PASĀKUMU ARHĪVS

Marts, 2016

12.mar
sestdiena

CATALEPSIA + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
11.mar
piektdiena

7 Dēli @ Cafe Leningrad

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
11.mar
piektdiena

Sidechain Retreat, Dirty Lane, Unaved, Iron Wings + special guest

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
10.mar
ceturtdiena

Jozef van Wissem (avant-garde / contemporary classical, Nīderlande), Howling Owl

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
8.mar
otrdiena

Lai dzīvo 8. marts!

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
7.mar
pirmdiena

THE EYE OF TIME + TESA

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
5.mar
sestdiena

The Coco'nuts

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
5.mar
sestdiena

ROTTEN SMILE piedāvā: crust / sludge vakars

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
4.mar
piektdiena

CACOPHONICS, FREELANCERS

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
3.mar
ceturtdiena

KALEVALA (Krievija). Folk/metal programma

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
2.mar
trešdiena

KALEVALA (Krievija) / Akustiska programma

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija

Februāris, 2016

28.feb
svētdiena

Nargaroth

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
27.feb
sestdiena

2Tie (ska, regejs) // Rīga, LV

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
27.feb
sestdiena

EVENT RELENTLESS, CONDESCENSION, INCARCERATE DIVINITY

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
27.feb
sestdiena

Efa Supertramp

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
26.feb
piektdiena

DREAM OF BASEMENT Vol.2 vakars

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
26.feb
piektdiena

White Rock

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
26.feb
piektdiena

VARANG NORD + SAINTORMENT dubult prezentācijas koncerts

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
25.feb
ceturtdiena

GREGORY BOYD BAND, WAKE UP!

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
23.feb
otrdiena

BALTHAZAR (Beļģija - indie)

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
20.feb
sestdiena

InnerFade Fest. 9 Year Anniversary

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
19.feb
piektdiena

Saintorment // Dirty Lane // Unaved

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
19.feb
piektdiena

Inokentijs Mārpls

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
19.feb
piektdiena

Refusal [FIN], Chaosact, Kapakmens, Velnezers

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
18.feb
ceturtdiena

Andrey Senkevich (indie, acoustic, rock) // Minsk, Belarus

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
17.feb
trešdiena

Festivāls "ZIEMAS ZĀLES"

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
14.feb
svētdiena

Hateful Monday (skatepunk) // Geneva, Switzerland

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
14.feb
svētdiena

HARALDS SĪMANIS, KĀRLIS KAZĀKS

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
13.feb
sestdiena

Cafe Leningrad Balagāns

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
13.feb
sestdiena

Rokmūzikas Vakars klubā Nabaklab

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
12.feb
piektdiena

Izlases "Pretējības" prezentācija

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
12.feb
piektdiena

Alternative.lv Gada balvu pasniegšanas ceremonija

Pūce, Klubs Naktī, Rīga, Peldu ielā 26/28
11.feb
ceturtdiena

MIONIA, B OPTIMIST

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
11.feb
ceturtdiena

Be Reet

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
10.feb
trešdiena

STONED JESUS (Ukraina - stoner/psychedelic), SO LUCID ELECTRIC FEEL

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
7.feb
svētdiena

SAJJRA (Peru/Nīderlande - avantgarde/experimental), MUOZIK (Polija - avantgarde/improvisation)

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
6.feb
sestdiena

Alternative.lv Gada balvas pretendentu izziņošana

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
6.feb
sestdiena

Young & The Oak People - albuma ''Gaišs'' prezentācijas koncerts

Ģertrūdes ielas teātris, Ģertrūdes iela 101a, Rīga
5.feb
piektdiena

7 dēli (mūzika viegli iereibušiem cilvēkiem) // Rīga, LV

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
5.feb
piektdiena

ROT IN SMILE #4

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
4.feb
ceturtdiena

Izstādes "Pazīšanās zīmes" atklāšana

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija

Janvāris, 2016

31.jan
svētdiena

Crust/punk/metal vakars: OYTÖ, STD, M/E

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
30.jan
sestdiena

Harta krogā Aptieka

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
30.jan
sestdiena
29.jan
piektdiena

Oytö, Side Of Pain, InA

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
29.jan
piektdiena

LINGA, BLOODY HEELS + DJ Strobenieks (FRONT)

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
26.jan
otrdiena

Three Days Grace

Palladium, Marijas iela 21, Rīga
23.jan
sestdiena

Bērnības Milicija krogā Aptieka

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
23.jan
sestdiena

Akustiskā roka vakars

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
22.jan
piektdiena

HOLY LAMB albuma "Gyrosophy" prezentācija + DJ Erranopetluss

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija

JAUNUMI

PASĀKUMI

19.jūn
trešdiena

N0tinghila

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
20.jūn
ceturtdiena

Rash Decision (UK) / Johny & The Burnouts

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
21.jūn
piektdiena

Symbolic vasaras saulgriežos

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
26.jūn
trešdiena

Dragons/Doyle

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
27.jūn
ceturtdiena

SABER TIGER (サーベル・タイガーJapāna, heavy metal)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava

FORUMS