PASĀKUMU ARHĪVS

Jūlijs, 2013

4.jūl
ceturtdiena

ISMS albuma prezentācija

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
4.jūl
ceturtdiena

Lokators & Martas Asinis

Chomsky, Lāčplēša iela 68

Jūnijs, 2013

29.jūn
sestdiena

INDYGO albuma "Decoy" prezentācija

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
29.jūn
sestdiena

Varnos (folk rock, Lietuva)

Bubamara, Audēju iela 8, Rīga
29.jūn
sestdiena

Pearly Gates (FIN – rock)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
29.jūn
sestdiena

CONFESS (SWE) / Physical Noise (SWE)

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
29.jūn
sestdiena

Summer party - BRAND NEW START, CATHERINE BAND, ROMUSH, SKICH, ARION

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
28.jūn
piektdiena

PEARLY GATES (fin - rock/soul), BUSY BEE

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
28.jūn
piektdiena

THE UNCOLLECTIVE

Latvijas Pirmā Rokkafejnīca, Mārstaļu iela 2/4
27.jūn
ceturtdiena

D.C. WASHINGTON’S HOUSE BAND

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
27.jūn
ceturtdiena

Pearly Gates (soul/rock, Somija)

Bubamara, Audēju iela 8, Rīga
27.jūn
ceturtdiena

[atcelts] SLOW EARTH (SE) / The Velvet Supernova (Akustiski)

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
27.jūn
ceturtdiena

Antithesis III: EVOKEN, Evadne, Ophis, Frailty, Eschatos

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
22.jūn
sestdiena

Jāņu Ieskaņas Folkvakars

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
21.jūn
piektdiena

RŪSA - jaunā labuma prezentācija

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
21.jūn
piektdiena

Collide / Kapakmens / Defectives

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
20.jūn
ceturtdiena

NATTEN (swe – electro/indie)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
20.jūn
ceturtdiena

Rūsa - akustiskais koncerts

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
19.jūn
trešdiena

Spiritual Seasons (folk rock, Ukraina)

Bubamara, Audēju iela 8, Rīga
18.jūn
otrdiena

CONVERGE (USA) + ROTTEN SOUND (FIN)

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
15.jūn
sestdiena

Pedal to the Metal

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
15.jūn
sestdiena

Grupucis (grunde / rock'n'lol)

Vieta, Kr. Valdemāra iela 61, Rīga
15.jūn
sestdiena

InvasioN akustiskais koncerts

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
15.jūn
sestdiena

OVERHEAD (Somija - postrock/progressive), HOLY LAMB

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
15.jūn
sestdiena

Mozambika (blues)

Bubamara, Audēju iela 8, Rīga
14.jūn
piektdiena

HOLY LAMB, OVERHEAD (fin - progressive/postrock)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
14.jūn
piektdiena

Pīķis brūcē (hard rock)

Bubamara, Audēju iela 8, Rīga
14.jūn
piektdiena

Very Cool People & The Moonhouse @ A NICE PLACE

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
13.jūn
ceturtdiena

DUST DEVIL DRIVE, Nē

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
13.jūn
ceturtdiena

Chained Bride akustiskais koncerts

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
13.jūn
ceturtdiena

Relicseed, Pūķa Gars, Faithful in Misfortune, Legacy ID

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
12.jūn
trešdiena
9.jūn
svētdiena
8.jūn
sestdiena

RE:PUBLIC, CHAINED BRIDE

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
8.jūn
sestdiena

The SixTies (Rock & Roll / Rhythm & Blues)

Bubamara, Audēju iela 8, Rīga
8.jūn
sestdiena

Funcoolio + DJ Dāvis Bush

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47
7.jūn
piektdiena

SHOTGUN CLUB (fin - electro/rock)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
7.jūn
piektdiena

Band battles - On the road

Latvijas Pirmā Rokkafejnīca, Mārstaļu iela 2/4
7.jūn
piektdiena

Circlepit shows piedāvā: THUG X LIFE (Polija), FIGHT THEM ALL (Polija), xDISTILLx

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
7.jūn
piektdiena

Indygo

Palladium, Marijas iela 21, Rīga
6.jūn
ceturtdiena

MINDBOUND (fin - rock/heavy)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
6.jūn
ceturtdiena

RE:PUBLIC albuma prezentācija

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
6.jūn
ceturtdiena

Chained Bride albūma prezentācija

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
6.jūn
ceturtdiena

One Morning Left (FIN)

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47
6.jūn
ceturtdiena
5.jūn
trešdiena
2.jūn
svētdiena

DEAD BY APRIL (SWE) + BEYOND ALL RECOGNITION (Swe)

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
1.jūn
sestdiena

Luie Fontaine / Lord Bishop (ASV)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
1.jūn
sestdiena

FUNCOOLIO, TWINS PEEK

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija

JAUNUMI

PASĀKUMI

18.okt
piektdiena

Chester: Voice Of A Generation

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
18.okt
piektdiena

ILY Rec 10 - Laika Suns + Kabloonak (LT)

K.K. fon Stricka villa, Aristida Briāna iela 9
18.okt
piektdiena

Zārka Nagla 2.0 @Ādmiņu 4

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
18.okt
piektdiena

APēdājs

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
18.okt
piektdiena

Marianas Rest (FIN)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga

FORUMS