PASĀKUMU ARHĪVS

Maijs, 2014

17.mai
sestdiena

Rokmūzikas maratons

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
17.mai
sestdiena

Peter Gabriel

Arēna Rīga, Skanstes iela 21, Rīga
16.mai
piektdiena

FINNISH ROCK MARATHON

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
16.mai
piektdiena

PND (LV – punk) – jaunās dziesmas

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
16.mai
piektdiena

MP dzimšanas diena!

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
15.mai
ceturtdiena

THE SEVENTH FLOOR

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
15.mai
ceturtdiena

GRUPU KONKURSS 2014

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
15.mai
ceturtdiena

MY AUTUMN [RUS] BACK IN RIGA 2014

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
15.mai
ceturtdiena

Don Gatto (Ungārija) + Break The Norm

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47
14.mai
trešdiena
10.mai
sestdiena

Anna Kijevā (post hc), Tesa (post rock)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
10.mai
sestdiena

The SixTies (lv – Rockabilly/Rock’n’Roll)

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
10.mai
sestdiena

ORIGO BOYS

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
10.mai
sestdiena

GRUPU KONKURSS 2014

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
10.mai
sestdiena

LABA DABA ieskandināšana

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
10.mai
sestdiena

BLACK NIGHT

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
9.mai
piektdiena

LATVIAN BLUES BAND

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
9.mai
piektdiena

GRUPU KONKURSS 2014

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
9.mai
piektdiena

Alternatīvās izlases ODEKOLONS prezentācija

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
8.mai
ceturtdiena

GRUPU KONKURSS 2014

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
8.mai
ceturtdiena

Rokmūzikas Vakars

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
6.mai
otrdiena

Nine Inch Nails + Cold Cave

Arēna Rīga, Skanstes iela 21, Rīga
3.mai
sestdiena

Smagās mūzikas koncerts NABAKLAB

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
3.mai
sestdiena

GRUPU KONKURSS 2014

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
2.mai
piektdiena

Izlases Odekolons raudzības

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
2.mai
piektdiena

KASTETE 5 gadu pastāvēšana minītūre

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
2.mai
piektdiena

COLT albūma prezentācija + LECHERY (swe)

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
2.mai
piektdiena

GRUPU KONKURSS 2014

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
1.mai
ceturtdiena

GRUPU KONKURSS 2014

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
1.mai
ceturtdiena

Kritiskās Masas pēcballīte

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga

Aprīlis, 2014

30.apr
trešdiena

Valpurģu nakts karnevāls 2014

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
29.apr
otrdiena

Den Arkaiska Rösten

Chomsky, Lāčplēša iela 68
26.apr
sestdiena

Martas Asinis

309. kabinets, Rūjienas iela 3e, Valka
26.apr
sestdiena

GRUPU KONKURSS 2014

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
25.apr
piektdiena

Metal 2 The Masses 3. atlase

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
25.apr
piektdiena

SERPICO (Somija), RUST'N'RAGE (Somija), PRINCESS (Somija), BLOODY HEELS

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
24.apr
ceturtdiena

ZE PIKNIKS band

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
24.apr
ceturtdiena

GRUPU KONKURSS 2014

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
23.apr
trešdiena

SMAGĀ ARTILĒRIJA 4 / HEAVY ARTILLERY 4

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
23.apr
trešdiena

Drom (post-hardcore / post-metal, Čehija) + Līdz Pēdējam (post-hardcore / screamo, Latvija)

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
20.apr
svētdiena
19.apr
sestdiena

Karmafree @MCB

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
19.apr
sestdiena

STACHE (FIN – pop/ rock)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
19.apr
sestdiena

Klusā sestdiena. Eschatos / 9horizon

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
19.apr
sestdiena

GRUPU KONKURSS 2014

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
18.apr
piektdiena

SOUND RELIGION, UN-REAL (Igaunija)

Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga, Latvija
18.apr
piektdiena

GRUPU KONKURSS 2014

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
18.apr
piektdiena

JAUNUMI

PASĀKUMI

18.okt
piektdiena

Chester: Voice Of A Generation

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
18.okt
piektdiena

ILY Rec 10 - Laika Suns + Kabloonak (LT)

K.K. fon Stricka villa, Aristida Briāna iela 9
18.okt
piektdiena

Zārka Nagla 2.0 @Ādmiņu 4

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
18.okt
piektdiena

APēdājs

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
18.okt
piektdiena

Marianas Rest (FIN)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga

FORUMS