PASĀKUMU ARHĪVS

Maijs, 2013

6.mai
pirmdiena

Nephalokia (FRA) / Atlantis Chronicles (FRA) / HELID (LV)

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
5.mai
svētdiena

BLOODY HEELS "EP" prezentācija & draugi!

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
4.mai
sestdiena

CLINICA 63 (rus - ska/punk)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
4.mai
sestdiena

Toscrew, Nigromantia

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
4.mai
sestdiena

Indygo

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
4.mai
sestdiena

2nd SEASON (RUS) + GALAXY BOSONS, MADFISH

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
3.mai
piektdiena
3.mai
piektdiena

Triceratops (progressive metal/FRA)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
3.mai
piektdiena

7DĒLI

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
3.mai
piektdiena

7DĒLI / DUST DEVIL DRIVE

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
2.mai
ceturtdiena

CLARKKENT

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
2.mai
ceturtdiena

CLEANING WOMEN (Somija)

Ģertrūdes ielas teātris, Ģertrūdes iela 101a, Rīga
2.mai
ceturtdiena

ROCK'n'GIRLS (St. Petersburg) / TAIZELS / SLAVA SLUSNIY

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
2.mai
ceturtdiena

COLT / TAIZELS / SLAVA SLUSNIY

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
1.mai
trešdiena

Lacrima, Wrathrone

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava

Aprīlis, 2013

30.apr
otrdiena

VALPURĢU Nakts KARNEVĀLS

Latvijas Pirmā Rokkafejnīca, Mārstaļu iela 2/4
27.apr
sestdiena

THE RIOT GANG (rus – ska/punk)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
27.apr
sestdiena

Underwell (post hardcore/ITA)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
27.apr
sestdiena
27.apr
sestdiena

Symbolic

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
27.apr
sestdiena

AUDIENCE KILLERS tūres noslēguma koncerts

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
26.apr
piektdiena

Ādamsu Famīlija

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
24.apr
trešdiena

Botfly & Holzkopf Duo (Kanāda)

Chomsky, Lāčplēša iela 68
23.apr
otrdiena

OVERKILL + SURVIVE (Japan) + Sacramental

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
22.apr
pirmdiena

MESHUGGAH + DECAPITATED (pl) + Support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
20.apr
sestdiena

YELLOW BRICK ROAD (bel - rock), ADAM'S FAMILY

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
20.apr
sestdiena

Dyst, Void Of Sense

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
20.apr
sestdiena

aPēdājs

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
20.apr
sestdiena

Talbot (EST)

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
19.apr
piektdiena

WILLOW FARM

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
19.apr
piektdiena

Simon Kempston (acustic blues rock/UK)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
19.apr
piektdiena

Martas Asinis

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
19.apr
piektdiena

Indygo

PMK, Namiķi, Lutriņu pag., Saldus novads
19.apr
piektdiena

S&T Syndicate

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
18.apr
ceturtdiena

Talbot (doom,post metal/EST)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
18.apr
ceturtdiena

BONDAGE FAIRIES (SWE)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
18.apr
ceturtdiena

Römisch Drei (DE – rock ska)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
18.apr
ceturtdiena

CIRCLEPIT SHOWS piedāvā

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
17.apr
trešdiena

KLOGR (alternative metal/ITA), TIMECUT(alternative rock/ITA)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
13.apr
sestdiena

Indygo albuma prezentācija

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47
13.apr
sestdiena

Mesa (instrumental rock)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
13.apr
sestdiena

SIA RADIKAL 5 GADSKĀRTAS SVINĪBAS

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
13.apr
sestdiena

Bērnības Milicija

Chomsky, Lāčplēša iela 68
13.apr
sestdiena

Mr. Peter Hayden (Somija)

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
12.apr
piektdiena

BĒRNĪBAS MILICIJA + SERDCEDER (RUS)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
12.apr
piektdiena

RŪSA albuma prezentācija

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
12.apr
piektdiena

Indygo

Chill-Inn, Rīgas ielā 10, Valmiera
11.apr
ceturtdiena

KHROMA (FIN - postrock/metal)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
11.apr
ceturtdiena

Solo izpildītājs Revo

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
10.apr
trešdiena

Sun Araw (ASV)

KAFĒRĪGA [Valmiera], Rīgas iela 37, Valmiera

JAUNUMI

PASĀKUMI

18.okt
piektdiena

Chester: Voice Of A Generation

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
18.okt
piektdiena

ILY Rec 10 - Laika Suns + Kabloonak (LT)

K.K. fon Stricka villa, Aristida Briāna iela 9
18.okt
piektdiena

Zārka Nagla 2.0 @Ādmiņu 4

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
18.okt
piektdiena

APēdājs

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
18.okt
piektdiena

Marianas Rest (FIN)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga

FORUMS