PASĀKUMU ARHĪVS

Maijs, 2019

18.mai
sestdiena

RŪSA kroga "Zobens un lemess" pagalmā

Zobens un Lemess / Tavern, Aristida Briāna iela 10 Riga, Latvia
17.mai
piektdiena

CanZone un Mark In Red

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
17.mai
piektdiena

Strapon + Cyan Red

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
17.mai
piektdiena

Apēdājs (alternative rock/metal)

Tautas Harmonijas Centrs, Valmiera, L.Laicēna 2a
17.mai
piektdiena

Blankenberge [RU] + Life on Venus [RU]

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
17.mai
piektdiena

Valters Big Band (soundscape / drone / instrumental)

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
17.mai
piektdiena

Indygo albuma "The Result Of Everything" atklāšanas svētki.

Spīķeri - radošais kvartāls, Maskavas iela 6 Riga
17.mai
piektdiena

Sonntags Legion / eschatos. / Pamirt

Ziemeļblāzma, Ziemeļblāzmas iela 36, Riga
17.mai
piektdiena

Heaven Grey atgriešanās koncerts

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
16.mai
ceturtdiena

HARTA un Have No Heroes Autentikā

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga
15.mai
trešdiena

SUMA (stoner doom, Zviedrija)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
11.mai
sestdiena

Nemiera Blice 2019 - Final Round 2

Nemiers, Rīga, Aristīda Briāna iela 9A
11.mai
sestdiena

Blind Shapes koncerts

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
11.mai
sestdiena

Rons / Kas Tev Par Daļu / Black Bird

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
10.mai
piektdiena

Dekonstruktor [RU] // Thy Grave [RU] // The Vale. [LV]

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
10.mai
piektdiena

DODO un Čaplins vienā vakarā

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
9.mai
ceturtdiena

Khroma, Medeia & DJ Oculus Noise, Republika, Riga

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
5.mai
svētdiena

Jāņa Ruņģa Klātbūtne (indie rock)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
4.mai
sestdiena

AlisP koncerts bārā Republika

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
3.mai
piektdiena

Double Faced Eels

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
3.mai
piektdiena

Twin Peaks motīvos balstīts tematiskais vakars

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
3.mai
piektdiena

Latviešu blūzroka leģenda - grupa "AlisP"

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
3.mai
piektdiena

03/05 Minifestivāls Jam-Fest 4 (spring)!

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
2.mai
ceturtdiena

Greybeards[SWE] Silvia [LV] Everyone's Hero [RU]

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
2.mai
ceturtdiena

Avots + Jam Session at Brūklene // TRU FIX KRU HQ

Brūklene shop, Krišjāņa Barona iela 104, Riga, Latvia
1.mai
trešdiena

Süngehel - The Beast Shall Desecrate Tour

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
1.mai
trešdiena

Pirmais maijs Ādmiņu ielā

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
1.mai
trešdiena

Harm Done(Francija) + Līdz Pēdējam

Brūklene shop, Krišjāņa Barona iela 104, Riga, Latvia
1.mai
trešdiena

Aprīlis, 2019

27.apr
sestdiena

I Am A Preacher [BY] + Sv. Bērtuļa Nakts [LV]

Lokal House, Rīga, Skolas iela 35
27.apr
sestdiena

Ashes Collide (RUS) / Mark In Red / Tornhill

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
26.apr
piektdiena

Grupa "Lietotas Mēbeles No Holandes"

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
26.apr
piektdiena

Autism (post rock/metal) +ha:ze

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
23.apr
otrdiena

Tanator (RU) + support

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
22.apr
pirmdiena

Ceremony (USA)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
20.apr
sestdiena

A Farewell To Words Daugavpilī

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
20.apr
sestdiena

4/20 Tallinas Pagalmā

Tallinas Pagalms, Tallinas iela 10-19
20.apr
sestdiena

Omertà un Four Minute Man

Tautas Harmonijas Centrs, Valmiera, L.Laicēna 2a
20.apr
sestdiena

Stoned Jesus (Ua) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
20.apr
sestdiena

Vapahtaja [FI] // U-13 [LV]

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
19.apr
piektdiena
19.apr
piektdiena

Who Are You un U-13

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
18.apr
ceturtdiena

Manzana[FI]/Dorothy Polonium[FI]/Seira[LV]

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
18.apr
ceturtdiena

Astray Valley (Spain) + CYAN RED

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
18.apr
ceturtdiena

A Farewell To Words

Teātra Bārs, Lāčplēša iela 26, Rīga
18.apr
ceturtdiena

Haralds Sīmanis un Inokentijs Mārpls ZL kroga pagalmā

Zobens un Lemess / Tavern, Aristida Briāna iela 10 Riga, Latvia
15.apr
pirmdiena

Bullet For My Valentine

Palladium, Marijas iela 21, Rīga
14.apr
svētdiena

Adaen [RU] + Starified [RU]

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
13.apr
sestdiena

Nemiera Blice 2019 / Round 5

Nemiers, Rīga, Aristīda Briāna iela 9A
13.apr
sestdiena

TOUNS

Lokal House, Rīga, Skolas iela 35

JAUNUMI

PASĀKUMI

19.jūn
trešdiena

N0tinghila

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
20.jūn
ceturtdiena

Rash Decision (UK) / Johny & The Burnouts

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
21.jūn
piektdiena

Symbolic vasaras saulgriežos

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
26.jūn
trešdiena

Dragons/Doyle

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
27.jūn
ceturtdiena

SABER TIGER (サーベル・タイガーJapāna, heavy metal)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava

FORUMS