PASĀKUMU ARHĪVS

Oktobris, 2013

19.okt
sestdiena

BREAZE (lit - John Lennon tribute), DOUBLE FACED EELS

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
19.okt
sestdiena

THE TELESCOPES (Lielbritānija - shoegaze/noise rock), TRIBES OF THE CITY

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
19.okt
sestdiena

THE BEST LIVE BANDS OF THE KINGDOM

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
18.okt
piektdiena

DESKALIGHTERS (LV, ska)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
18.okt
piektdiena

Enhet, Khroma (Somija), Omertà

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47
18.okt
piektdiena

BATAREYA (rus - ska/punk)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
18.okt
piektdiena

GLAM ROCK NIGHT -II-

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
17.okt
ceturtdiena

KHROMA (fin - metal/electro/ambient)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
17.okt
ceturtdiena
17.okt
ceturtdiena

Omertà @ RĪGA RADIO

Rīga Radio, Mūkusalas iela 29
17.okt
ceturtdiena

FONO JAMSESSION

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47
16.okt
trešdiena

KHROMA (Somija), Toria, The Great Atractor, Break The Norm

Bārs "Route 66" Sapņu Fabrikā, Lāčplēša 101
16.okt
trešdiena

Nepatiesi Bet Fakts, Jeruzalemes Dedzinātāji, Lokators

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
15.okt
otrdiena

SLUDGE/STONER/INDUSTRIAL evening

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
12.okt
sestdiena

Omertà (Progressive instrumental rock)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
12.okt
sestdiena

BONAFIDE (isr – electro/dance), MELLENDIG (ex-The Wow)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
12.okt
sestdiena
11.okt
piektdiena

Pedal to the Metal

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
11.okt
piektdiena
11.okt
piektdiena

The SixTies (Rock & Roll / Rhythm & Blues)

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
11.okt
piektdiena

IVA NOVA (Krievija - folk/punk)

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
11.okt
piektdiena

##### (5DIEZ)

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
10.okt
ceturtdiena

BALTĀ NAKTS afterparty

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
9.okt
trešdiena
5.okt
sestdiena

Drūmvakar, Rīga 2013

Latvijas Pirmā Rokkafejnīca, Mārstaļu iela 2/4
4.okt
piektdiena

U.D.O. + LAZY BONES, Pike´s Edge

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
3.okt
ceturtdiena

KEIRA IS YOU (POL – indie/postrock/new wave)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga

Septembris, 2013

28.sep
sestdiena

Fire Exit (Punk Rock / Alternative Rock / Pop-Punk)

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
28.sep
sestdiena

Frameworks Of Violence

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
27.sep
piektdiena
25.sep
trešdiena

ALL FACES DOWN (AUT – post hardcore)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
23.sep
pirmdiena

CIRCLEPIT SHOWS piedāvā

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
21.sep
sestdiena

TRIBES OF THE CITY

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
21.sep
sestdiena

ADAM'S FAMILY 10 gadu jubileja

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
21.sep
sestdiena

Negură Bunget (Ro) / Din Brad (Ro) / Eschatos

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
20.sep
piektdiena

Pedal to the Metal

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
20.sep
piektdiena

OGHRE (experimental, stoner rock)

Vieta, Kr. Valdemāra iela 61, Rīga
20.sep
piektdiena

Ļeņingradas 5 1/2 gadu jubilejas svinības

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
18.sep
trešdiena

KHROMA (fin - metal/electro/ambient)

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47
16.sep
pirmdiena

HYPOCRISY (Swe) / Hatesphere (Den) / Madwork (Ita) / Arcanorum Astrum (Ru)

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
14.sep
sestdiena

DVĒSELES SPOGULIS – III

Latvijas Pirmā Rokkafejnīca, Mārstaļu iela 2/4
14.sep
sestdiena
14.sep
sestdiena
14.sep
sestdiena

DEAD CITY HOOLIGANS [fin / Punk Rock]

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
14.sep
sestdiena

14TH SEPTEMBER MELNA PIEKTDIENA & ZPRODUCTION PRESENTS

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
13.sep
piektdiena
13.sep
piektdiena

MARTA MIGLA – 3

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
13.sep
piektdiena

Adamsu Famīlijas 10 gadu jubilejas svinības

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
13.sep
piektdiena

Melnā Piektdiena '13 - NAKTS KONCERTS !!!

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
12.sep
ceturtdiena

SANDTROUT albuma prezentācija

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja

JAUNUMI

PASĀKUMI

18.okt
piektdiena

Chester: Voice Of A Generation

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
18.okt
piektdiena

ILY Rec 10 - Laika Suns + Kabloonak (LT)

K.K. fon Stricka villa, Aristida Briāna iela 9
18.okt
piektdiena

Zārka Nagla 2.0 @Ādmiņu 4

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
18.okt
piektdiena

APēdājs

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
18.okt
piektdiena

Marianas Rest (FIN)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga

FORUMS