PASĀKUMU ARHĪVS

Maijs, 2016

4.mai
trešdiena

Koala Kamaji, Jaunt, Chomsky Chess Club

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
2.mai
pirmdiena

BLAZE BAYLEY, STAGE OF REALITY

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
1.mai
svētdiena

Doom Metal Koncerts

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija

Aprīlis, 2016

30.apr
sestdiena

Salt Wound + Les Attitudes Spectrales

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
30.apr
sestdiena

Rīgas Modes

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
30.apr
sestdiena

Wolfredt (Igaunija), The Black Pockets, Cotton Island

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
29.apr
piektdiena

PIENVEDĒJA PIEDZĪVOJUMI, CELLAR CAT

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
27.apr
trešdiena

Pigpride (HU) / Oytö / Batra

Fukušima, Rīga, Matrožu iela 9
26.apr
otrdiena

INCANTATION (ASV)

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
23.apr
sestdiena

The Underwhelmed (Zviedrija)

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
23.apr
sestdiena

Lost Harbours un Waterflower

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
23.apr
sestdiena

CANNIBAL CORPSE (USA) / KRISIUN (BRA) / HIDEOUS DIVINITY

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
22.apr
piektdiena

SunSuns

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
22.apr
piektdiena

LAIKA SUNS, NĒ + DJ z:le

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
22.apr
piektdiena

Wacken Metal Battle Latvia 2016 1. pusfināls

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
21.apr
ceturtdiena

Re-Drum (drone / electroacoustic, Krievija)

Chomsky, Lāčplēša iela 68
20.apr
trešdiena

ZERO TALENT (Francija - ska/punk), FREELANCERS, BEWOND THE BORDERS

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
17.apr
svētdiena

David Blair

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
17.apr
svētdiena
16.apr
sestdiena

Gené Kruppa

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
16.apr
sestdiena

"Zobens un Lemess" ieskandināšana - seno Baltu karavīru turnīrs

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
15.apr
piektdiena

JĀNIS BUKUMS, APĒDĀJS + DJ Muzadrive

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
12.apr
otrdiena

DEATH DTA Melnajā Piektdienā

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
9.apr
sestdiena

Baložu Pilni Pagalmi

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
9.apr
sestdiena

ROT IN SMILE #5 grind mini fest

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
9.apr
sestdiena

Jelgava 94 - teātra aizrāde pēc J. Joņeva romāna motīviem

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
8.apr
piektdiena

SANCTIMONY - jaunā albuma "UNHOLY FIVE" prezentācijas koncerts!

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
7.apr
ceturtdiena

SKW un V-ANGER koncerts

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
2.apr
sestdiena

NABAKLAB 6 GADU JUBILEJA:

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
1.apr
piektdiena

TANEL PADAR BLUES BAND

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija

Marts, 2016

31.mar
ceturtdiena

Duo Vakars: HIPSTOKRĀTIJA, TEHNIKUMS, LARA SNOW (Izraēla - indie/electro)

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
31.mar
ceturtdiena

NILE (USA) / Melechesh / Embryo + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
30.mar
trešdiena

Siensliens

Hāgenskalna Komūna, Rīga, Nometņu iela 49
26.mar
sestdiena

Haralds Sīmanis

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
26.mar
sestdiena

SOUND RELIGION FEST '16

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
25.mar
piektdiena

DJ Grautinsh (punk/rock/metal)

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
25.mar
piektdiena

Soulspirya

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
25.mar
piektdiena
25.mar
piektdiena

One Morning Left, Atlas, Saints Be Warned, Stagnant Project

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
24.mar
ceturtdiena

YUKON BLONDE

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
22.mar
otrdiena

WLVS + NEKAD

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
19.mar
sestdiena

Tehnikums

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
19.mar
sestdiena

CHOMSKY CHESS CLUB

Nemiers, Rīga, Aristīda Briāna iela 9A
19.mar
sestdiena

Duo KACIDABI

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
18.mar
piektdiena

Parára un NĒ

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
18.mar
piektdiena

PARÁRA + NĒ

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
16.mar
trešdiena

Izlases "Pretējības" atklāšana

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
15.mar
otrdiena

NYOS (math rock / post-hardcore, Somija), Salt Wound, Tempus

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
12.mar
sestdiena

Līdz Pēdējam, ILLA

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
12.mar
sestdiena

THE SPACE LADY, ERIC IAN, STARMETIS

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija

JAUNUMI

PASĀKUMI

19.jūn
trešdiena

N0tinghila

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
20.jūn
ceturtdiena

Rash Decision (UK) / Johny & The Burnouts

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
21.jūn
piektdiena

Symbolic vasaras saulgriežos

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
26.jūn
trešdiena

Dragons/Doyle

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
27.jūn
ceturtdiena

SABER TIGER (サーベル・タイガーJapāna, heavy metal)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava

FORUMS