PASĀKUMI

9.mar
sestdiena

Game Zero (IT) un Rusted Wheel

Live Art, Valmiera, L.Laicēna 2a
09.03.2019. 21:00
3 EUR

Smagais roks iekš Tautas Harmonijas Centrs, 9. martā! Uz angāra skatuves kāps itāļu riffmašīnas GAME ZERO un pašmāju Rusted Wheel!

GAME ZERO ir smagā roka/metāla apvienība no Romas, Itālijā. Uzreiz pēc viņu 2015. gadā izdotā albuma "Rise", grupas skanējums tika raksturots kā moderns smagās ģitāru riffāžas sakausējums ar emocionālām melodijām. Šobrīd roķīgais kvartets strādā pie sava otrā albuma.
Grupas sastāvā ir Mark Wright (vokāls/ritma ģitāra); Alexincubus (vadošā ģitāra); Acey Guns (basģitāra/bekvokāls) un Dave J. (bungas/bekvokāls).

Rusted Wheel grupa dibināta 2013. gadā, un savu mūziku raksturo kā smago roku, kas pārsteidz klausītājus ar enerģisko, pozitīvo un robusto spēli, un dažiem šova elementiem, piemēram, klīstošo zirgu. Ar grupu vienmēr līdzi arī pašmeisterotās ratģitāras, kuras korpusi vaidoti no Deltas mopēda rata un aprīkotas ar visu nepieciešamo, lai ar tām varētu rībināt pa skatuvi.
2017.gada jūlijā grupa izdeva pirmo albumu Too Long, kas ierakstīts KS Records.
Rusted Wheel sastāvs gadu gaitā ir pamainījies, un pagājušā vasarā grupai pievienojies jauns vokāls. Šobrīd apvienībā darbojas: Artūrs Strauts (Vokāls), Ralfs Bergmanis (solo ģitāra), Rūdolfs Baumanis (bungas), Ingus Meijers (bass), Ričards Malcāns (ritma ģitāra).

Durvis: 21:00
Rusted Wheel: 22:00
Game Zero: 23:00
Ieeja: 3 eiro ziedojums
Koncerta laikā var filmēt un fotografēt, pretenziju gadījumā vērsties pie organizatora!

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

24.jan
piektdiena

blank | Black Medicine Tour: Rīga

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
25.jan
sestdiena

Zona, Baltais Ciemiņš, Nikotīņi

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
25.jan
sestdiena

Dark Nexus // Lureaway // Overcast Rain

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
25.jan
sestdiena

Blank | Black Medicine Tour

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
25.jan
sestdiena

Nemiera Blice 2020 | Round 4

Nemiers, Rīga, Aristīda Briāna iela 9A

FORUMS