PASĀKUMU ARHĪVS

Jūnijs, 2014

13.jūn
piektdiena

MARTA MIGLA

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
13.jūn
piektdiena

DEF TRADOR vs REBEL RIOT

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
12.jūn
ceturtdiena

Frans Höyer (drone / noise, Somija)

Chomsky, Lāčplēša iela 68
12.jūn
ceturtdiena

Metal night

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
12.jūn
ceturtdiena

MUSIC CHALLENGE #32

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
10.jūn
otrdiena

RELICSEED GAĻASMAŠĪNA

Mūzikas veikals Randoms, Rīga, Vaļņu iela 18
9.jūn
pirmdiena

JAAKKO & JAY (Somija - acoustic/punk), ZAĶIS

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
9.jūn
pirmdiena

Nordic Crust Attack A-ielā!

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
7.jūn
sestdiena

THE MASTER VOLUME (fin - poprock)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
7.jūn
sestdiena

Pilsētas svētku mūzikas festivāls AP _ FunCOOLio

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
7.jūn
sestdiena

MUSIC CHALLENGE #31

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
7.jūn
sestdiena

Pilsētas svētku mūzikas festivāls AP _ Indie-pop fejas Sus Dungo

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
6.jūn
piektdiena

Smagā Artilērija 6

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
6.jūn
piektdiena

NITROFORCE 9 (FIN – hard rock)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
6.jūn
piektdiena

MUSIC CHALLENGE #30

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
5.jūn
ceturtdiena

NITROFORCE 9 (fin - rock)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
5.jūn
ceturtdiena

Par godu, ka Būs Jau Labi

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
5.jūn
ceturtdiena

THE MEANTRAITORS un THE MASTER VOLUME

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
5.jūn
ceturtdiena

MUSIC CHALLENGE #29

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
4.jūn
trešdiena

North Bend un Quanaba

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
2.jūn
pirmdiena

FOXTHROAT, ARTELOMEUS (Somija), СВЕМА

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija

Maijs, 2014

31.mai
sestdiena

ADAM BOMB (usa – rock)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
31.mai
sestdiena

DJ Speiss no Oranžajām Brīvdienām

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
31.mai
sestdiena

GRUPU KONKURSS 2014

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
31.mai
sestdiena

BALOŽU PILNI PAGALMI albuma prezentācija

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
30.mai
piektdiena

Pedal to the Metal

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
30.mai
piektdiena

OMERTA, ESCHATOS, OGHRE

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
30.mai
piektdiena

GRUPU KONKURSS 2014

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
30.mai
piektdiena

Klang Warm Up!

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47
29.mai
ceturtdiena

GRUPU KONKURSS 2014

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
27.mai
otrdiena

Gogol Bordello

Palladium, Marijas iela 21, Rīga
24.mai
sestdiena

SKYFORGER, CARVED (ita – metal)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
24.mai
sestdiena

Smagā Artilērija 5

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
24.mai
sestdiena

GRUPU KONKURSS 2014

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
23.mai
piektdiena

BARCELONA STREET ORKESTRA (esp – reggae/afro/rumba)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
23.mai
piektdiena

Adamsu Famīlija / punk-blues-alkorock

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
23.mai
piektdiena

GRUPU KONKURSS 2014

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
23.mai
piektdiena
22.mai
ceturtdiena

GRUPU KONKURSS 2014

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
22.mai
ceturtdiena

Moriseja dzimumdiena

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
22.mai
ceturtdiena

Cikls Pamatdziesmas - Haralds Sīmanis

Latvijas Pirmā Rokkafejnīca, Mārstaļu iela 2/4
21.mai
trešdiena
21.mai
trešdiena

Latvijas Universitātes mūziķu konkurss HADRONS

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
20.mai
otrdiena
19.mai
pirmdiena

God Is An Astronaut

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
17.mai
sestdiena

SUŅA STUNDA, DOUBLE FACED EELS

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
17.mai
sestdiena

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
17.mai
sestdiena

GRUPU KONKURSS 2014

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
17.mai
sestdiena

Muzeju nakts ar Very Cool People

Latvijas Pirmā Rokkafejnīca, Mārstaļu iela 2/4

JAUNUMI

PASĀKUMI

18.okt
piektdiena

Chester: Voice Of A Generation

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
18.okt
piektdiena

ILY Rec 10 - Laika Suns + Kabloonak (LT)

K.K. fon Stricka villa, Aristida Briāna iela 9
18.okt
piektdiena

Zārka Nagla 2.0 @Ādmiņu 4

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
18.okt
piektdiena

APēdājs

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
18.okt
piektdiena

Marianas Rest (FIN)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga

FORUMS