PASĀKUMU ARHĪVS

Aprīlis, 2013

20.apr
sestdiena

aPēdājs

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
20.apr
sestdiena

Talbot (EST)

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
19.apr
piektdiena

WILLOW FARM

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
19.apr
piektdiena

Simon Kempston (acustic blues rock/UK)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
19.apr
piektdiena

Martas Asinis

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
19.apr
piektdiena

Indygo

PMK, Namiķi, Lutriņu pag., Saldus novads
19.apr
piektdiena

S&T Syndicate

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
18.apr
ceturtdiena

Talbot (doom,post metal/EST)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
18.apr
ceturtdiena

BONDAGE FAIRIES (SWE)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
18.apr
ceturtdiena

Römisch Drei (DE – rock ska)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
18.apr
ceturtdiena

CIRCLEPIT SHOWS piedāvā

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
17.apr
trešdiena

KLOGR (alternative metal/ITA), TIMECUT(alternative rock/ITA)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
13.apr
sestdiena

Indygo albuma prezentācija

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47
13.apr
sestdiena

Mesa (instrumental rock)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
13.apr
sestdiena

SIA RADIKAL 5 GADSKĀRTAS SVINĪBAS

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
13.apr
sestdiena

Bērnības Milicija

Chomsky, Lāčplēša iela 68
13.apr
sestdiena

Mr. Peter Hayden (Somija)

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
12.apr
piektdiena

BĒRNĪBAS MILICIJA + SERDCEDER (RUS)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
12.apr
piektdiena

RŪSA albuma prezentācija

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
12.apr
piektdiena

Indygo

Chill-Inn, Rīgas ielā 10, Valmiera
11.apr
ceturtdiena

KHROMA (FIN - postrock/metal)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
11.apr
ceturtdiena

Solo izpildītājs Revo

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
10.apr
trešdiena

Sun Araw (ASV)

KAFĒRĪGA [Valmiera], Rīgas iela 37, Valmiera
9.apr
otrdiena

Biological Lovers (USA)

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
7.apr
svētdiena

KAPITAN KORSAKOV

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
6.apr
sestdiena

Pedal To The Metal

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
6.apr
sestdiena

Wannable Tour

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
6.apr
sestdiena
6.apr
sestdiena

CANZONE / Medieval Child

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
6.apr
sestdiena

BLINDED MEMORY (LV), SOME CALL THIS TRAGEDY (FIN), STAGNANT PROJECT (LV)

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
5.apr
piektdiena

KIROV (RUS) + THE FICTIONPLAY (AUT)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
5.apr
piektdiena

Artificial Home, Double Diese

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
5.apr
piektdiena

Indygo

Latvijas Pirmā Rokkafejnīca, Mārstaļu iela 2/4
5.apr
piektdiena

MONRO

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47
5.apr
piektdiena

NABAKLAB 3 gadu jubileja

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
5.apr
piektdiena

Day Of The Eclipse II: Skaņas Tumšā Puse

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
5.apr
piektdiena

U13 + Jūdas Graši + Sutas Dampis + NASTA + Pūķa Gars

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
4.apr
ceturtdiena

LOUIE FONTAINE & THE STARLIGHT SEARCHERS

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
4.apr
ceturtdiena

NABAKLAB 3 gadu jubileja

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
3.apr
trešdiena

The Korea, The Mascaron

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
3.apr
trešdiena

MEGAZETOR (Hungary) & DEODIUM

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
2.apr
otrdiena

The Korea (RUS) + Mascaron + Biomorph

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga

Marts, 2013

31.mar
svētdiena

AUDIENCE KILLERS

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
31.mar
svētdiena

Generation Rock Marathon VIII

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
30.mar
sestdiena

INVASION

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
30.mar
sestdiena

SIA RADIKAL 5 GADSKĀRTAS SVINĪBAS

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
30.mar
sestdiena

ENHET 12. jubileja un albuma prezentācija

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47
29.mar
piektdiena

LABA DABA sagaidīšana

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
29.mar
piektdiena

Back to 80's!

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
29.mar
piektdiena

Baltic Metal Division anniversary party

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga

JAUNUMI

PASĀKUMI

19.jūn
trešdiena

N0tinghila

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
20.jūn
ceturtdiena

Rash Decision (UK) / Johny & The Burnouts

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
21.jūn
piektdiena

Symbolic vasaras saulgriežos

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
26.jūn
trešdiena

Dragons/Doyle

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
27.jūn
ceturtdiena

SABER TIGER (サーベル・タイガーJapāna, heavy metal)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava

FORUMS