PASĀKUMI

7.feb
piektdiena

Cacophonics

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
07.02.2020. 22:00
3 EUR

Cacophonics ir alternative rock / pop punk grupa, kas izveidota 2002. gada novembrī Cēsīs. Grupas sastāvā darbojas Ingus (vokāls, ģitāra), Aivars (bass), Valērijs (bungas).

Pirmajos divos darbības gados grupa izdeva 16 demo ierakstus, ar kuru palīdzību strauji guva atpazīstamību Latvijas punk/hc mūzikas klausītāju vidū.

2006. gadā klajā nāca minialbums "Punkology', kurā iekļautā dziesma "We are born to make you happy" iekļuva aktīvajā radiostaciju rotācijā un līdz šim ir uzskatāma par zināmāko grupas kompozīciju. Savukārt ar citu minialbuma dziesmu "Perfect Star" Cacophonics sekmīgi piedalījās Baltijas valstu kopīgajā jaunās mūzikas televīzijas projektā "Baltic New Music Chart".

2007.-2009. gadā grupa ļoti aktīvi koncertēja, kā arī izdeva 6 singlus, no kuriem zināmākajai dziesmai "Currency of dreams" 2009. gadā tika izveidots arī videoklips. Šinī periodā Cacophonics dziesmas tika iekļautas dažādās jaunās vietējās un starptautiskās mūzikas izlasēs, kā arī rotēja radiostacijās, Cacophonics bieži uzstājās arī abās pārējās Baltijas valstīs.

2011. gadā Cacophonics publicēja minialbumu "Thank You for adding us", kā arī devās turnejā uz Krieviju, sniedzot koncertus Maskavā, Sanktpēterburgā, Jekaterinburgā, Čeļabinskā un citās pilsētās.

2012. gada sākumā Cacophonics darbību uz trim gadiem pārtrauca, šai laikā tās dalībniekiem darbojoties citos projektos. Apvienojoties 2014. gadā, grupa devās vairākās tūrēs uz Poliju, Slovākiju un Ungāriju, kā arī paralēli strādāja studijā pie jaunā materiāla.

2019. gadā klajā nāca grupas pilna garuma albums "Fast Food Is 4 Slow People". Atšķirībā no iepriekšējiem ierakstiem jaunajā albumā plaši izmantoti taustiņinstrumenti, kā arī albumu pilnībā miksējuši un video materiālus apstrādājuši paši grupas dalībnieki. Albuma singlam "The Noble and Great" 2019. gada pavasarī Cacophonics publicēja videoklipu, bet turpmākā gada laikā singliem "Time" un "Holidays" izveidoti arī dziesmas teksta video.

Šobrīd grupa gatavojas aktīvi koncertēt, kā arī plāno jaunā albuma prezentācijas turneju uz ārvalstīm, kas paredzēta 2020. gadā.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

24.jan
piektdiena

blank | Black Medicine Tour: Rīga

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
25.jan
sestdiena

Zona, Baltais Ciemiņš, Nikotīņi

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
25.jan
sestdiena

Dark Nexus // Lureaway // Overcast Rain

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
25.jan
sestdiena

Blank | Black Medicine Tour

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
25.jan
sestdiena

Nemiera Blice 2020 | Round 4

Nemiers, Rīga, Aristīda Briāna iela 9A

FORUMS