PASĀKUMU ARHĪVS

Aprīlis, 2013

9.apr
otrdiena

Biological Lovers (USA)

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
7.apr
svētdiena

KAPITAN KORSAKOV

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
6.apr
sestdiena

Pedal To The Metal

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
6.apr
sestdiena

Wannable Tour

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
6.apr
sestdiena
6.apr
sestdiena

CANZONE / Medieval Child

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
6.apr
sestdiena

BLINDED MEMORY (LV), SOME CALL THIS TRAGEDY (FIN), STAGNANT PROJECT (LV)

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
5.apr
piektdiena

KIROV (RUS) + THE FICTIONPLAY (AUT)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
5.apr
piektdiena

Artificial Home, Double Diese

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
5.apr
piektdiena

Indygo

Latvijas Pirmā Rokkafejnīca, Mārstaļu iela 2/4
5.apr
piektdiena

MONRO

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47
5.apr
piektdiena

NABAKLAB 3 gadu jubileja

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
5.apr
piektdiena

Day Of The Eclipse II: Skaņas Tumšā Puse

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
5.apr
piektdiena

U13 + Jūdas Graši + Sutas Dampis + NASTA + Pūķa Gars

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
4.apr
ceturtdiena

LOUIE FONTAINE & THE STARLIGHT SEARCHERS

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
4.apr
ceturtdiena

NABAKLAB 3 gadu jubileja

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
3.apr
trešdiena

The Korea, The Mascaron

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
3.apr
trešdiena

MEGAZETOR (Hungary) & DEODIUM

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
2.apr
otrdiena

The Korea (RUS) + Mascaron + Biomorph

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga

Marts, 2013

31.mar
svētdiena

AUDIENCE KILLERS

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
31.mar
svētdiena

Generation Rock Marathon VIII

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
30.mar
sestdiena

INVASION

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
30.mar
sestdiena

SIA RADIKAL 5 GADSKĀRTAS SVINĪBAS

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
30.mar
sestdiena

ENHET 12. jubileja un albuma prezentācija

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47
29.mar
piektdiena

LABA DABA sagaidīšana

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
29.mar
piektdiena

Back to 80's!

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
29.mar
piektdiena

Baltic Metal Division anniversary party

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
28.mar
ceturtdiena

Lieldienu jampadracis

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
27.mar
trešdiena

Kumosiņš

Latvijas Pirmā Rokkafejnīca, Mārstaļu iela 2/4
27.mar
trešdiena

20 minūtes slavas

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
26.mar
otrdiena

Sabaton (swe) + Eluveitie + Wisdom

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
24.mar
svētdiena

FUNERAL FOR A FRIEND

Palladium, Marijas iela 21, Rīga
23.mar
sestdiena

Dust Devil Drive (rock)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
23.mar
sestdiena

ORANŽĀS BRĪVDIENAS

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
23.mar
sestdiena

DEPO 11. Dzimšanas dienas ballīte

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
23.mar
sestdiena

Persiku raķetes / Black Magic Six

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
23.mar
sestdiena

Imanta Dakša 6 albumu prezentācijas koncerts

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
23.mar
sestdiena

Karmafree / HYGS / Double Diese

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
22.mar
piektdiena

REEL BIG FISH koncerta afterparty

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
22.mar
piektdiena

Wannable Tour

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
22.mar
piektdiena

MOMEND

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
22.mar
piektdiena

HMP? / Rīta Stienis / Radio Leningrad

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
22.mar
piektdiena

REEL BIG FISH

Palladium, Marijas iela 21, Rīga
22.mar
piektdiena

Alternatīvās Mūzikas akadēmija

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
22.mar
piektdiena

Arms and Sleepers

Kinogalerija K-Suns, Elizabetes 83/85, Rīga
21.mar
ceturtdiena

PSEIDO

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
21.mar
ceturtdiena

OSTARAS NAKTS (pavasara ekvinokcijas tusiņš)

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
20.mar
trešdiena

CORRODAL, TORN FROM EARTH

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
20.mar
trešdiena

Devilish Impressions (Pl) + Begotten + Diseim

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
16.mar
sestdiena

DEVILISH IMPRESSIONS (death metal/PL)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava

JAUNUMI

PASĀKUMI

18.okt
piektdiena

Chester: Voice Of A Generation

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
18.okt
piektdiena

ILY Rec 10 - Laika Suns + Kabloonak (LT)

K.K. fon Stricka villa, Aristida Briāna iela 9
18.okt
piektdiena

Zārka Nagla 2.0 @Ādmiņu 4

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
18.okt
piektdiena

APēdājs

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
18.okt
piektdiena

Marianas Rest (FIN)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga

FORUMS