PASĀKUMU ARHĪVS

Augusts, 2015

29.aug
sestdiena

Industrial Music Fest "Nightshift V" (Nakts Maiņa V)

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
28.aug
piektdiena

Alis P /blues, rock/ (LV, Rīga)

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
27.aug
ceturtdiena
26.aug
trešdiena

Nervosa (bra), Cantilena (est), Dehead

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
25.aug
otrdiena
22.aug
sestdiena

SKYFORGER

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
21.aug
piektdiena
20.aug
ceturtdiena

FOUR BAR SYSTEM (FIN)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
15.aug
sestdiena

DJ Krankenwagen /garage, industrial/ (LV, Rīga)

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
14.aug
piektdiena

Stūrī Zēvele, The Diamond Blow (aus)

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
14.aug
piektdiena

The John E Vistic / garage blues rock / (UK, Bristol)

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
14.aug
piektdiena

Fontaine Festival 2015

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
13.aug
ceturtdiena

JOHNNY B BEAST iekš HHC

HHC, Peldu iela 21, Rīga
13.aug
ceturtdiena

B A R (instrumental; experimental; sludge; post) NePS (rock)

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
12.aug
trešdiena

Ej Apskrieties 7 gadu jubileja!

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
9.aug
svētdiena

DaKooka /indie-pop, trip-hop, reggae, piano/ (UA) ELEGANT SUNDAY FUSION!

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
8.aug
sestdiena

PĒRKONS

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
8.aug
sestdiena

Back At North (SWE)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
6.aug
ceturtdiena

Open Stage / Atvērtā skatuve / Traslaviña

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
4.aug
otrdiena

COMBICHRIST + JTR Sickert (It)

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga

Jūlijs, 2015

31.jūl
piektdiena

FIRE IT UP (lit – rock)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
31.jūl
piektdiena
31.jūl
piektdiena

STARPTAUTISKS MŪZIKAS FESTIVĀLS LABA DABA

Ratnieki, Ratnieki, Līgatnes pagasts, Līgatnes novads
30.jūl
ceturtdiena

NO HOW (LV – alternative/ grunge/ glam)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
29.jūl
trešdiena

20 minūtes slavas

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
25.jūl
sestdiena

Aura (LT) / pop-rock

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
25.jūl
sestdiena

JUMPRAVA

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
24.jūl
piektdiena

AURORA

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
24.jūl
piektdiena

Fono Cēsis 2015

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47
23.jūl
ceturtdiena

STILL BEATING (FIN)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
21.jūl
otrdiena

MATERIC (RUS) + Anna Kijevā

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
19.jūl
svētdiena

MAYBESHEWILL (GB) [Post-Rock] + Foxthroat (LV)

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
18.jūl
sestdiena

SULFERDUST (FIN) + REQUIEM X (FIN)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
18.jūl
sestdiena

Rise of darkness 25

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
17.jūl
piektdiena

MIRTA & CO.

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
17.jūl
piektdiena

SIBEFOR (Krievija - indie/postrock), MONO:TAS, NORTH BEND

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
16.jūl
ceturtdiena

JIM KROFT (uk – acoustic/folk)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
16.jūl
ceturtdiena

SiBeFor / alternative rock/ (RU)

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
15.jūl
trešdiena

20 minūtes slavas

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
14.jūl
otrdiena

BRIGADIR (RUS)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
14.jūl
otrdiena

Matthias Kampf (Austrija - experimental), Richard Thompson (Lielbritānija - accoustic/experimental)

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
13.jūl
pirmdiena

QUESTIONS (hc, Brazīlija), Spit It Out (hc, Cēsis)

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47
13.jūl
pirmdiena

COMEBACK KID (CA) + A CRIME CALLED... (IT)

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
10.jūl
piektdiena

Chuck Bass / screemo-punk/ (GER)

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
10.jūl
piektdiena

Neatkarīgās mūzikas festivāls "Rupjmaize"

Viesu nams "Kalbakas", Smiltene, viesu nams "Kalbakas"
10.jūl
piektdiena

Folk / pagan / metal festivāls "Zobens un lemess"

Saukas dabas parks, Lone, Viesites novads
8.jūl
trešdiena
6.jūl
pirmdiena

TULEGUR (CHN) + VAARNA

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga

JAUNUMI

PASĀKUMI

18.okt
piektdiena

Chester: Voice Of A Generation

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
18.okt
piektdiena

ILY Rec 10 - Laika Suns + Kabloonak (LT)

K.K. fon Stricka villa, Aristida Briāna iela 9
18.okt
piektdiena

Zārka Nagla 2.0 @Ādmiņu 4

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
18.okt
piektdiena

APēdājs

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
18.okt
piektdiena

Marianas Rest (FIN)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga

FORUMS