PASĀKUMU ARHĪVS

Maijs, 2016

13.mai
piektdiena

Kluba "Melnā Piektdiena" 10 gadu jubilejas lielkoncerts

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
10.mai
otrdiena

Stūrī Zēvele, Bērnības milicija

Kaņepes Kultūras Centrs, Skolas iela 15, Rīga
8.mai
svētdiena

PND Cover Band

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
8.mai
svētdiena

LACERATED AND CARBONIZED (Brazīlija - death), SLAUGHTERED LAMBS, NYCTICORAX, UNAVED

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
7.mai
sestdiena

Latvijas punk/hc#7 raudzības

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
6.mai
piektdiena

OGHRE

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
6.mai
piektdiena

KLANG! Grupu konkurss: PUSFINĀLS

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
4.mai
trešdiena

Koala Kamaji, Jaunt, Chomsky Chess Club

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
2.mai
pirmdiena

BLAZE BAYLEY, STAGE OF REALITY

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
1.mai
svētdiena

Doom Metal Koncerts

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija

Aprīlis, 2016

30.apr
sestdiena

Salt Wound + Les Attitudes Spectrales

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
30.apr
sestdiena

Rīgas Modes

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
30.apr
sestdiena

Wolfredt (Igaunija), The Black Pockets, Cotton Island

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
29.apr
piektdiena

PIENVEDĒJA PIEDZĪVOJUMI, CELLAR CAT

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
27.apr
trešdiena

Pigpride (HU) / Oytö / Batra

Fukušima, Rīga, Matrožu iela 9
26.apr
otrdiena

INCANTATION (ASV)

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
23.apr
sestdiena

The Underwhelmed (Zviedrija)

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
23.apr
sestdiena

Lost Harbours un Waterflower

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
23.apr
sestdiena

CANNIBAL CORPSE (USA) / KRISIUN (BRA) / HIDEOUS DIVINITY

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
22.apr
piektdiena

SunSuns

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
22.apr
piektdiena

LAIKA SUNS, NĒ + DJ z:le

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
22.apr
piektdiena

Wacken Metal Battle Latvia 2016 1. pusfināls

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
21.apr
ceturtdiena

Re-Drum (drone / electroacoustic, Krievija)

Chomsky, Lāčplēša iela 68
20.apr
trešdiena

ZERO TALENT (Francija - ska/punk), FREELANCERS, BEWOND THE BORDERS

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
17.apr
svētdiena

David Blair

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
17.apr
svētdiena
16.apr
sestdiena

Gené Kruppa

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
16.apr
sestdiena

"Zobens un Lemess" ieskandināšana - seno Baltu karavīru turnīrs

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
15.apr
piektdiena

JĀNIS BUKUMS, APĒDĀJS + DJ Muzadrive

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
12.apr
otrdiena

DEATH DTA Melnajā Piektdienā

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
9.apr
sestdiena

Baložu Pilni Pagalmi

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
9.apr
sestdiena

ROT IN SMILE #5 grind mini fest

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
9.apr
sestdiena

Jelgava 94 - teātra aizrāde pēc J. Joņeva romāna motīviem

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
8.apr
piektdiena

SANCTIMONY - jaunā albuma "UNHOLY FIVE" prezentācijas koncerts!

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
7.apr
ceturtdiena

SKW un V-ANGER koncerts

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
2.apr
sestdiena

NABAKLAB 6 GADU JUBILEJA:

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
1.apr
piektdiena

TANEL PADAR BLUES BAND

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija

Marts, 2016

31.mar
ceturtdiena

Duo Vakars: HIPSTOKRĀTIJA, TEHNIKUMS, LARA SNOW (Izraēla - indie/electro)

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
31.mar
ceturtdiena

NILE (USA) / Melechesh / Embryo + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
30.mar
trešdiena

Siensliens

Hāgenskalna Komūna, Rīga, Nometņu iela 49
26.mar
sestdiena

Haralds Sīmanis

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
26.mar
sestdiena

SOUND RELIGION FEST '16

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
25.mar
piektdiena

DJ Grautinsh (punk/rock/metal)

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
25.mar
piektdiena

Soulspirya

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
25.mar
piektdiena
25.mar
piektdiena

One Morning Left, Atlas, Saints Be Warned, Stagnant Project

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
24.mar
ceturtdiena

YUKON BLONDE

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
22.mar
otrdiena

WLVS + NEKAD

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
19.mar
sestdiena

Tehnikums

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
19.mar
sestdiena

CHOMSKY CHESS CLUB

Nemiers, Rīga, Aristīda Briāna iela 9A

JAUNUMI

PASĀKUMI

12.dec
ceturtdiena

Eluveitie, Lacuna Coil, Infected Rain

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
12.dec
ceturtdiena

Mortons

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga
13.dec
piektdiena

Piektdiena, '13.

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
13.dec
piektdiena

Tesa un Židrūns

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
13.dec
piektdiena

Pūķa Gars

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia

FORUMS