PASĀKUMI

18.okt
piektdiena

ILY Rec 10 - Laika Suns + Kabloonak (LT)

K.K. fon Stricka villa, Aristida Briāna iela 9
18.10.2019. 19:00

Mūzikas apgāds I Love You Records turpina 10 gadu jubilejas koncertu sēriju ar grupas Laika Suns koncertu un gaida ciemos arī lietuviešu dziesminieku Kabloonak .��

Grupai Laika Suns ir īpaša vieta I Love You Records vēsturē, jo tās līderis Arnis Račinskis bija neilgi pastāvējušās grupas “Zvani” sastāvā, un tieši šīs apvienības koncertieraksts bija pirmais albums, kuru 2009. gada rudenī laida klajā jaundibinātā izdevniecī Laika Suns un sadarbībā ar I Love You Records ir izdevis divus albumus “Nakts karalis” un “Gaismas lādiņš”. Laika Suns koncerti joprojām nebeidz priecēt klausītājus, jo apvieno rokenrola dumpīgumu ar izpildījuma kvalitāti. Par mierīgāku koncerta ieskaņu gādās dziesminieks no Lietuvas Kabloonak.
��
Kabloonak mūzika ir kā patvērums ikvienam, kurš jūtas noguris no mūsdienu pilsētas straujās dzīves. Tomēr viņš nav puisis, kurš dzied rāmas un klusas šūpuļdziesmas no kāda sena meža biezokņa. Kabloonak ir piedzīvojis dažādas pārmaiņas dzīvē un mūzikā atspoguļo savu pieredzi jūtīgā un poētiskā veidā, pievienojot nedaudz pieauguša cilvēka sarkasma. Pie dažām viņa dziesmām var pat padejot, kad pēdējie skaļie apmeklētāji ir atstājuši bāru. Jebkurā gadījumā, viss, ko rada Kabloonak, vēsta par mīlestību. Koncertos mūziķa priekšnesumu papildina vēl vairāki mūziķi, no kuriem divi ne reizi vien uzstājušies Latvijā, jo ir arī pazīstamās lietuviešu grupas Garbanotas dalībnieki.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

22.nov
piektdiena

Mgła (Pl) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
22.nov
piektdiena

Helēna Kozlova

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
22.nov
piektdiena

Ingai Nav Vārdu

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
23.nov
sestdiena

SANCTIMONY 25 gadu jubilejas koncerts

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
23.nov
sestdiena

Have No Heroes

Tallinas Pagalms, Tallinas iela 10-19

FORUMS