PASĀKUMI

23.apr
sestdiena

CANNIBAL CORPSE (USA) / KRISIUN (BRA) / HIDEOUS DIVINITY

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
23.04.2016. 20:00
20 EUR

Klubā "Melnā Piektdiena" 23. aprīlī savas Eiropas tūres ietvaros uzstāsies ASV death metal grupa "Cannibal Corpse".

Koncerts sāksies 20:00, bet ieeja klubā jau no 19:00.

Grupas sastāvā 23. aprīlī koncertā būs Džordžs Corpsegrinder Fišers (vokāls), Aleks Vebsters (bass), Robs Barrets (ģitāra), Pats O'Braiens (ģitāra), Pols Mazurkevičs (bungas)."Cannibal Corpse" koncertā iesildīs grupas "Krisiun"un "Hideous Divinity".

"Cannibal Corpse" dzimusi pašās 80. gadu beigās, un jau 1990. gadā ierakstīja savu pirmo albumu "Eaten Back to Life", ko sākotnēji mūzikas kritika, šausminoties par tekstiem un pussapuvušu līķi uz albuma vāka, vai ar zemi nolīdzināja, bet alternatīvi noskaņotā publika uztvēra ar sajūsmu, ko cenzūras aizliegumi Eiropā tikai un vienīgi pastiprināja.

Jau nākamie albumi "Butchered at Birth" (1991) un "Tomb Of The Mutilated" (1992) pacēla mūziķus kulta grupas statusā. Albumiem sekoja arī pirmie koncerti Eiropā un Krievijā. 1994. gadā iznākusī plate "The Bleeding" guva vēl lielākus panākumus – to pamatoti var uzskatīt par vienu no pārdotākajiem death metal albumiem. Taču šis albums iezīmē arī zināmu lūzuma punktu grupas darbībā. Proti, ieraksta laikā aizsākušās nesaskaņas noveda pie tā, ka, sākot darbu pie nākamā albuma, ar kolēģiem konfliktēja un no grupas aizgāja tās tā brīža līderis Kriss Bārnss. Viņa vietā stājās Džordžs Fišers (pirms tam spēlējis "Monstrosity").

Lielā steigā uz kvalitātes rēķina tika ierakstīts albums "Vile" (1996), tad sekoja gadu ilga koncerttūre, tiek ierakstīts "Gallery of Suicide" (1998), vēl gadu vēlāk – "Bloodthirst". 2000. gadā tiek izdots lielisks koncertierakstu albums "Live Cannibalism", kam seko ne visai veiksmīgie "Gore Obsessed" un "The Wretched Spawn".

Pēc krituma grupas "Cannibal Corpse" darbībā sekoja pacēlums – albums "Kill", kas aizrauj ar jaunu sparu, spēcīgu paātrinājumu un pavisam melniem tekstiem. Tad sekoja vēl divi albumi: Evisceration Plague (2009) un Torture (2012).

2014.gada iznāk jau trīspadsmitais grupas Cannibal Corpse albums - A Skeletal Domain.

 Biļetes uz koncertu nopērkamas vietnē www.ticketshop.lv no 14. janvāra. Biļetes cena, sākot ar  20 €.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

17.jan
piektdiena

Motorama

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
17.jan
piektdiena

Juuk

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
17.jan
piektdiena

Timid Kooky (LT)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
18.jan
sestdiena

The metal event in Republika, Riga

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
18.jan
sestdiena

Jānis Irbe + Stray Orchid

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga

FORUMS