PASĀKUMI

27.jan
piektdiena

Janis Rozentāls. Bez vārdiem. Albuma atvēršanas svētki

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
27.01.2017. 21:00
No 5 EUR

27.janvārī pie mums jaunākā NABA MUSIC/Melo Records izdotā albuma - Latvijas neatkarīgās mūzikas oriģināldziesmu izlases “Janis Rozentāls. Bez vārdiem” atvēršanas svētki.

Jaunākā NABA MUSIC/Melo Records izdotā albuma - Latvijas neatkarīgās mūzikas oriģināldziesmu izlases “Janis Rozentāls. Bez vārdiem” prezentācijas pasākums, kurā piedalīsies muzikālās apvienības "Marta Migla", "Das Sonntags Legion" un Nils Īle ar apvienību "Kanisaifa".

Albumā iekļautas muzikālas versijas par mākslinieka Jaņa Rozentāla daiļradi. Izlasē piedalās dūdu un bungu grupa Auli, perkusionists Nils Īle un grupa Kanisaifa, folkgrupas “Ēnu kaleidoskops” līdera Mārtiņa Linka soloprojekts Vārna, muzikālās apvienības “Tur un tur”, Das Sonntags Legion, Marta Migla, eksperimentāli elektroakustiskais projekts Sound Meccano, kā arī mūziķi Oyaarss, Ingus Baušķenieks, Kashuks un Oskars Jansons.

Radio NABA iecere, veidojot šo instrumentālo skaņdarbu izlasi, bija radoši aptvert un interpretēt mākslinieka Jaņa Rozentāla daiļradi visā tās daudzveidībā, tādējādi simboliski noslēdzot mākslinieka jubilejas gadu ar Latvijas mērogā nebijušu projektu, kurā novērojama divu nozīmīgu mākslas žanru – mūsdienu neatkarīgās mūzikas un par klasiķi dēvējamā Jaņa Rozentāla mākslas – satikšanās.

Izdevniecība NABA MUSIC/Melo Records, kas izveidota 2001. gadā kā viens no radio NABA projektiem, līdz šim izdevusi jau vairāk nekā četrdesmit ierakstus, dažādus albumus, singlus un izlases. Oriģināldziesmu izlases “Janis Rozentāls. Bez vārdiem” izdošanu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds un Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Marta Migla
Das Sonntags Legion
Nils Īle ar apvienību Kanisaifa

Ieejas maksa:
Iepriekšpārdošanā - ticketshop.lv 5.00 EUR, ieejas biļete kopā ar CD - 10.00 EUR, koncerta dienā pie ieejas dārgāk. (Diskus varēs saņemt pie ieejas pirms koncerta).

Komentāri

viedoklis 27.01.2017. 18:51
Šāds albums ir ieguvums - kultūras vērtība.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

20.nov
trešdiena

20 minūtes slavas

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
21.nov
ceturtdiena
22.nov
piektdiena

Mgła (Pl) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
22.nov
piektdiena

Helēna Kozlova

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
22.nov
piektdiena

Ingai Nav Vārdu

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava

FORUMS