FORUMS

Meklēju grupas dalībniekus

Edgars 08.06.2018. 17:14
Esmu vokāls (tehniski) bez muzīkālas teorijas pieredzes, kā arī bez pieredzes grupā. Entuziasma vadīts velētos atrast kādu grupējumu kur pamēģināt piedziedāt, kaut vai tikai mēģos or smth. Interesē prog, experimental, post un līdzīga tipa metāla/alternative žanri. Tel. - 22468354
Jānis 09.04.2018. 09:17
Sveiki! Meklēju domubiedrus grupas izveidei. Pats galvenokārt spēlēju bass ģitāru un dziedu, bet ir skaņdarbi, kuros spēlēju taustiņus vai ģitāru. Iedvesmojos no ārtroka, indie roka, indie pop, post panka u.c. Varētu tā teikt, ka mana mūzika apvieno elementus no šiem žanriem. Galvenokārt meklēju bundzinieku, ģitāristu un tautiņnieku, bet nav iebildumu un pat es būtu ļoti priecīgs atrast cilvēku, kas spēlē vijoli un arī cilvēku, kas spēlē flautu. Interesentus lūdzu sazināties pa tālruni 25530121
Bruno Maizitis 22.06.2017. 17:49
nr 25510108
Bruno Maizitis 22.06.2017. 17:49
sveike esmu bassists
Dāvis 30.09.2014. 16:19
Tā centos rakstot sludinājumu, ka nepievienoju e-pastu - dsuneps@gmail.com
Dāvis 30.09.2014. 16:18
Vokāls un ritma ģitāra (divi vienā) meklē:
solo ģitāristu un bekvokālu (divi vienā);
basu un bekvokālu (divi vienā);
bundzinieku;
amerikāņu alternatīvā roka kovergrupai. Interesentus sūtīt man e-pastu ar visu informāciju, kuru tu uzskati par noderīgu.
Dāvis
P. S. 21+

Pievieno komentāru

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

20.jūn
trešdiena

Velns Viņu Zin

NOASS, AB dambis 2, Rīga
21.jūn
ceturtdiena

Saulgrieži ar Oceanpath

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga
21.jūn
ceturtdiena