PASĀKUMI

30.okt
piektdiena

RR Band prezentācijas koncerts

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47
30.10.2015. 22:00
Bez maksas

Piektdien, 30. oktobrī, Cēsu “Fonoklubā” helovīna noskaņās tiks aizvadīts grupas “RR Band” prezentācijas koncerts, jaunajai apvienībai, ko veido pieredzes bagāti mūziķi, piedzīvojot pirmo publisko uzstāšanos. 

Grupas “RR Band” sastāvs ir Reinis Reķis (bungas), Aigars Māls (ģitāra), Māris Radziņš (ģitāra), Dainis Kriķis (bass) un Anete Irkle (balss). Visi dalībnieki pieredzi gadu gaitā ir uzkrājuši dažādos projektos un grupās, tāpēc ir sagaidāms, ka “RR Band” priecēs ar kvalitatīvu priekšnesumu, ko veidos pazīstamu dziesmu kaverversijas. 

Pasākuma organizators un grupas bundzinieks Reinis Reķis atzīst, ka pirms kāpšanas uz skatuves ir ieguldīts liels darbs studijā: “Vēlamies, lai pirmajā koncertā viss būtu augstākajā līmenī, tāpēc vairāku mēnešu garumā mēģinājumu telpā cītīgi strādājām pie programmas. Dalībnieku gūtā pieredze, ikdienā spēlējot gan metālu, gan popmūziku, noteikti atspoguļosies “RR Band” skanējumā un stilā.” Tāpat Reķis sola, ka jau drīzumā grupa piedāvās arī pirmās oriģināldziesmas.

Lai pasākumam piešķirtu īpašu helovīna noskaņu, pirmo reizi “Fonoklubā” būs vērojams iluzionista šovs. Voldemārs Weiss centīsies koncerta apmeklētājiem demonstrēt neticamu roku veiklību un pārdabiskā klātesamību. 

Par dejām pirms un pēc priekšnesumiem gādās dīdžejs Reinis Rabenau. 

Klubs durvis vērs jau plkst. 22:00, ieeja - bez maksas. 

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

28.feb
piektdiena

Obscura {De} God Dethroned {Nl} + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
28.feb
piektdiena

Limp Bizkit

Arēna Rīga, Skanstes iela 21, Rīga
28.feb
piektdiena

Latviešu blūzroka leģenda - grupa "ALIS P"

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
29.feb
sestdiena

Zig Zag - Blind Seagull (RU) - Jānis Irbe

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
1.mar
svētdiena

Stu Hamm Band (USA)

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS