PASĀKUMU ARHĪVS

Aprīlis, 2016

9.apr
sestdiena

Baložu Pilni Pagalmi

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
9.apr
sestdiena

ROT IN SMILE #5 grind mini fest

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
9.apr
sestdiena

Jelgava 94 - teātra aizrāde pēc J. Joņeva romāna motīviem

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
8.apr
piektdiena

SANCTIMONY - jaunā albuma "UNHOLY FIVE" prezentācijas koncerts!

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
7.apr
ceturtdiena

SKW un V-ANGER koncerts

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
2.apr
sestdiena

NABAKLAB 6 GADU JUBILEJA:

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
1.apr
piektdiena

TANEL PADAR BLUES BAND

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija

Marts, 2016

31.mar
ceturtdiena

Duo Vakars: HIPSTOKRĀTIJA, TEHNIKUMS, LARA SNOW (Izraēla - indie/electro)

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
31.mar
ceturtdiena

NILE (USA) / Melechesh / Embryo + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
30.mar
trešdiena

Siensliens

Hāgenskalna Komūna, Rīga, Nometņu iela 49
26.mar
sestdiena

Haralds Sīmanis

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
26.mar
sestdiena

SOUND RELIGION FEST '16

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
25.mar
piektdiena

DJ Grautinsh (punk/rock/metal)

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
25.mar
piektdiena

Soulspirya

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
25.mar
piektdiena
25.mar
piektdiena

One Morning Left, Atlas, Saints Be Warned, Stagnant Project

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
24.mar
ceturtdiena

YUKON BLONDE

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
22.mar
otrdiena

WLVS + NEKAD

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
19.mar
sestdiena

Tehnikums

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
19.mar
sestdiena

CHOMSKY CHESS CLUB

Nemiers, Rīga, Aristīda Briāna iela 9A
19.mar
sestdiena

Duo KACIDABI

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
18.mar
piektdiena

Parára un NĒ

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
18.mar
piektdiena

PARÁRA + NĒ

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
16.mar
trešdiena

Izlases "Pretējības" atklāšana

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
15.mar
otrdiena

NYOS (math rock / post-hardcore, Somija), Salt Wound, Tempus

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
12.mar
sestdiena

Līdz Pēdējam, ILLA

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
12.mar
sestdiena

THE SPACE LADY, ERIC IAN, STARMETIS

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
12.mar
sestdiena

CATALEPSIA + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
11.mar
piektdiena

7 Dēli @ Cafe Leningrad

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
11.mar
piektdiena

Sidechain Retreat, Dirty Lane, Unaved, Iron Wings + special guest

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
10.mar
ceturtdiena

Jozef van Wissem (avant-garde / contemporary classical, Nīderlande), Howling Owl

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
8.mar
otrdiena

Lai dzīvo 8. marts!

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
7.mar
pirmdiena

THE EYE OF TIME + TESA

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
5.mar
sestdiena

The Coco'nuts

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
5.mar
sestdiena

ROTTEN SMILE piedāvā: crust / sludge vakars

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
4.mar
piektdiena

CACOPHONICS, FREELANCERS

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
3.mar
ceturtdiena

KALEVALA (Krievija). Folk/metal programma

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
2.mar
trešdiena

KALEVALA (Krievija) / Akustiska programma

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija

Februāris, 2016

28.feb
svētdiena

Nargaroth

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
27.feb
sestdiena

2Tie (ska, regejs) // Rīga, LV

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
27.feb
sestdiena

EVENT RELENTLESS, CONDESCENSION, INCARCERATE DIVINITY

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
27.feb
sestdiena

Efa Supertramp

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
26.feb
piektdiena

DREAM OF BASEMENT Vol.2 vakars

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
26.feb
piektdiena

White Rock

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
26.feb
piektdiena

VARANG NORD + SAINTORMENT dubult prezentācijas koncerts

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
25.feb
ceturtdiena

GREGORY BOYD BAND, WAKE UP!

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
23.feb
otrdiena

BALTHAZAR (Beļģija - indie)

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
20.feb
sestdiena

InnerFade Fest. 9 Year Anniversary

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
19.feb
piektdiena

Saintorment // Dirty Lane // Unaved

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
19.feb
piektdiena

Inokentijs Mārpls

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4

JAUNUMI

PASĀKUMI

18.okt
piektdiena

Chester: Voice Of A Generation

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
18.okt
piektdiena

ILY Rec 10 - Laika Suns + Kabloonak (LT)

K.K. fon Stricka villa, Aristida Briāna iela 9
18.okt
piektdiena

Zārka Nagla 2.0 @Ādmiņu 4

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
18.okt
piektdiena

APēdājs

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
18.okt
piektdiena

Marianas Rest (FIN)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga

FORUMS