PASĀKUMU ARHĪVS

Maijs, 2015

28.mai
ceturtdiena

ENHET jubilejas koncerts

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
27.mai
trešdiena

20 minūtes slavas

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
23.mai
sestdiena

B Optimist albuma prezentācija

18.23, Anderja Pumpura iela 10, Liepāja
23.mai
sestdiena

HIPSTOKRĀTIJA albuma prezentācija

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
23.mai
sestdiena

STD + GATERIS + KONSERVĒTIE STRINGI

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
23.mai
sestdiena

Flamia Gella, Takmodno, Sirius Band, Predict, Sun Quay

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
22.mai
piektdiena

EXIT – 20 year anniversary show

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
22.mai
piektdiena

GIN GA, Flame & The Rolltones

Latvijas Pirmā Rokkafejnīca, Mārstaļu iela 2/4
22.mai
piektdiena

SUPER BESSE (BLR) + JUNK RIOT (EST)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
22.mai
piektdiena

Rust Weekend 2015 Konkursa fināls

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
22.mai
piektdiena

Raw Punk Night

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
21.mai
ceturtdiena
21.mai
ceturtdiena

Jauno mūzikas grupu konkurss HADRONS 2015

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
20.mai
trešdiena

CASCABEL (sk - folk/punk), ALL DAY LONG, PLASTIC DUMMY

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
20.mai
trešdiena

Festivāla Borderrock ieskandināšana

Latvijas Pirmā Rokkafejnīca, Mārstaļu iela 2/4
16.mai
sestdiena

MUZEJU NAKTS - LU MĀJA: ATRODI SAVU MĪTISKO ES

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
16.mai
sestdiena

FORGOTTEN TOMB (IT)

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
15.mai
piektdiena
15.mai
piektdiena

Skyforger albuma "Senprūsija" prezentācija

Bārs "Route 66" Sapņu Fabrikā, Lāčplēša 101
14.mai
ceturtdiena

B OPTIMIST

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
9.mai
sestdiena

Dirge (post metal, FR), Odota (EE), AON (LV)

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
9.mai
sestdiena
9.mai
sestdiena

W.O.A. METAL BATTLE LATVIJA SEMIFINAL 2

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
8.mai
piektdiena

Dirge (post metal, FR), Odota (EE), AON (LV)

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
7.mai
ceturtdiena

HAYLEY’S ROYAL WHORES (fin - rock)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
7.mai
ceturtdiena

Beinspired agency piedāvā: Legacy ID un Rebel Riot

Latvijas Pirmā Rokkafejnīca, Mārstaļu iela 2/4
6.mai
trešdiena

Hayley’s Royal Whores (FIN – hard rock)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
2.mai
sestdiena

RW Konkurss 4.atlases kārta

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga

Aprīlis, 2015

30.apr
ceturtdiena

FONTAINE THE HOUSE BAND

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
30.apr
ceturtdiena

Lucinda Traktor (Estonia) / experimental jazz-funk/

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
25.apr
sestdiena

NOUSITHIS (UKR – POST ROCK)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
25.apr
sestdiena

BASS VS METAL!

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
24.apr
piektdiena

Nousinthis (Kiev, Ukraine) /post-rock, ambient, experimental/

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
24.apr
piektdiena
24.apr
piektdiena

Reinis Jaunais @ Vieta

Vieta, Kr. Valdemāra iela 61, Rīga
19.apr
svētdiena

Ulve Agency piedāvā

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
18.apr
sestdiena

REINIS JAUNAIS

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
18.apr
sestdiena

RW Konkurss 3.atlases kārta

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
18.apr
sestdiena

NEGLECTED FIELDS Reunion show!

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
17.apr
piektdiena

W.O.A. METAL BATTLE LATVIJA SEMIFINAL 1

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
17.apr
piektdiena

Wacken Metal Battle Latvia 2015 1. pusfināls

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
16.apr
ceturtdiena

B OPTIMIST

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
14.apr
otrdiena

Circle Pit! Shows Piedāvā!!!

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
10.apr
piektdiena
10.apr
piektdiena

KURT COBAIN DAY 2015

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
10.apr
piektdiena

Then Came Bronson (Fin), Līdz Pēdējam, Gene Kruppa

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47
10.apr
piektdiena

Blinded Memory atvadu koncerts @ Melna Piektdiena 02.05.2015

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
10.apr
piektdiena

Night Lives / No Real Pioniers / Liepājā

18.23, Anderja Pumpura iela 10, Liepāja

JAUNUMI

PASĀKUMI

18.okt
piektdiena

Chester: Voice Of A Generation

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
18.okt
piektdiena

ILY Rec 10 - Laika Suns + Kabloonak (LT)

K.K. fon Stricka villa, Aristida Briāna iela 9
18.okt
piektdiena

Zārka Nagla 2.0 @Ādmiņu 4

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
18.okt
piektdiena

APēdājs

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
18.okt
piektdiena

Marianas Rest (FIN)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga

FORUMS