PASĀKUMI

11.okt
piektdiena

BŪHSTĀH

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
11.10.2019. 21:00
Bez maksas

11.10.2019. bufetē - picērijā "Ansamblis" (Robežu ielā 38, Rīgā) par vakara muzikālo noformējumu gādās grupa BŪHSTĀH - Būs Tā! :)
Sākums plkst. 21:00, ieeja, kā allaž - brīva!
Ieskatam:
https://www.youtube.com/watch?v=_-LsKkFmFw4&list=RD_-LsKkFmFw4&start_radio=1

Grupa par sevi stāsta: "Reiz, tuvojoties tūkstošgadumijai, kāds pulciņš dažnedažādu Latvijas recidīvistu - regejmūziķu, sevi saukdami, par Yes-I, sakrāja bagātīgu dziesmu lādi ko nereti uzrāva dažos tā laika iemīļotajos tusiņpunktos, kā Rīgas ēstuvē Ai Caramba un Inčukalna ceļmalkrogā Brālis. Vārdus un nošu virknes, dabiski, sacerēja vai nu viens, otrs, vai abi no Mārtiņiem - abi ASV-dzimušie ģitāristi-vokālisti Sīmanis un Hildebrants. Toties starp “vietējiem”, apdares autoru un taurētāju Uldi Vanagu (zināma atslēgfigūra kādreiz Latvijas popmūzikas slaveno jokdaru Upaciera un Gobziņa ansambļos) un grupas Dzeltenie pastnieki bundzenieku Ilgvaru Rišķi nez vai kādam būtu īpaši jāiepazīstina. Tomēr arī Yes-I basists Mencis un saksafonists Trūbs bija katrs iesakņojušies sastāva ritmu- un pūtēj- daļās un grupa rūca, raka un, re, gāja raiti kā vien liktenis ļāva, kamēr Mārtiņi ar gadiem aizklīda atpakaļ aizjūrā uz dzimteni. Skaņu režisors Gatis Gaujenieks pa šo laiku paspēja nodrošināt deviņu oriģināldziesmu un vienas klasiskas kaverversijas ierakstu, ko grupa izdeva pati saviem spēkiem albumā “In Own Juice”, bet zem zīmola: (kinda) plate 1997. gadā.
Lai Nu Kā, Nu Būs Tā, Ka, Lūk, Šīm Dziesmām ATKAL BŪT!
Cītīgā mijiedarbībā ar diviem nejauši sastaptajiem dūmubiedriem (kādu Toronto latviešu rastafāriešu izloksnes vervelētāju un Kolorādo štata satversmi grozījušo jūrnieku-trubadūru) spēji un strauji trīs gadu laikā šiem kungiem ir izdevies no aizmirstības izglābt un cienīgi atrestaurēt šos kādreizējos kopdarbus ar pieticīgi ambiciozo mērķi vēl varbūt kādu pat aizkustināt. Dziesmās iepazītie tēli un vēstījumi ir galvenokārt veltīti mieram un mīlestībai, bet arī tai māģiskai mūzai, kas mūs uzticīgi turpina apburt un uzturēt. Kur nu vēl pārējie pārsteigumi visas diennakts balles garumā!"
Grupas sastāvā:
Arnolds Kārklis elektriskie un akustiskie stīgu instrumenti, pirmās un otrās balsis;
Kārlis Briedis elektriskā 6-stīgu ģitāra, pirmās un otrās balsis
Ilgvars Rišķis sitamie instrumenti
Aigars Mencis basģitāra
Uldis Vanags trompete, taustiņi, otrās balsis, skaņa
Didzis Trūbs saksafons

Pasākumā var tikt fotografēts un/vai filmēts. Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat foto un video uzņemšanai pasākumu laikā un iegūto materiālu izmantošanai bufetes - picērijas "Ansamblis " publicitātes nolūkos.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

24.jan
piektdiena

blank | Black Medicine Tour: Rīga

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
25.jan
sestdiena

Zona, Baltais Ciemiņš, Nikotīņi

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
25.jan
sestdiena

Dark Nexus // Lureaway // Overcast Rain

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
25.jan
sestdiena

Blank | Black Medicine Tour

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
30.jan
ceturtdiena

HARAKIRI FOR THE SKY (Austrija, post rock-black metal)

Ģertrūdes ielas teātris, Ģertrūdes iela 101a, Rīga

FORUMS