PASĀKUMI

6.apr
sestdiena

The Coco'nuts

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
06.04.2019. 20:00
3 EUR

- Koko-kas?
- Viņiem visas dziesmas vienādas un baigi garas.
- Es neklausos džezu, man no tā sāp galva.
- Izklausās pēc šampūna.

Šie varētu būt vidējie iespaidi par The Coco'nuts ārpus galvaspilsētas burbuļa, jo mēs neesam parādījušies ne žurnālos ar sieviešu vārdiem, ne šlāgeraptaujās vai šovos. Sapratām, ka ir pienācis laiks doties ceļā un izstāstīt savu stāstu. Stāstu par nepadošanos, nepiemērotiem formātiem, improvizāciju un muzicēšanu ārpus rāmjiem. The Coco’nuts dodas tūrē uz 5 skaistpilsētām - Ventspili, Valmieru, Liepāju, Rīgu (paciemosimies arī mājās) un Jelgavu!

Šīs sen lolotās Latvijas minitūres ietvaros, ielūdzam Jelgavas mājiniekus un tās viesus uz mūsu koncertu Melno Cepurīšu Balerija! Būs muzikāls rasols, gan jaunās, gan vecās oriģinālrepertuāra dziesmas, kā arī, protams, improvizācija un citi pārsteigumi. Tiekamies!

░░░░░░░░░░░░

Ar The Coco'nuts ir kā ar muzikālām džeza bitēm, jo katra uzstāšanās reize ir citādāka, bet pāris lietas ir nemainīgas — improvizācija, daudzbalsība, daudzinstrumentība un nepieradinātība.
The Coco'nuts ir alternatīvā džeza, indī un fanka grupa, kas sacer un izpilda mūziku, ko nevar ielikt rāmjos (un populārajās radio stacijās). Grupas sastāvā muzicē septiņi mūziķi — galvenā vokāliste Marija Broča, bekvokāliste Monta Kurme, bekvokāliste un tautiņinstrumentāliste Inese Bērziņa, ģitārists un vokālists Pēteris Narubins, saksofonists Benny (Benijs) Zeltkalis, bundzinieks Artūrs Strautmanis un kontrabasists Toms Valmiers.

Tūres un šī koncerta mākslas darba autors ir Aigars Opincāns.


Durvis: 19 00
Koncerts: 20 00

Biļetes pie ieejas 3 EUR.

Komentāri

Gandrīz padomāju ka būs Señor Coconut.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

22.mai
trešdiena

20 minūtes slavas

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
22.mai
trešdiena

Inokentijs Mārpls

NOASS, AB dambis 2, Rīga
24.mai
piektdiena

Sound Religion

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
24.mai
piektdiena

Rattus [FIN] + Hot Kommunist [EST]

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
24.mai
piektdiena

SPIRAL SKIES (psychedelic rock/doom, Zviedrija)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava

FORUMS