PASĀKUMU ARHĪVS

Septembris, 2018

13.sep
ceturtdiena

LesAttitudesSpectrales//Itä-HollolaInstallaatio//MustatKalsarit

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
8.sep
sestdiena

Baltā nakts "Republikā"

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
8.sep
sestdiena

Harta (alternative / metal)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
8.sep
sestdiena

Baltā nakts 2018 klubā „Melnā Piektdiena” // Bezmaksas ieeja

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
7.sep
piektdiena

SIGMA (indie roks)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
Biļetes: ticketshop.lv
7.sep
piektdiena

Pirmais Kurss // Grupa Jānis

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
7.sep
piektdiena
7.sep
piektdiena

Frailty, Velnezers, Symmetry of the Void (hu)

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
1.sep
sestdiena

Gateris//Strapon//KGDJ//Silvia//MmD

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
1.sep
sestdiena

Zinību diena ar Duetu Sandra un U- 13

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
1.sep
sestdiena
1.sep
sestdiena

Back To School Vol 3.

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga

Augusts, 2018

31.aug
piektdiena

Future Jets//Four Minute Man

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
31.aug
piektdiena

Krāsa - Nostra

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
30.aug
ceturtdiena

The Aspect Project (Norvēģija – pop/ rock)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
29.aug
trešdiena

TESA

NOASS, AB dambis 2, Rīga
29.aug
trešdiena

20 minūtes slavas

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
27.aug
pirmdiena

Oswaldovi (psych rock, Čehija-Itālija)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
25.aug
sestdiena

The Creek / Melno Cepurīšu Balerija (Jelgava)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
25.aug
sestdiena

Party&Goldsprint #cmwc2018

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga
24.aug
piektdiena

Banjoelectric (Detroit Electro-Folk / New Americana, ASV)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
Biļetes: ticketshop.lv
24.aug
piektdiena

KautKaili

Lokal House, Rīga, Skolas iela 35
20.aug
pirmdiena

Death Crusade (POL) +Frightful

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
19.aug
svētdiena

Hocico (Mex) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
19.aug
svētdiena

Octopussy [rock/blues/stoner] + So Lucid Electric Feel, Nydes

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
18.aug
sestdiena

The Creek

Lokal House, Rīga, Skolas iela 35
18.aug
sestdiena

Ūkanose (Folk metāls no Lietuvas)

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
17.aug
piektdiena

Octopussy (stoner rocknroll, Polija)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
17.aug
piektdiena

Autentisks brīvdabas kino vakars ar "Zaļā istaba"

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga
17.aug
piektdiena

Doni Tondo, Lūpas & Kosmodisks

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
16.aug
ceturtdiena

Valērija Kravale (indie/folk) Ogrē

Studya, Baldones iela 34B, Ogre, Latvia
15.aug
trešdiena

Kurokuma (sludge/stoner, Anglija)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
Biļetes: ticketshop.lv
15.aug
trešdiena

NOASĀ eschatos

NOASS, AB dambis 2, Rīga
13.aug
pirmdiena

Lūdzu, neraudi.

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
12.aug
svētdiena

Degra [lt], Cuvana [lv], Skaven Vanth [lv]

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
12.aug
svētdiena

No Real Pioneers, Sraiges Efektas un Plastic Dummy

Studya, Baldones iela 34B, Ogre, Latvia
11.aug
sestdiena

Mother (progressive psychedelic rock)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
11.aug
sestdiena

Refusal (FIN) + Dehead, Iron Wings

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
11.aug
sestdiena

The Royal [NL] Of Virtue [USA] / Blinded Memory, Once Upon [LV]

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
10.aug
piektdiena

Adaen (RU) - Mono:Tas - careless afterlife

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
10.aug
piektdiena

Židrūns // Morālā Ateja // Simons Krasts

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
9.aug
ceturtdiena

VAYA (CH)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
4.aug
sestdiena

Muzikālais Ugārs ar Kumosiņu un draugiem!

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
3.aug
piektdiena

Middle eastern black night - Mogh (Iran)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
3.aug
piektdiena

Hexis [Den], The Arson Project [Swe], Līdz Pēdējam

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47
3.aug
piektdiena

LABA DABA 18

Ratnieki, Ratnieki, Līgatnes pagasts, Līgatnes novads
3.aug
piektdiena

Metalshow 2018

Krustpils sala, Jēkabpils, Latvia, Krustpils sala, Jēkabpils, Latvia
Biļetes: ticketshop.lv
1.aug
trešdiena

The Arson Project [Zviedrija], Hexis [Dānija] + Elsa [lv]

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga

Jūlijs, 2018

28.jūl
sestdiena

Magot Prom (future jazz, Somija)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava

JAUNUMI

PASĀKUMI

18.okt
piektdiena

Chester: Voice Of A Generation

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
18.okt
piektdiena

ILY Rec 10 - Laika Suns + Kabloonak (LT)

K.K. fon Stricka villa, Aristida Briāna iela 9
18.okt
piektdiena

Zārka Nagla 2.0 @Ādmiņu 4

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
18.okt
piektdiena

APēdājs

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
18.okt
piektdiena

Marianas Rest (FIN)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga

FORUMS