PASĀKUMU ARHĪVS

Oktobris, 2019

25.okt
piektdiena

La Casa Fantom un Tesa

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
25.okt
piektdiena

Aborted [Be] Entombed A.D. [Se] Baest

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
24.okt
ceturtdiena

The Protest

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
23.okt
trešdiena

MMMM

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
21.okt
pirmdiena

Alexander Markvart / Andrey Popovsky duo

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
20.okt
svētdiena

Петля Пристрастия

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
19.okt
sestdiena

The Rivet (FIN)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
19.okt
sestdiena

Grupas Mēnessputni koncerts

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
19.okt
sestdiena

Nostra // Asaru Lāsts // Pigeon Is My Friend // Zeistencroix

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
18.okt
piektdiena

Veliu Namai (dark folk,Lietuva)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
18.okt
piektdiena

Marianas Rest (FIN)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
18.okt
piektdiena

APēdājs

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
18.okt
piektdiena

Zārka Nagla 2.0 @Ādmiņu 4

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
18.okt
piektdiena

ILY Rec 10 - Laika Suns + Kabloonak (LT)

K.K. fon Stricka villa, Aristida Briāna iela 9
18.okt
piektdiena

Chester: Voice Of A Generation

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
16.okt
trešdiena

Lea Porcelain (DEU)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
12.okt
sestdiena

Methane (Sweden) in Riga

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
12.okt
sestdiena

Fonokluba dzimšanas diena – Oranžās brīvdienas

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47
12.okt
sestdiena

TEMPUS Artilērijas Pagrabos

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
12.okt
sestdiena

Methane (Sweden) in Riga

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
11.okt
piektdiena

Future Jets

Kultūrvieta Kursas Putni, Kuģinieku iela 5 Liepaja
11.okt
piektdiena

Jūdas Graši

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
Biļetes: ticketshop.lv
11.okt
piektdiena

Fonokluba dzimšanas diena – 1. diena

FonoKlubs, Cēsis, Rīgas iela 47
11.okt
piektdiena

Damage SFP (FIN)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
11.okt
piektdiena

BŪHSTĀH

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
11.okt
piektdiena

Skaņu Mežs 2019

Hanzas Perons, Hanzas iela 16a, Rīga
10.okt
ceturtdiena

Lung [USA] + conversation

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
10.okt
ceturtdiena

Ashes Collide // Return to Surface // TOUNS

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
10.okt
ceturtdiena

Ufomammut [Ita] + Saver [Nor]

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
9.okt
trešdiena

MORNE (ASV, sludge, post metal)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
Biļetes: ticketshop.lv
6.okt
svētdiena

Sekel (SWE)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Biļetes:
6.okt
svētdiena

Shokran

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
5.okt
sestdiena

Banga un Dadcap koncerts

Lokal House, Rīga, Skolas iela 35
5.okt
sestdiena

Paula Kravaļa solokoncerts

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
5.okt
sestdiena

Blind Shapes debijas EP prezentācija

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
5.okt
sestdiena

MĀRA, Harta, Oghre, Mindesign

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
4.okt
piektdiena

Ideomotor (indie-electro/Somija)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
4.okt
piektdiena

Jūdas Graši

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
4.okt
piektdiena

Grupas Sapņu Fragmenti koncerts

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
4.okt
piektdiena

Pienvedēja Piedzīvojumi 25 gadu jubilejas koncerts

Hanzas Perons, Hanzas iela 16a, Rīga
4.okt
piektdiena

Molchat Doma (BY) + Plenērs

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
3.okt
ceturtdiena

Ideomotor (FIN)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
3.okt
ceturtdiena

BEHEMOTH (PL), Zeal&Ardor (CH) + support

Palladium, Marijas iela 21, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
1.okt
otrdiena

Pompeya

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga

Septembris, 2019

28.sep
sestdiena

So Lucid Electric Feel

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
28.sep
sestdiena

Suņa Stunda - Gapoljeri - Tavas Māsas Nāsis

Tu jau zini Kur., Tallinas iela 10-3 Riga
28.sep
sestdiena

Moratory [RUS], Skyliamūšis [LT], Grunts [LV]

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
28.sep
sestdiena

Velial Squad

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
27.sep
piektdiena

Burning Dawn

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
27.sep
piektdiena

Gladenfold // Symphodia // Ulguränd

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050