PASĀKUMU ARHĪVS

Decembris, 2015

10.dec
ceturtdiena

Odd-Rey

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
10.dec
ceturtdiena

GAS OF LATVIA, AON

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
10.dec
ceturtdiena

Lureaway + Raman Empire

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
10.dec
ceturtdiena

shityfests piedāvā: NEGATIVUS 2015

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
10.dec
ceturtdiena

NEGATIVUS 2016

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
9.dec
trešdiena

Endless Roar un Cotton Island

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
5.dec
sestdiena

Sus Dungo

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
5.dec
sestdiena

Louie Fontaine & Starlight Searchers "FonoKlubā"

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47
5.dec
sestdiena

Wild Detroit Gang (blues, rock, rock`n`roll) // Rīga, Daugavpils, Krāslava

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
5.dec
sestdiena
4.dec
piektdiena

RADIO NABA jubileja

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija

Novembris, 2015

29.nov
svētdiena

WE CAME AS ROMANS (ASV - metalcore) + atbalsts

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
28.nov
sestdiena

Grupas Eschatos koncerts Krogā Aptieka

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
28.nov
sestdiena

MONRO, WAKE-UP, U-13, PŪĶA GARS, SOTER HOWL

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
28.nov
sestdiena

MORBID EVILS (FIN) + OCEANWAKE (FIN)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
28.nov
sestdiena

AMATORY

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
27.nov
piektdiena

Mozambika (blues rock) // Rīga

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
26.nov
ceturtdiena

ST. CHEATERSBURG, FIND FLORENT, CELLAR CAT + mixmaster Raitis

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
21.nov
sestdiena

Jūdas Graši un Pusdienu Piedāvājums

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
20.nov
piektdiena

TURUNTUR, STŪRĪ ZĒVELE + DJ DirtyTRZ

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
19.nov
ceturtdiena

Smagā Artilērija: Infected Rain + Divine Fistfuck + Incinerate Divinity

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
18.nov
trešdiena

Infected Rain + Incinerate Divinity, Slaughtered Lambs, Unaved

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
17.nov
otrdiena

Metrs (grunge rock) // Daugavpils

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
17.nov
otrdiena

TORCHE, BANE

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
14.nov
sestdiena

Kapļi (alternatīvās poēzijas apvienība) // Bozova, Dricāni

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
14.nov
sestdiena
13.nov
piektdiena

Melnā Piektdiena '13 - RŪSA, OBSCURUS ORBIS, APĒDĀJS un citi

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
12.nov
ceturtdiena

Adriano Trindade

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
12.nov
ceturtdiena

GET YOUR GUN, DŪMU ZĀRKA ZĒNI + DJ Zigmārs Krūka

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
11.nov
trešdiena

AYATOLLAH! + vietējais atbalsts

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
10.nov
otrdiena

BICYCLES FOR AFGHANISTAN, MALOI

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
8.nov
svētdiena

Gonsofus

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
7.nov
sestdiena

Grupa TRIS koncerts Krogā Aptieka

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
6.nov
piektdiena

Lielā panku balle

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
6.nov
piektdiena

JŪDAS GRAŠI, DUETS SANDRA + DJ Tanheizers

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
5.nov
ceturtdiena

ОДНА НА ДВОИХ (Krievija - pop punk), CACOPHONICS + DJ Zigmārs Krūka

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
5.nov
ceturtdiena

DIMENSION SHIFTER (DEU)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
3.nov
otrdiena

Jozef van Wissem (avant-garde / contemporary classical, Nīderlande)

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
2.nov
pirmdiena

MOONSPELL, DAGOBA, JADED STAR

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
2.nov
pirmdiena

MOONSPELL, DAGOBA, JADED STAR

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
1.nov
svētdiena

Adriano Trindade (BRA)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga

Oktobris, 2015

31.okt
sestdiena

Oktobra Smagā Artilērija- U-13 + Jūdas Graši + Sutas Dampis / Rīga

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
30.okt
piektdiena

RR Band prezentācijas koncerts

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47
30.okt
piektdiena

Helligators /rock’n’roll, hard rock/ (IT, Rome)

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
29.okt
ceturtdiena

Laime Pilnīga /hard rock/ (Rīga)

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
28.okt
trešdiena

NINE TREASURES (Ķīna), GREEN NOVICE, VARANG NORD

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
27.okt
otrdiena

SKEPTICS (FRA)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
27.okt
otrdiena
24.okt
sestdiena

Enemies /hardcore/ (Somija)

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
24.okt
sestdiena

HEARTS ON FIRE, TAIZELS, FLYING FISH, ARTAGE OF SOUND u.c.

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija

JAUNUMI

PASĀKUMI

18.okt
piektdiena

Chester: Voice Of A Generation

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
18.okt
piektdiena

ILY Rec 10 - Laika Suns + Kabloonak (LT)

K.K. fon Stricka villa, Aristida Briāna iela 9
18.okt
piektdiena

Zārka Nagla 2.0 @Ādmiņu 4

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
18.okt
piektdiena

APēdājs

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
18.okt
piektdiena

Marianas Rest (FIN)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga

FORUMS