PASĀKUMU ARHĪVS

Oktobris, 2018

18.okt
ceturtdiena

Simple Man koncerts klubā Folkkluba Ala

Folkklubs ALA, Peldu iela 19, Rīga
18.okt
ceturtdiena

Heretic's Dream (ITA) + Breaking The Maze

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
17.okt
trešdiena

Pale Crow(RU)koncerts Eiropas tūres ietvaros

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
14.okt
svētdiena

Tears Of Fire (IRAN)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
13.okt
sestdiena

Tears Of Fire (Oriental Funeral Doom, Irāna)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
Biļetes: ticketshop.lv
13.okt
sestdiena

REBEL RIOT + Kärzer (Rus)

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
12.okt
piektdiena

Dispyt * Unborn Generation (Somija, grind, crust)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
Biļetes: ticketshop.lv
12.okt
piektdiena

Nepieradinātā ak69 tūre - Rīga, Rockcafe

Latvijas Pirmā Rokkafejnīca, Mārstaļu iela 2/4
12.okt
piektdiena

Scum Fuck Extravaganza

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
11.okt
ceturtdiena
11.okt
ceturtdiena

Rock Republika

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
10.okt
trešdiena

Event Relentless [FIN] + Hypervert [LV], Everlust [LV]

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
10.okt
trešdiena

Conan (stoner/doom, Anglija)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
Biļetes: ticketshop.lv
6.okt
sestdiena

Huminoita (instrumental progressive rock, Somija)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
6.okt
sestdiena

Numbers (instrumental post-metal/alternative)

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
5.okt
piektdiena

The Weight Of Atlas [Metalcore, UK], Blinded Memory [Latvija]

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
Biļetes: ticketshop.lv
5.okt
piektdiena

Huminoita (FIN)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
3.okt
trešdiena

Perro Suicida//Čile, Antitanax//Čīle + Skaven Vanth

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050

Septembris, 2018

30.sep
svētdiena

Vinila svētdiena

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
29.sep
sestdiena

Oranžās Brīvdienas

Tautas Harmonijas Centrs, Valmiera, L.Laicēna 2a
29.sep
sestdiena
29.sep
sestdiena

Soundarcade

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
Biļetes: ticketshop.lv
29.sep
sestdiena

Nepieradinātā ak69 tūre - Ogre (+Purple Negative)

Studya, Baldones iela 34B, Ogre, Latvia
29.sep
sestdiena

Asylum (EST) koncerts

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
29.sep
sestdiena

Lishnij Udar, Aera, Takmodno

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
29.sep
sestdiena

Fresh Blood 2018 / Pirmā atlases diena

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
28.sep
piektdiena

U13 un Jūdas Graši

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
28.sep
piektdiena

Rīta Stienis//VIPP Basbočka//Tavas Māsas Nāsis

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
28.sep
piektdiena

Dispyt [FIN] + Unborn Generation [FIN]

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
27.sep
ceturtdiena

Nostra // North Bend

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
27.sep
ceturtdiena

Oswaldovi (psych rock, Čehija-Itālija)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
26.sep
trešdiena

20 minūtes slavas

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
24.sep
pirmdiena

Paprika Korps

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
22.sep
sestdiena

Apēdājs

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
22.sep
sestdiena

So Lucid Electric Feel

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
22.sep
sestdiena

LV POST I (Tempus / Nostra / A Farewell To Words)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
Biļetes: ticketshop.lv
21.sep
piektdiena

Marta Migla // Ēnu Kaleidoskops

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
21.sep
piektdiena

Wrathrone (death metal, Somija)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
Biļetes: ticketshop.lv
21.sep
piektdiena

Tavas Māsas Nāsis - Color Maze - Silvia

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
21.sep
piektdiena

Plenērs "Bezmiegs" prezentācija & Kid Fiction (AU)

Studya, Baldones iela 34B, Ogre, Latvia
21.sep
piektdiena

In The End

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
20.sep
ceturtdiena

Merry Go Round

Nemiers, Rīga, Aristīda Briāna iela 9A
20.sep
ceturtdiena

Coraxo [FIN], Draugnim [FIN] + Deodium [LV]

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
20.sep
ceturtdiena

The Creek // Autentika

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga
19.sep
trešdiena

Fireproven (FIN) + SixPrits, Theatrum

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
19.sep
trešdiena

Wrathrone [FIN], Deceitome [EST], Terror Activator [LV]

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
19.sep
trešdiena

Das Sonntags Legion

NOASS, AB dambis 2, Rīga
14.sep
piektdiena

Amaunet live at Café Leningrad

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
13.sep
ceturtdiena

Rosetta

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
Biļetes: ticketshop.lv
13.sep
ceturtdiena

Ploho (RU) + Plenērs

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga

JAUNUMI

PASĀKUMI

18.okt
piektdiena

Chester: Voice Of A Generation

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
18.okt
piektdiena

ILY Rec 10 - Laika Suns + Kabloonak (LT)

K.K. fon Stricka villa, Aristida Briāna iela 9
18.okt
piektdiena

Zārka Nagla 2.0 @Ādmiņu 4

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
18.okt
piektdiena

APēdājs

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
18.okt
piektdiena

Marianas Rest (FIN)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga

FORUMS