

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
11.jūn
sestdiena

Nation Vibe

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
11.jūn
sestdiena

Rūsa un Rebel Riot koncerts

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
10.jūn
piektdiena

ZIG ZAG albuma "Ēzelītis Iā" prezentācija

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
10.jūn
piektdiena

ILLA, Les Attitudes Spectrales

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
10.jūn
piektdiena

Dead City Holidays, Cacophonics un Ghettozloba.

Latvijas Pirmā Rokkafejnīca, Mārstaļu iela 2/4
10.jūn
piektdiena

Be Reet / TRIS / MmD / Rūdolfs un Didzis

Zunda dārzs, Ūdens iela 6, Rīga
10.jūn
piektdiena
10.jūn
piektdiena

Wacken Metal Battle Latvia FINAL

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
10.jūn
piektdiena

The Factor, Green Novice, Bloody Heels

ONE ONE, Sarlotes iela 18A, Rīga
9.jūn
ceturtdiena

Doni Tondo

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
7.jūn
otrdiena
4.jūn
sestdiena

Hanzel un Gretyl (Industrial metal, USA)

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
3.jūn
piektdiena

MORĀLĀ ATEJA + GATERIS

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga

JAUNUMI

PASĀKUMI

15.nov
piektdiena

KUMOSIŅŠ

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
15.nov
piektdiena

NUVO un Simia Sapiens (Šveice)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
15.nov
piektdiena

Evergreen Mars / Kafkaesque / Burning Dawn

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
15.nov
piektdiena

Evergreen Mars | Kafkaesque

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
16.nov
sestdiena

Amenra (BE), E-L-R Ylva

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS