FORUMS

Meklēju grupas dalībniekus

Lauris 03.07.2018. 18:52
20 gadus vecs "vokālists/dziesmu tekstu autors" no Rīgas/Cēsu rajona (vairāk uz extreme sliecoties - screamings, groulings...), meklē mūziķus (vēlams ~15~26 gadus vecus):
ģitāristu,
basģitāristu,
bundzinieku,
Būtu vēlams atsaukties tādiem ar interesi metal žanrā un tā subžanros, kā piem. "Iedvesmas avots"- daļa no grupām, kuras ikdienā klausos: (Gojira, Sepultura, Jinjer, Korn, Death, Slipknot, Opeth, Bloodbath, Cryptopsy, Nails, Dio, BlackSabbath, Havok, Candlemass, Slayer, Pantera, Meshuggah, Dream Theater, Tool, etc.)
Pats neesmu profesionālis(nodarbojies ar mūziku, ka iztikas avotu), bet mūzika, jo īpaši metāls, jau kopš agras bērnības ir kļuvusi par neatņemamu manas dzīves sastāvdaļu, un esmu noskaņots turpināt uzlabot savas prasmes, lai varētu ar mūziku nodarboties vairāk kā hobiju.
Varētu salasīties un tad uztaisīt kopīgu mēģinājumu, pamēģināt kopīgu cover kādai dziesmai, redzēt kas, kuram patīk, cik, kurš prot.
Nedaudz tālākā nākotnē, ja atradīsies cilvēki ar līdzīgu mērķi, vēlētos izveidot Progressive/Groove/Death/... metāla grupu, kurā būtu pa drusciņai no dažādiem subžanriem, pamēģināt izdot oriģinālu materiālu.
Idejas, jau šobrīd ir vairākas, bet vispirms vajadzīgi apņēmīgi cilvēki, kas nebaidās veltīt savu laiku šādam pasākumam.
Tel.(ja nevar sazvanīt vari rakstīt whatsapp, agrāk vai vēlāk iechekosu): 27847076
Edgars 08.06.2018. 17:14
Esmu vokāls (tehniski) bez muzīkālas teorijas pieredzes, kā arī bez pieredzes grupā. Entuziasma vadīts velētos atrast kādu grupējumu kur pamēģināt piedziedāt, kaut vai tikai mēģos or smth. Interesē prog, experimental, post un līdzīga tipa metāla/alternative žanri. Tel. - 22468354
Jānis 09.04.2018. 09:17
Sveiki! Meklēju domubiedrus grupas izveidei. Pats galvenokārt spēlēju bass ģitāru un dziedu, bet ir skaņdarbi, kuros spēlēju taustiņus vai ģitāru. Iedvesmojos no ārtroka, indie roka, indie pop, post panka u.c. Varētu tā teikt, ka mana mūzika apvieno elementus no šiem žanriem. Galvenokārt meklēju bundzinieku, ģitāristu un tautiņnieku, bet nav iebildumu un pat es būtu ļoti priecīgs atrast cilvēku, kas spēlē vijoli un arī cilvēku, kas spēlē flautu. Interesentus lūdzu sazināties pa tālruni 25530121
Bruno Maizitis 22.06.2017. 17:49
nr 25510108
Bruno Maizitis 22.06.2017. 17:49
sveike esmu bassists
Dāvis 30.09.2014. 16:19
Tā centos rakstot sludinājumu, ka nepievienoju e-pastu - dsuneps@gmail.com
Dāvis 30.09.2014. 16:18
Vokāls un ritma ģitāra (divi vienā) meklē:
solo ģitāristu un bekvokālu (divi vienā);
basu un bekvokālu (divi vienā);
bundzinieku;
amerikāņu alternatīvā roka kovergrupai. Interesentus sūtīt man e-pastu ar visu informāciju, kuru tu uzskati par noderīgu.
Dāvis
P. S. 21+

Pievieno komentāru

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

21.okt
svētdiena

White Highway [PL] + Reality Gap [LV], Nekkid [LV]

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
22.okt
pirmdiena

Mad Meg(ASV) koncerts

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
22.okt
pirmdiena