PASĀKUMI

30.apr
sestdiena

Rīgas Modes

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
30.04.2016. 22:00
Bez maksas

Vai kāds vēl atcerās 2013. gadu, kad bijām tikko vaļā, vēl jauni, nevainīgi un zaļi? Mēs miglaini, bet ļoti skaidri atmiņā palicis, ka pirmā Rīgas grupa, kura sniedza koncertu AP bija "Komjaunatne".
Tagad šī grupa ir nomainījusi nosaukumu uz ko modīgāku un kļuvusi par vienu labākajām pop-mūzikas grupām Latvijā un šogad uzstāsies uz Positivus otras lielākās skatuves un šī grupa ir RĪGAS MODES!
Ar lipīgām melodijām un asprātīgiem dziesmu tekstiem, "Rīgas Modes" ir iekarojuši klausītāju un AP sieviešu gala bārmeņu sirdis.
30. aprīlī grupa prezentēs savu jauno albumu "Fantastiski", noklausies grupas jauno singlu "Boifrendi" jau tagad! Varbūt tieši 30.aprīlī mēs visu sapratīsim (get it?). Tiekās!

Grupa par sevi:

Viņi ir Rīgas Modes. Četri puiši un meitene ar skatu uz labākām lietām. Ir divi cilvēku tipi. Tādi, kas apstāsies pie dzeltenās gaismas un tādi, kas spiedīs gāzi grīdā. Viņi ir tie otrie. Viņi ir Rīgas Modes.

https://www.facebook.com/rigasmodes/timeline

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

15.nov
piektdiena

KUMOSIŅŠ

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
15.nov
piektdiena

NUVO un Simia Sapiens (Šveice)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
15.nov
piektdiena

Evergreen Mars / Kafkaesque / Burning Dawn

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
15.nov
piektdiena

Evergreen Mars | Kafkaesque

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
16.nov
sestdiena

Amenra (BE), E-L-R Ylva

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS