PASĀKUMU ARHĪVS

Aprīlis, 2015

9.apr
ceturtdiena
4.apr
sestdiena

THE WHITE KNUCKLES TRIO (fin - blues/rock)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
4.apr
sestdiena

Finnish Space Rock/Stoner Evening

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
4.apr
sestdiena

Finnish Space Rock/Stoner Evening

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
4.apr
sestdiena

KYPCK (Somija) + FRAILTY + LIBLIKAS (Igaunija)

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
3.apr
piektdiena

THE WHITE KNUCKLES TRIO (Somija), A. Pūpols & PI BLUES

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
2.apr
ceturtdiena

Daytona White (experimental indie, post-metal, post-rock) /Tallinn, Estonia/

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
2.apr
ceturtdiena
2.apr
ceturtdiena

Skyforger + Vēsturiska lekcija

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga

Marts, 2015

28.mar
sestdiena

VOICEKS VOISKA

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
28.mar
sestdiena

CEHSTIVĀLS 2015

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47
28.mar
sestdiena
28.mar
sestdiena

ULVE AGENCY piedāvā

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
28.mar
sestdiena

TESA (LV – post metal/ hc)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
28.mar
sestdiena

RW Konkurss 2.atlases kārta

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
27.mar
piektdiena

LATVIAN BLUES BAND

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
27.mar
piektdiena

Adam Carpet /post-rock/ (Italy)

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
26.mar
ceturtdiena

Fontaine The House Band

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
26.mar
ceturtdiena

VIALKA (Kanāda), ADAM CARPET (Itālija), THE PINK ELEPHANT

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
26.mar
ceturtdiena
25.mar
trešdiena

20 minūtes slavas

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
25.mar
trešdiena

Ulve Agency piedāvā

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
21.mar
sestdiena

ORANŽĀS BRĪVDIENAS

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
21.mar
sestdiena

Haralds Sīmanis

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47
21.mar
sestdiena

MARY JANE 20 gadu jubileja

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
21.mar
sestdiena

RW Konkurss 1.atlases kārta

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
20.mar
piektdiena

BLOCK OF FLATS (Somija), HER MEMORIAL DISCOURSE (Somija), THE HIGHLIGHTS, SOLITE

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
20.mar
piektdiena

UNEARTHLY (blackened death metal, Brazīlija)

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
20.mar
piektdiena

JERUZALEMES DEDZINĀTĀJI ieraksta "7'9" prezentācija

Kaņepes Kultūras Centrs, Skolas iela 15, Rīga
19.mar
ceturtdiena

MEHĀNISKAIS APELSĪNS, MONO:TAS, RADMIR

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
19.mar
ceturtdiena

LAIBACH (Slovēnija)

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
18.mar
trešdiena

NEGLECTED FIELDS Reunion show!

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
14.mar
sestdiena

Theatrum /progressive metal/ (Rīga)

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
13.mar
piektdiena

HUSKVARN atvadu tūres noslēdzošais koncerts!

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
12.mar
ceturtdiena

NICK PARKER (uk - acoustic)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
7.mar
sestdiena

Aleks Brazgovka /acoustic alternative rock/ (Belarus)

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
7.mar
sestdiena

InnerFade Fest 8

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga

Februāris, 2015

28.feb
sestdiena

FĒLIKSS ĶIĢELIS

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
28.feb
sestdiena

PYRO TREES /indie/ (Rīga)

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
28.feb
sestdiena

Huskvarn 25 gadu jubileja

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47
28.feb
sestdiena
28.feb
sestdiena

ANNA KIJEVĀ UN OMERTA

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
28.feb
sestdiena

Progressive Metal Session Vol.1

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
27.feb
piektdiena

THE EMPIRE STRIKES (fin – rock’n’roll)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
27.feb
piektdiena

PIENVEDĒJA PIEDZĪVOJUMI

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga

JAUNUMI

PASĀKUMI

18.okt
piektdiena

Chester: Voice Of A Generation

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
18.okt
piektdiena

ILY Rec 10 - Laika Suns + Kabloonak (LT)

K.K. fon Stricka villa, Aristida Briāna iela 9
18.okt
piektdiena

Zārka Nagla 2.0 @Ādmiņu 4

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
18.okt
piektdiena

APēdājs

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
18.okt
piektdiena

Marianas Rest (FIN)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga

FORUMS