PASĀKUMU ARHĪVS

Jūnijs, 2019

15.jūn
sestdiena

Carry The Weight + Viimeinen Virhe (FIN, Hc/punk)

Tautas Harmonijas Centrs, Valmiera, L.Laicēna 2a
15.jūn
sestdiena

Metal United World Wide

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
14.jūn
piektdiena

TEMPUS - NOSTRA at Depo

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
14.jūn
piektdiena

Advanced Blue // Avots

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
14.jūn
piektdiena

Inokentijs Mārpls

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
13.jūn
ceturtdiena

Carry The Weight (Hardcore,Somija)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
13.jūn
ceturtdiena
12.jūn
trešdiena

Stūrī Zēvele

NOASS, AB dambis 2, Rīga
10.jūn
pirmdiena

Ssmmuut, Traashboo, I Am The Main Character

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
8.jūn
sestdiena

Octopoulpe [KR /mathcore] un Eke Buba [HR /garage punk]

Tallinas Pagalms, Tallinas iela 10-19
8.jūn
sestdiena

All Day Long un Zaķis

Tautas Harmonijas Centrs, Valmiera, L.Laicēna 2a
8.jūn
sestdiena

Bob Malmström (Fin) + Rebel Riot

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
7.jūn
piektdiena

Bfnl + Grupa Jānis

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
7.jūn
piektdiena

Slepenais koncerts

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
7.jūn
piektdiena

grupa SUTAS DAMPIS

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
7.jūn
piektdiena

PĒC 6 KARIEM

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
7.jūn
piektdiena

Zobens un Lemess 2019

Bauskas pilskalna parka estrāde, Pilskalna iela, Bauska, Bauskas nov.
Biļetes: ticketshop.lv
6.jūn
ceturtdiena

Full Of Dust

Lokal House, Rīga, Skolas iela 35
6.jūn
ceturtdiena

So Lucid Electric Feel + Low Buzz

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga
6.jūn
ceturtdiena

Jūdas Graši

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
6.jūn
ceturtdiena

DADA!

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
6.jūn
ceturtdiena

All Day Long + Ferris Wheel [BEL]

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
1.jūn
sestdiena

Wacken Metal Battle Latvia 2019 fināls

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
1.jūn
sestdiena

Koncerts "Naktsmaiņa Lauķenē" Nr.4

Lauķene, Tirgoņu iela 1, Cēsis

Maijs, 2019

31.mai
piektdiena

Zig Zag

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
31.mai
piektdiena

Velns Viņu Zin + careless afterlife

Tautas Harmonijas Centrs, Valmiera, L.Laicēna 2a
31.mai
piektdiena

Zig Zag

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
31.mai
piektdiena

MYSTERIA MORTIS

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
30.mai
ceturtdiena

B Optimist // The BIG Deal

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
30.mai
ceturtdiena

MONGOL (folk metal, Kanāda)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
29.mai
trešdiena

Baložu Pilni Pagalmi & Madara Gruntmane

NOASS, AB dambis 2, Rīga
29.mai
trešdiena

ELDER (psychedelic/progressive/stoner, ASV)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
26.mai
svētdiena

Vinila svētdiena

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
25.mai
sestdiena

Spiral Skies (psihedēliskais stoner roks)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
25.mai
sestdiena

Apēdājs (alternative metal)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
25.mai
sestdiena

No More Silence (alternative rock)

Tautas Harmonijas Centrs, Valmiera, L.Laicēna 2a
25.mai
sestdiena

Flynotes [RU] + Weird Tales [POL]

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
25.mai
sestdiena

Rock & May

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
25.mai
sestdiena

Nemiera Festivāls 2019

Nemiers, Rīga, Aristīda Briāna iela 9A
24.mai
piektdiena

SPIRAL SKIES (psychedelic rock/doom, Zviedrija)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
24.mai
piektdiena

Rattus [FIN] + Hot Kommunist [EST]

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
24.mai
piektdiena

Sound Religion

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
22.mai
trešdiena

Inokentijs Mārpls

NOASS, AB dambis 2, Rīga
22.mai
trešdiena

20 minūtes slavas

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
18.mai
sestdiena

Legendary flower punk (RU)

Lokal House, Rīga, Skolas iela 35
18.mai
sestdiena

The Black Pockets - Autentika

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga
18.mai
sestdiena

Nostra + A Farewell To Words | Dubultkoncerts Nemierā

Nemiers, Rīga, Aristīda Briāna iela 9A
18.mai
sestdiena

Madred [fin] + Rebel Riot

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
18.mai
sestdiena

Quartet of Five un Rubīna Kubs // Melno Cepurīšu Balerija

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
18.mai
sestdiena

IMANTS DAKSIS Pārdaugavas svētkos

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia

JAUNUMI

PASĀKUMI

19.jūn
trešdiena

N0tinghila

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
20.jūn
ceturtdiena

Rash Decision (UK) / Johny & The Burnouts

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
21.jūn
piektdiena

Symbolic vasaras saulgriežos

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
26.jūn
trešdiena

Dragons/Doyle

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
27.jūn
ceturtdiena

SABER TIGER (サーベル・タイガーJapāna, heavy metal)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava

FORUMS