PASĀKUMU ARHĪVS

Jūnijs, 2013

19.jūn
trešdiena

Spiritual Seasons (folk rock, Ukraina)

Bubamara, Audēju iela 8, Rīga
18.jūn
otrdiena

CONVERGE (USA) + ROTTEN SOUND (FIN)

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
15.jūn
sestdiena

Pedal to the Metal

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
15.jūn
sestdiena

Grupucis (grunde / rock'n'lol)

Vieta, Kr. Valdemāra iela 61, Rīga
15.jūn
sestdiena

InvasioN akustiskais koncerts

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
15.jūn
sestdiena

OVERHEAD (Somija - postrock/progressive), HOLY LAMB

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
15.jūn
sestdiena

Mozambika (blues)

Bubamara, Audēju iela 8, Rīga
14.jūn
piektdiena

HOLY LAMB, OVERHEAD (fin - progressive/postrock)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
14.jūn
piektdiena

Pīķis brūcē (hard rock)

Bubamara, Audēju iela 8, Rīga
14.jūn
piektdiena

Very Cool People & The Moonhouse @ A NICE PLACE

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
13.jūn
ceturtdiena

DUST DEVIL DRIVE, Nē

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
13.jūn
ceturtdiena

Chained Bride akustiskais koncerts

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
13.jūn
ceturtdiena

Relicseed, Pūķa Gars, Faithful in Misfortune, Legacy ID

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
12.jūn
trešdiena
9.jūn
svētdiena
8.jūn
sestdiena

RE:PUBLIC, CHAINED BRIDE

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
8.jūn
sestdiena

The SixTies (Rock & Roll / Rhythm & Blues)

Bubamara, Audēju iela 8, Rīga
8.jūn
sestdiena

Funcoolio + DJ Dāvis Bush

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47
7.jūn
piektdiena

SHOTGUN CLUB (fin - electro/rock)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
7.jūn
piektdiena

Band battles - On the road

Latvijas Pirmā Rokkafejnīca, Mārstaļu iela 2/4
7.jūn
piektdiena

Circlepit shows piedāvā: THUG X LIFE (Polija), FIGHT THEM ALL (Polija), xDISTILLx

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
7.jūn
piektdiena

Indygo

Palladium, Marijas iela 21, Rīga
6.jūn
ceturtdiena

MINDBOUND (fin - rock/heavy)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
6.jūn
ceturtdiena

RE:PUBLIC albuma prezentācija

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
6.jūn
ceturtdiena

Chained Bride albūma prezentācija

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
6.jūn
ceturtdiena

One Morning Left (FIN)

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47
6.jūn
ceturtdiena
5.jūn
trešdiena
2.jūn
svētdiena

DEAD BY APRIL (SWE) + BEYOND ALL RECOGNITION (Swe)

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
1.jūn
sestdiena

Luie Fontaine / Lord Bishop (ASV)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
1.jūn
sestdiena

FUNCOOLIO, TWINS PEEK

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
1.jūn
sestdiena

Jeff Hanneman (Slayer) piemiņas koncerts

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
1.jūn
sestdiena

Summer rock show!

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga

Maijs, 2013

31.mai
piektdiena

LAIME PILNĪGA jaunā singla koncerttūre

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
31.mai
piektdiena

SKUMJU AKMEŅI albuma "Kā divas zvaigznes" prezentācija

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
31.mai
piektdiena

WACKEN METAL BATTLE LATVIA 2013 otrais pusfināls

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
30.mai
ceturtdiena

BARTO (Krievija - electroclash)

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
30.mai
ceturtdiena

Parára albuma prezentācija

Ģertrūdes ielas teātris, Ģertrūdes iela 101a, Rīga
29.mai
trešdiena

Alise Joste

I Love You, Aldaru iela 9, Rīga
25.mai
sestdiena

Mozambika (blues)

Bubamara, Audēju iela 8, Rīga
25.mai
sestdiena

Lento un The Samuel Jackson Five

Kaņepes Kultūras Centrs, Skolas iela 15, Rīga
24.mai
piektdiena

DEAD CITY HOOLIGANS (fin - rock), KARAVAN (by - rock)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
24.mai
piektdiena

Indygo

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
24.mai
piektdiena

Latvijas punk/hardcore izlases prezentācija

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
24.mai
piektdiena

Parára, The Wolf You Feed, DJ Dāvis Bush

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47
24.mai
piektdiena

Opifex / Break The Norm / Amelia The Murderer / Traumatized

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
23.mai
ceturtdiena

Scarlet Pills (RUS)

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
22.mai
trešdiena

Gvozdoder (hardcore/punk, Krievija)

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4

JAUNUMI

PASĀKUMI

24.aug
sestdiena

Rokfestivāls Vērte 2019

Rūjiena, Rūjiena
24.aug
sestdiena

Rock In Riga

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga
24.aug
sestdiena

The BIG Deal // Zona

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
24.aug
sestdiena

Reiner albuma Veidojot tagadni koncerts

NOASS, AB dambis 2, Rīga
24.aug
sestdiena

Lasti Kusto(RU)

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4

FORUMS